Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 19:14:57

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Par naudu
PostPosted: 19-Dec-2005 12:25:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
Nu es jau shamo txt gribeeju ieposteet ieprieksheejaa topicaa, bet tad domaaju, ka vareetu pat sanaakt laadziiga diskusijaa. Taatad -> kaa juus domaajat, cik ir jaasenjem jebkura naktskluba rezidentam, lai vareetu gruuveet no vinyla. pie tam - ne jau 3-8meeneshus vecus 1000000000x atspeeleetus hiitus un ne jau 1x meenesii. Taatad -> Cik ir jaasanjem rezidentam, lai 2-3x nedeeljaa vinjash vareetu noraut jumtu, un buut pietiekami dazhaads, lai buutu interesants?!

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject: Re: Par naudu
PostPosted: 19-Dec-2005 12:48:17 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
ap 100 Ls par nakti?

ddff
Quote:
Nu es jau shamo txt gribeeju ieposteet ieprieksheejaa topicaa, bet tad domaaju, ka vareetu pat sanaakt laadziiga diskusijaa. Taatad -> kaa juus domaajat, cik ir jaasenjem jebkura naktskluba rezidentam, lai vareetu gruuveet no vinyla. pie tam - ne jau 3-8meeneshus vecus 1000000000x atspeeleetus hiitus un ne jau 1x meenesii. Taatad -> Cik ir jaasanjem rezidentam, lai 2-3x nedeeljaa vinjash vareetu noraut jumtu, un buut pietiekami dazhaads, lai buutu interesants?!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2005 12:51:07 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
njaa- tad jau runas par to, ka piraatisms=slikti ir pilniigs bull.... :twisted:

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2005 12:54:13 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
ei nu? Shaadu $ vai veel mazliet prasa viiri, kas speelee radio hitus, vecos latvieshu un rock'n'roll dazhaados "kotleshu vakaros". Un agentuuras maksaa acis nemirkshkjinot.

ddff
Quote:
njaa- tad jau runas par to, ka piraatisms=slikti ir pilniigs bull.... :twisted:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2005 12:59:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
:) nemaksaa nemaksaa. ljoti reti vairaak par 6o LVL. un ja tas ir tas no kaa tu paartiec + jaaiegulda jaunos ierakstos, tad apkopeejas meedz dziivot labaak...

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2005 14:36:47 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
ap 100 Ls par nakti? tas vareetu buut paaris reizes gadaa , liigo + gadu mija , briivi , pat nevajadzeetu buut savaadaak . Visos paareejos gadiijumo tie vareetu buut tikai dazhi klubi Latvijaa kas vareetu atljauties maksaat shaadu summu , jo nevar jau panjemt Ls 100 no kluba kuraa ikdienaa apgrozaas 50 klaberi labaakajaa gadiijumaa . Patiesiibaa jau ljoti sarezgjiits jautaajums .
Teoreetiski vajadzeetu materialaa ieguldiit vismaz Ls 50 - 70 nedeeljaa , tad jaa , buusi varbuut ne top DJ bet svaigu muuziiku noteikti vareesi atljauties speeleet , un tas jau patiesiibaa arii nemaz nav daudz taas ir tikai kaadas padsmit plates nedeeljaa , kuras vajag . Un nevajag aizmirst to kad DJ gribaas eest un smuku modernu DJ aparaatu vismaz maajaas .

Un veel kaada svariiga lieta kas ir ieveerota , paarsvaraa lielaakaa dalja klubu saimnieku labaak tos LS 100 iegulda skjidrumaa ko novietot aiz baara plauktaa . Vismaz laukos noteikti . Tas nes lielaaku peljnju !


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2005 15:23:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
ne tikai laukos :)
man te viens paziisams cilveeks smiedamies staastiija par kaadu riigas klubu, kur meedzot pa 20 latiem atbraukt pat vesels leibls :)
+ veel ko aizmirsu piemineet - djam ir arii labi jaaizskataas. kas arii nav nemaz tik leeti. un visus shos "vajag" sasummeejot 70 LVL ierakstiem nedeeljaa sanaak augstaakais dazhiem profesionaalajiem dzhekiem LV, tieshi taapeec arii atkaartoshos PIRAATISMS(lielaakaa vai mazaakaa meeraa)= NEIZBEEGAMS!

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2005 18:20:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Tas varētu būt nedaudz atkarīgs arī no mūzikas stila, tā teikt cik ātri mainās aktuālie gabali tajā. Mans pieņēmums bet popmūzikai varētu būt pasmagi, jo ja nespēlē topu virsotnes tad tautai netīk. Lai gan tā apskatot MTV gabalu maiņas kas to visu man domāt arī kontrolē, tad nedēļas laikā uzpeld kādi uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi hīti.

Par cik es nu neprofesionālis pie tam arī vēl daži teiktu ķerts entuziasts tad man pietiktu teiksim ar 35 Ls par vakaru. Kaut kur 10 aizietu transportā aparātiem utt kopā ar pāris glāzēm sulas un kādu aliņu, 20 varētu plastikātu jaunu pasūtīt, un piecītis lai no rīta picērijā brokasti dabūtu kad kājas jau gumijā. Nu, nopelnīt tur ne cik nesanāk. Nav ņemams par atskaiti. Bet patiesība arī tāda ka paziņu rīkotos pasākumos ir pēc nakts ap 5iem rītā esot klāt pie pasākuma finansu rēķināšanas bijis neērti kaut ko vispār prasīt beigās.

Ja jau profesionāli tad nu tā lai peļņa ir vismaz 300 Ls uz rokas mēnesī, apskatot izdevumus, nodokļus utt, atklāti sakot skumji paliek rēķināt tālāk. Tik reti ar spēlēšanu nodarbojos ka vispār liekas ka lai kaut ko tā reāli sāktu bīdīt ir bik jāsaslimst ar to lietu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2005 21:07:44 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
.... jabut min kadi 150Ls pa nakti.
-
bet ja mes panjemsim lielus Rigas klubus.... nu tur noteikti ir iespeja maksat vairak.... (es nezinu cik tur maksa).. un laikam neuzzinashu tuvakaja laika...
-

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2005 21:20:15 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
laikam jaizsitas. Man ir zinaami dazhi DJ no radiostacijaam, kas nedeeljaa straadaa kaadus 5...6 "kotleshniekus" un dziivo ljoti labi. Te vareetu runaat par maaksliniecisko veertiibu shaadai ruupalai, tomeer naudu jau nu skaitiit var diezgan ilgi.

ddff
Quote:
:) nemaksaa nemaksaa. ljoti reti vairaak par 6o LVL. un ja tas ir tas no kaa tu paartiec + jaaiegulda jaunos ierakstos, tad apkopeejas meedz dziivot labaak...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2005 21:27:25 
Quote:
.... jabut min kadi 150Ls pa nakti.
-
bet ja mes panjemsim lielus Rigas klubus.... nu tur noteikti ir iespeja maksat vairak.... (es nezinu cik tur maksa).. un laikam neuzzinashu tuvakaja laika...
-
Rīgas klubos maksā dažādi! No 12 Ls/stundā līdz 30 Ls/stundā, bet te iet runa par vidējiem un lielajiem klubiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2005 21:34:31 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
30Ls stunda, tas jau rezidentam ir ok ... ja vinjsh spele vismaz 7 stundas...
-
bet ir cita kategorija.... kuri spele klubos tikai kadu stundu vai divas... tur jau tas 30Ls pa maz...

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2005 21:35:34 
Quote:
30Ls stunda, tas jau rezidentam ir ok ... ja vinjsh spele vismaz 7 stundas...
-
bet ir cita kategorija.... kuri spele klubos tikai kadu stundu vai divas... tur jau tas 30Ls pa maz...

Tie 30 Ls/h arī ir rezidentam (tas tāds piemērs)!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Dec-2005 22:26:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
ja dzeki, izskataas, ka visi baigi pelnam :))))))))))) kaadi 30 LVL/h?! kuraa vietaa. paraadi man arii to klubu ,kur ir 12 LVL/h

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Dec-2005 22:39:09 
Quote:
ja dzeki, izskataas, ka visi baigi pelnam :))))))))))) kaadi 30 LVL/h?! kuraa vietaa. paraadi man arii to klubu ,kur ir 12 LVL/h
Par tiem 30 Ls, tas tāda neoficiāla informācija no 4music!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited