Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 3:28:51

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ] 
Author Message
 Post subject: ka klut?
PostPosted: 30-Dec-2005 18:06:59 
Iesakiet kas butu jadara primarais lai vispar iesaktu to lietu - klutu par DJ?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Dec-2005 18:15:42 
Velme ir loti liela, tacu ka saka - ar gribesanu vien nepietiek! sakaru ari nav un mans kaimins ar nav dj!! nauda it ka nebutu problema...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Dec-2005 18:48:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Quote:
Velme ir loti liela, tacu ka saka - ar gribesanu vien nepietiek! sakaru ari nav un mans kaimins ar nav dj!! nauda it ka nebutu problema...
Mani savaa zinjaa ierobezo tiesh nauda, bet ja tev taa nav probleema, iegaadaajies saakumam kkaadu aparatuuru un maacies speeleet. Darbs dara dariitaaju. Ja pasham domaashana nedarbojas pietiekoshi labi, vari iet kaadaa DJ skolaa.....

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Dec-2005 19:21:41 
Un ko tu iesaki ka pirmo lietu pirkt?

p.s. domasana ta strada, vienigais visu laiku nevar ar tam programmam... gribas ar kaut ko realu sakt!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Dec-2005 19:49:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Ar programmaam man ar reizeem patiik paniekoties aiz gara laika, bet ar taustaamaam lietaam jau daudz savaadaak :)
Izdomaa, kaada formaata recordus speeleesi (plates/CD), tas skaties attieciigus aparaatus un pulti peec naudas maka biezuma, ja uzreiz nopirksi labaakus, un, ja taa lieta padosies, veelaak nebuus jauni jaagaadaa... vari iemest aci discomania.lv, sublevel.lv, kaa arii partynet.lv, izveele ir pietiekami liela
Kad aparaati iegadaati, saac trenneeties, meegini speeleet kur vien iespeejams un peec iespeejas biezaak,gan ar laiku iemaaciisies, ja vien pie pirmajaam gruutiibaam nemetiisi plinti kruumos :)

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Dec-2005 19:53:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
P.S. Galvenais vajag darboties, vajag gribasspeeku, ja gribi ar to lietu taa nopienaak nodarboties...no saakuma, pirms esi iegruudis naudu aparatuuraa, paardomaa labi, vai djoshana nav tikai mirklja iegriba, jo cik skatos, tie divi burti DJ tagad topaa, bet jau tieshaam tik stipra veelme, tad lai tev izdodaas!

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Dec-2005 20:13:35 
Paldies! :D es ari ceru ka izdosies, jo man ta velme jau ir paris gadus, bet tagad esmu ta nopietni uzskat so celu! :)

daudz esmu mixejis, pats veidojis. ta ka ta nav un nebus mirkla iegriba! un parasti es esmu uzstajigs, ta ka plints nekritis krumos ari pec 5 neveiksmes (cerams tadu bus maz!:))) )


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Dec-2005 20:16:16 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
ja gribi maaciities speeleet pirkt uzreiz aparaatu neiesaku, pa velti izteereesi naudu - labaak atrodi kaadu daudz maz sakariigu dj'u ,vislabaak, lai buutu kkur rezidents un paprasi shim paliidziibu. tas tad tev arii to lietu apskaidros. protams, ka ne pa velti, un arii ne katrs (taapat kaa es) sho lietu uznjemaas, tachu tie 3-5 LVL stundaa, ko izteereesi buus labi ieguldiiti. Tad veel - iesaku pastudeet ritma teoriju, muuzikas teoriju vispaar, noskaidrot, kas taa taada TAKTS pa zveeru ir utt.
Tad veel tev ir jaabuut aptuveni skaidram, ko gribi speeleet, kaapeec tu to gribi speeleet un kaapeec gribi buut dj. Ar to, ka tas tip ir kruta laikam nepietiks!
Katraa zinjaa - saakumaa ir vajadziigi tikai paaris lati un baaaaaigaa uznjeemiiba! Paareejaas, gan prasmes, gan vajadziibas naaks ar laiku!

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 14:37:09 
to eerms :arrow: man ari ir dazhi censonji pazistami, kuri grib taas DJ lietas uzsaakt, bet ko dod ja tu satreneejies speleet kaa Tjesto, bet tevi neviens DJ veterans nemegina atbalstit? un tadejadi nav iespeja tik speleet klubaa, jo ari tur nav pazinju? Vai tiem ilgadejajiem bail ka vinjus reiz gaaziis no skatuves jauninjais? bail no konkurences? Vai ir citi iemesli?


p.s. tie ir tik dazhi gadijumi, es nesaku ka taa ir visur un vienmer.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 15:26:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
2 RONOGY -> TEV TAISNIIBA :!: , ja pats par sevi nedomaasi , cits neviens to nedariis , jaa bail :twisted: , un nav te par ko kauneeties , taada ir dziive un taads ir tas bizness . Neviens daudz maz domaajoshs DJ neradiis sev reaalu konkurentu , kursh peec tam iespeejams nonjems vinjams teoreetiski iespeejamo maksimaali augstaako honoraaru , labaako laiku pasaakumaa , skaistaakaas vecenes , un taa taalaak :wink: .
:arrow: un taa satrenneeshanaas speeleet kaa Tiesto arii patiesiibaa neko daudz nedos , visam tomeer ir vajadziiga pieredze , bet pie pieredzes tiek tikai neatlaidiigaakie vai vareetu teikt pat nekauniigaakie :oops: .

Sorru vechi , taa laikam tomeer buus ruugta bet patiesiiba .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 15:34:11 
atliek tik vecos DJ noshaut :twisted: . lab joks :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 16:01:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Quote:
atliek tik vecos DJ noshaut :twisted: . lab joks :lol:
skaties, ka pashu peec tam kaads zaljknaabis nenoshauj :lol:
...tomeer jaacenshaas sadziivot, jo no kaa tad maaciisies...vecie labas lietas zin :wink:

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 21:14:48 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
nu ar tiem vecajiem - man nav iisti skaidrs kaa tur kas ir. veel laikam juutos pietiekami jauns :twisted:
Es ,piemeeram, neapmaacu tikai taadeelj, ka nemaaku maaciit -> nemaaku izstaastiit kas/kaa un visss. tas gan nav vieniigais atteikshanas iemesls - ne katrs ir gatavs buut dj. ie jaapaziist muuziks. preciizaak - jaajuut tas materiaals ar ko tu straadaa [gan muuzika, gan piipls]! un kautkaads jauns dj testo, kas 2 taktiis ideaali piedzen un speelee var iet ieskrieties, jo [parasti] ne suuda nesajeedz, ko dara!

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited