Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 2:56:16

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
PostPosted: 12-Jan-2006 17:13:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
Shodien juno suutiiju plates un ieintereseeja sekojoshs fakts - cik daudz LV ir tieshi breakbeat dj'u?

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Jan-2006 23:32:01 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
paarsvaraa speeleeju breakbeat (reizeem piemaisot d`n`b), bet pagadaas arii house, progressive house un upliftig trance... :wink:

P.S. eerms -+> kaadi leibli tev vislabaak patiik no breakbeat???

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jan-2006 0:28:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
patiik un katru iespeeju to dariit izmantoju , pasham patiik vecaaki izpildiitaaju (Bomfunk Mc's , Chemical Brothers , Decoder & Substance , Fatboy Slim , Freestylers , Leftfield , Prodigy , Roni Size , Stanton Warriors) tagad jau laikam taa ir klasika . Reizi pat dzirdeeju repliku , kad tas jau nemaz nav breakbeat ! Bet The Black Eyed Peas arii nav reps .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jan-2006 4:22:32 
Quote:
patiik un katru iespeeju to dariit izmantoju , pasham patiik vecaaki izpildiitaaju (Bomfunk Mc's , Chemical Brothers , Decoder & Substance , Fatboy Slim , Freestylers , Leftfield , Prodigy , Roni Size , Stanton Warriors) tagad jau laikam taa ir klasika . Reizi pat dzirdeeju repliku , kad tas jau nemaz nav breakbeat ! Bet The Black Eyed Peas arii nav reps .
nu redziet, katram tomeer savas preferences. bet piemeram shii igora nosaukta makslienieku "rinda" ir nu kaa lai to maigi pasaka, nu tiesham populaaraako/standartiigako apkopojums, kuru, piekritiishu, speelejosham diidzhejam ari pati tauta prasiis.

bet piemeram es, klausos/vaacu nez kadu uuber abstraktu un progresiivu breakb/hh stuffu, un rezultaata nonaku pie atzinjas, ka vidusmera "kluberiem" saak palikt nu paarak nesaprotami tas viss ;)

a taa peedeejaa piebilde par black eyed peas.. nu kovarpateikt ;) es megjinashu attureties no necenzeetiem izteicieniem, tomer publiska vieta, bet tautas valodaa runajot: taa ir (pashlaik) parastaaka top-a popsa. period.

jaa, vinju agriinais stuffs, plus veel slavenie live shovi, peec aculiecinieku staastiem bija kautkas Uhhh, Bet... ™ vinji BIJA klasisks live semi instrumentaalais hiphop-s ar netracinoshiem/mellow rnb elementiem.

bet kaa dauzdreiz tajaa industrijaa notiek, arii shinii gadijuma "apaljiigs" kontrakts njeema virsroku par radosho elementu. viss lidz ar to izteikts ;(
un tas tikai viens taads piemeers.
es reagulari ar nozhelu esmu spiests konstateet, kaa veel kadam, nu tieshaam savaa laikaa radosham maaksliniekam/apvieniibai, saak liist nu shie te... nu ka lai nosauc, major trendi pa visam malaam. nu visa taa meerkakjoshanas/blingbling hh un rnb klipos pedejos 10it gadus un ari pashaa muuzikaa. iemesls, jaa: lai buutu tajaa [censored] topaa :/

es te paaris torrentu (jaja ;) forumos, esmu jau diezgan dzirdejis "ne-hiphop" cilveku izteikumus, ka vinjiem visulaiku bijusi pilniiga parlieciiba ka hiphops ir peedeejais suuu. bez variantiem. punkts! bet redz netiisham "pameegjinot" tur pat atrodamu kaadu shi zhanra nezinamu makslinieku, vinji saka, "klau bet tas tas pats forshais funkee stuffs" "nekada vaina, jaukas riimes", "zini man pat saak patikt" etc untml! un to saka cilveki kuri varbuut ikdienaa ir to hiphop-u gaanijushi nelabiem vaardiem. un viss tikai deelj taa ka redz industrijai tas tagad ir lielais peljnjas bubulis ar visu no taaa izreietosho ;/E

galugalaa. dalja shii foruma daliibnieku seezh arii pie lielajaam konsoleem, un noteikti zin, ko parasti "prasa" videejaispasuutiitaajs ;]

ok, mani ar citreiz parauj ja aizskar kadu "tuvu" teemu. bet nu ko padariis, taa tas ir dziivee.
btw, pastaav arii dziivee pusliidz lietojams risinaajums (arii ar saviem miinusiem, bet nu...): just ingnore the bull...t, and do the right thing ;)

just my 2cents


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jan-2006 8:47:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Stilu saplūšana notikusi pamatīga patiesībā. Štatiem patīk Eiropas blondīnes un Eiropai štatu gangsteri. Un uz to arī spiež žūksni pašlaik. Skarbie čīkstētāji sanāk ar vien vairāk. Black Eyed Peas patiešām bija ļoti labs grupējums laiku atpakaļ, bet nu man ir visa viņu albūmkolekcija izņemot pēdējos 2. Interesantākais ir tas ka ir bijusi tauta kas dikti grib dzirdēt BEP bet uz teiksim gabalu Rapsong kas kādu laiku atpakaļ bija normāls slavenieks rauc pieri un neko nesaprot, nu man po, viņi mani nebaro, es viņus sūtu ...... . Piemēram The Prdigy, pirmssākumos ir dzirdama absolūti cita tēma, cits čosis tai mūzikai, Anglijas klubu kultūra, tagad tas viss ir kļuvis no malas skatoties nekāds. Vai man tikai tā no malas liekas ka pūlis ir marionešu bariņš un ar pietiekami krāsainu un krūšainu reklāmas kampaņu var piespiest tam pat sūdu apēst?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Jan-2006 18:47:43 
Quote:
Stilu saplūšana notikusi pamatīga patiesībā. Štatiem patīk Eiropas blondīnes un Eiropai štatu gangsteri. Un uz to arī spiež žūksni pašlaik. Skarbie čīkstētāji sanāk ar vien vairāk. Black Eyed Peas patiešām bija ļoti labs grupējums laiku atpakaļ, bet nu man ir visa viņu albūmkolekcija izņemot pēdējos 2. Interesantākais ir tas ka ir bijusi tauta kas dikti grib dzirdēt BEP bet uz teiksim gabalu Rapsong kas kādu laiku atpakaļ bija normāls slavenieks rauc pieri un neko nesaprot.....
nu bet shaada situaacija ir manupraat klasiska. un kaareiz DJi arii ir tie, kuriem nakas ar shaadam izpausmeem saskarties pirmajiem.
Quote:
,,,, nu man po, viņi mani nebaro, es viņus sūtu ...... . Piemēram The Prdigy, pirmssākumos ir dzirdama absolūti cita tēma, cits čosis tai mūzikai, Anglijas klubu kultūra, tagad tas viss ir kļuvis no malas skatoties nekāds. Vai man tikai tā no malas liekas ka pūlis ir marionešu bariņš un ar pietiekami krāsainu un krūšainu reklāmas kampaņu var piespiest tam pat sūdu apēst?
bet nu tas viss arii ir taas mashineerijas pamatos. kas tad galugalaa ir taa "muuzikas industrija"? a nekas cits kaa tikai lielaa izklaides biznesa maza sastaavdalja. ar visu izrietosho, Produktiem ™, to Pareizu Maarketeeshanu ® untml utjpr
tur principaa nav paredzeets iesaistiit patstaaviigi _domaajoshu_ pateereetaju. ar peleeko masu bizness iet krietni jautraak un ienesiigaak (lielaaki apjomi = lielaaka peljnja).

protams citreiz, kaada liela bosa nejaushas iegribas peec, apritee ietraapa arii kautkas origjinaalaks, bet ljoti aatri uz taas pashas idejas baazes tiek izkloneets kaarteejais "vilnis", un viss. svaigaas idejas jau visos laikos naak no briivdomaatajiem, nevis no "materiali ieintereseetajaam" personaam. nu okok, labojums: vairumaa gadiijumu naak ;)


Top
   
PostPosted: 26-Jan-2006 16:49:16 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Jan-2005 20:06:12
Posts: 181
Location: Latvia
Quote:
Shodien juno suutiiju plates un ieintereseeja sekojoshs fakts - cik daudz LV ir tieshi breakbeat dj'u?
Man šķiet, ka, salīdzinoši maz ir tādu. No populārajiem dj, VITAL no QM spēlē breakbeat, bet citus nemaz i nezinu :roll:

Pats ar breakbeat uzspēlēju - tieši Vitāla iespaidā iepaticies ...


Top
   
 Post subject: ex
PostPosted: 26-Jan-2006 17:39:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Jan-2005 23:54:32
Posts: 388
Location: Riga, Latvia
Zinu paaris laaga LV dzekus, kuri speelee breakbeat.....

Mr. Djinn
DJ Dep
DJ Wild
DJ Vital

DJ Abu
DJ Salmz Urodmaker
DJ Virus 332 (jaunais illegal)

varbuut buushu kaadu arii piemirsis.....

_________________
Party is my life!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Jan-2006 18:41:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
beidzot viens sakariigs posts m :!: :!: :!: :twisted:

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited