Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 1:24:35

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
PostPosted: 05-Mar-2006 20:07:17 
Sveiki! Mekleeju DJ un citus muuzikjus vai to grupas, kam nepiecieshami lieliski, paarsteidzoshi sizeti un scenaariji muuzikas videoklipiem. Esmu atshkiriigs no vairuma. Iipashi originaalas idejas ar filozofisku jeegu un bez, atkariibaa, kas vairaak iet pie sirds. Divi sizeti ir izcili originaali! Realizeejot kaut vienu no tiem, panaakumi garanteeti! Nekaada diletantisma - 100% garantija! Riskeejiet, un paarliecinieties pashi.
Pashlaik rakstu romaanu par interesantaam lietaam, kur liela loma atveeleeta elektroniskaas muuzikas faniem! Zinaamas paraleeles var vilkt ar Irvina Velsha "Trainspotting", tachu sizets ir daudz savaadaaks, bet stils - visai liidziigs (izdariibu realitaatee). Viss iz dziives! Kas gan tik pasaulee nenotiek!
Visu cienju, Senna. Sazinietiess, un nekad vairs negarlaikosieties!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Mar-2006 21:11:04 
ok ieliec kadu linku ar kadu savu sizetu kas jau partapis par videoklipu , lai var parliecinaties ka nestaasti brinumus 8)

ir tadi ''Roland Pictures'' no jelgavas. gan sizetu gan, interesantu video uztaisis :D
reku viens labs: supermisija - ABOLI:
http://qr2.net/k/?d

un: Nem kamer ir !!!
http://www.cokeandfood.lv/index.php?top ... 1&pagenr=6


Top
   
 Post subject: klips kaut kur ir
PostPosted: 06-Mar-2006 9:35:51 
Esmu uztaisiijis tikai vienu, bet reklaamas videoklipu, un to pashu 95 gadaa. Pirmkaart, tas klips tika izshtukots un uzcepts vienas apsardzes firmas vajadziibaam pusotras dienas laikaa, jo TV Dzintarei to steidzami vajadzeeja. Otrkaart, klips patika visiem - gan klientam, gan dzintarei, gan TV skatiitaajiem, iznjemot mani, jo TV Dzintaree straadaajoshie operatori, nenjeema veeraa ne manus rakursa noraadiijumus, ne izveeleeto muuzikas gabalu, ne arii tos kadrus, kurus es veeleejos klipaa. Peec mana skatiijuma tur viss bija galiigi sajaats deelii, njemot arii veeraa, ka katrai epizodei tika izmantots tikai viens dubls. Beigu beigaas, man TV Dz. iipashniece arii nesamaksaaja ne santiima. Taa aita tikai paraustiija plecus un paprasiija man: - Vai tad mums bija nosleegts kaads liigums? Vot taa bizness tiek biidiits Latvijaa! Kopsh taa laika ieraavos sevii, un paarmetos uz vides paarvaldiibas specialitaati. Tagad lienu aaraa no dziljaa "ziemas" miega, bet taisos leenaam, bet ar bliikshki! Man ir ko teikt, un ir ko paraadiit tautai. Apnikushi tie leetie diletanti (ne jau visi, protams). Es tieshaam varu radiit sensaaciju, jo tas kas ir manii, baidos, ka citur Latvijaa nav atrodams. Pagaajusho vasaru nedaudz meeginaaju sadarboties ar E. Stendzinieku, tachu vinsh ir minimaalists - bremze, kursh, bez akmenjiem, neko iipashu nemaz netaisa. Vinjsh arii nosprieda, ka muusu stili krietni atshkiras, jo es esmu absoluuts maximaalists - visu vai neko. Pashreiz arii mekleeju, kaadu, kursh dotu man reaalu iespeeju sevi pieraadiit praksee. Sizetu gan neaprakstiishu - paaraak daudz ar to vareetu kaads cits nopelniit, bet es - vazaaties pa tiesaam, par plagiaatu. Paldies, shoreiz nee. Mani noteikumi: vispirms liigums, tad sizets. Visu cienju, Senna.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Mar-2006 9:49:32 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
labi klau man vajag videoklipu. nu ja ir taa kaa tiesham tu runaa .. nekasishos ar tevii .. sper valjaa ... mans meilzzz abilev@inbox.lv

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited