Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 8:30:15

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 21:50:08 
nu ja spechuks saka ok .. tad me arii ta saks niemt :D
Quote:
ja taa ir tev pirmaa reize un stundas nav garas tad ir ok....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 22:25:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 29-Jan-2006 0:02:03
Posts: 118
Nē nu viss ok es jūs sapratu, redziet tā dj padarīšana nav manā pārziņā. es producēju hiphop muzonu diviem vietējiem mc un dj tehnika (vinila atskaņ.) domāti tikai "studijas lietošanai", tobiš lai rakstītu semplus un skretčotu. es neesmu un ceru ka arī nebūšu dj (neņemiet par ļaunu, bet mani tas reāli nepiesaista) kas spēlēs klubos un ar to pelna. es protams varētu būt kaut kādas grupas dj, kas spēlē ar to koncertos, bet ne vairāk, tāpēc man šīs klubu un pasākumu dj lietas ir patiešām svešas. Nu tā lūk, ceru ka sapratāt mani! :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Mar-2006 0:57:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
Fido,ja es riikotu pasaakumu un tu buutu Djs,tad laikam driizaak tev man naaktos piemaksaat par moraalo kaiteejumu,kas rastos klausoties tavus setus :lol: :lol: :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Mar-2006 12:28:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Olby radniecīgs domugājiens izskatās.

Atklāti sakot ir vien jāpiekrīt ddff teiktajam. Pēc visiem šitiem publiskajiem pasākumiem arī man ir ļoti spēcīgi jau laiku zudusi vēlme uz kādu klubu doties vispār. Tā cena ko minēji ir smieklīga, var uzmest aci tam cik tāds galds (tehnika) nomā maksā un to paņemt par absolūtu konstanti kam pieskaitīt klāt normālu stundas izpeļņu + sāpju naudu par ceļa izdevumiem un uzstādīšanu. 3 stundas seta ir tomēr visas nakts darbs no iepriekšējās pievakares līdz agram rītam kamēr aparāti nogādāti atpakaļ. Cik tur stundas sanāk?

Tie paziņu pulciņi arī ir interesanta lieta, bet ja nevar samaksāt lai sēž pie kādas megabass sistēmas. Nav nekādi zīdaiņi ar.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Mar-2006 12:38:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
Fido,ja es riikotu pasaakumu un tu buutu Djs,tad laikam driizaak tev man naaktos piemaksaat par moraalo kaiteejumu,kas rastos klausoties tavus setus :lol: :lol: :lol:
moshk iedod kaadu savu setu paklausiities, lai redzam ko tu pats speej? nu tjip paarmainjas peec, lai nod*** citus, iedod paklausiities mums, totaaliem luuzeriem un neko nejeedzoshajiem, paraugsetu savaa izpildiijumaa ;) ko saki, Roland?

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Mar-2006 14:50:58 
kaut arii ddff nav dj , vinjsh lieliski izprot un atspoguljo situaaciju ar samaxaam dj-iem...taa nu tas ir, ja prasiisi par setu adekvaatu samaxu , ja neesi guljamistabas dj-s , kursh sevi veel nav pieraadiijis, tad visticamaak tevi nodeevees par nelietiigu komerciaalu ruukji, kursh laimi redz tikai naudaa un uz paartiju aicinaas kaadu no tiem n-tajiem guljamistabas dj-iem, kuri gatavi piemaxaat, lai tik tiktu uz skatuves...

man personiigi taa lieta ir taa teikt sirdlieta/hobijs jau daudz gadus un lielaakoties samierinos ar to, ko dod, vai arii biezhi vien ar promouteriem paarrunu celjaa vienojamies par samaxaam, kaa arii viss atkariigs no pasha eventa un promautera-kaa sak->visu var sarunaat

..bet tad, kad peedeejos 15ls naakas atdot par paaris svaigaam plateem(jo to iegaade ir adiktiiva lieta-nevar ilgi tureet driceleejot vecaas,sen atklausiitaas) un turpmaako laiku cauru kreklu un kurxtoshu veederu staigaat, tad gan uzmetas branga shkrobe par sho sasodiito situaaciju, kas valda LV.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Mar-2006 18:03:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Trūkst mums te kontroles. Ik pa laikam kādu paņem ciet par pirātismu, bet tas tā starp citu. Loģiski ka nevar konkurēt tirgū ar zagtu preci legālā veidā. Tikai vienīgā problēma ka nekas pats no sevis nemainās un nemainīsies, bet cilvēki tik sūdzas un sūdzas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Mar-2006 20:01:50 
nu zini .. es kaut nebljaustos ka me mega batja kursh vienu reizi pieskaras pie atskanjotajiem un no ta laika neesmu magzajis rokas ...
Quote:
Fido,ja es riikotu pasaakumu un tu buutu Djs,tad laikam driizaak tev man naaktos piemaksaat par moraalo kaiteejumu,kas rastos klausoties tavus setus :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Mar-2006 5:48:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
2 olby -> Patiesiibaa tev taisniiba un arii honoraaru esi paprasiijis normaali tieshi tik cik esi griibeejis nopelniit , un runaajot par to tirgus chakareeshanu attieciibaa uz aparaata iziireetaajiem , vispaar taas ir vinju probleemas , kaapeec .
Vienkaarshi , man te viena kluba saimnieks uzprasiijaas , vai nevareetu uzspeeleet pie vinja , baigi gribot , labi nav probleemu , ar honoraaru aii logjiski taadaas reizees nav probleemu , cik saki tik arii maksaa , jo nejau es uzprasiijos , maksaa tas kas pasuuta , bet , radaas negaidiita probleema , taatad mans jautaajums , vai vareeshu piesleegt savu DJ aparaatu ? Kaapeec mums tach staav visiem pienjemtais standarts , kaapeec nevarot speeleet uz taa , es saku var kaapeec nee , bet buus jaapiemet pie honoraara , kugs nesaprashanaa , kaa taa . Gribeejaas jau teikt , piemet veel es arii ar taviem kompaktdiskiem nospeeleeshu, ko neizdariisi par labu honoraaru .
Viela paardomaam :? .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Mar-2006 13:59:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 29-Jan-2006 0:02:03
Posts: 118
Jā man tā arī ir! Es zinu ka mana tehnika mani nepievils, es zinu kā ar to apieties līdz 100%, un ja arī kkas notiks tā ir tīri mana un manas tehnikas vaina. A ja vajag čakarēt svešu tehniku, vēl nezinot kā tā īsti darbojas, tad nekādu normālu pasākumu nevar garantēt. Protams vienmēr ir izņēmumi un kur katram nav tika gadījies un ar ko spēlēt bet es te par mainstream runāju.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited