Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 16:28:28

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Vai tas ir normāli?
PostPosted: 22-Mar-2006 18:13:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 29-Jan-2006 0:02:03
Posts: 118
Man piedāvāja darbu vienā pasākumā kā DJ, tas ir mans pirmais tuss par kuru saņemšu samaksu. Tas notiks no 18:00 (reāli no 17:00) līdz 22:30. Pašam jāņem savi cd pleijeri un mikseris, kā arī rādio mikrofons.

Lieta tāda ka līdz šim nebiju sevišķi interesējies par šādu pasākumu dj cenām, tāpēc es pateicu ka gribu 30,- Ls. Varbūt tas ir par daudz, varbūt tieši ļoti maz. Ko vairāk par mani pieredzējušie par to saka, tas ir ok? :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Mar-2006 18:52:09 
Tas ir atkariigs kur Tu speelee, kam un ko. 30Ls noteikti ir par maz, ja summaa ietilpst arii atskanotaaji, mikrofons un pults. Pastaasti vietu, norisi, prognozeejamo cilveeku skaitu, ieejas maksu, utt. un tad es vareesu tev pateikt konkreetaak.

Ja taa saliidzinoshi, tad:

AG&Raitis prasa 100Ls katrs;
Bogdana Tarana agjents 600euro;
Dazhaadi citi elektroniskie DJ njem apmeeram 20-... Ls stundaa;
Kaazaas un viesiibaas taads aptuvenais standarts ir 100Ls par vakaru;

Viss, protams, atkariigs no vakara un tusa, taaka cenas svaarstaas. Cenaa nav iekljauta aparatuura.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Mar-2006 19:33:11 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 29-Jan-2006 0:02:03
Posts: 118
Cilvēku skaits būs ap 50, ieejas maksas nav, organizē cilvēks kurus pazīstu bet neesmu strādājis kopā līdz šim. Secinot manuprāt esmu prasījis normālu cenu, ja ņem vērā ka tas ir pirmais maksas pasākums man. Darbs jau arī nav tik grūts, sanāk ka es paņēmu 10Ls par stundu. Nav tik traki! :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Mar-2006 20:04:45 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
pirmaa reize par maksu un par maz?! nu juus dodat!

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 0:30:00 
viennozimigi par maz.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 1:27:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
No kurienes rodas tas radio mikrofons un tie DJCD ?
ja gadiijumaa shiis mantinjas tiek iireetas tad tev nesanaak 10LS par stundu :? . Domaa liidzi 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 10:21:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 29-Jan-2006 0:02:03
Posts: 118
Tehnika ir manējā tāpē varu ar to rīkoties kā gribu! :twisted:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 12:57:05 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Nu tad jau varbuut piemaksaa pasuutiitaajam kaadus 30 Ls... Tehnika no teeva, eediens, dziivoklis utt. no maates. Foorshi.

ddff, iefleimo
Quote:
Tehnika ir manējā tāpē varu ar to rīkoties kā gribu! :twisted:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 19:15:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 29-Jan-2006 0:02:03
Posts: 118
bļe varbūt esmu par stulbu, bet man vajag paskaidrot normālāk a TO jūsu dj jociņus man laikam nebūs lemts saprast, sheesh! :evil:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 19:23:11 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 04-Mar-2006 15:56:07
Posts: 31
Location: Jelgava
Tu izkropļo dj tehnikas iznomātāju tirgu. Vai tas nav skaic? ;P Ja Tev kādreiz ar savējo nepietiks, tad atlaidītes nomā negaidi ;P


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 20:00:16 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 29-Jan-2006 0:02:03
Posts: 118
Pag, pag ko es te tev "izkropļoju"? Tas ka es izmantoju savus atskaņotājus, lai paspēlētu ballītē kuru organizē pazīstami cilvēki? Es te kaut ko neierubu! Vot tauta tāpēc es arī nesēžu lv forumos, jo ja gribi ko pajautāt saņemsi pretī tikai kritiku un simts pretjautājumus!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 20:10:59 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
... es izmantoju savus atskaņotājus, lai paspēlētu ballītē kuru organizē pazīstami cilvēki ...
Ko Tu satraucies, paņēmi no saviem džekiem aparatūras un sava laika amortizācijas naudiņu! Te viss OK! ... un, redz uzdodot šo jautājumu topikā, uzzināji cik maksā DJ darbs apmaksātajos pasākumos! Manā uztverē viss pat baigi smuki sanāca - ieguvi infu, un savējos čaļus nebūsi apčakarējis! ... vienīgi jāpielūko, ka saviem čaļiem tas par sistēmu neizveidojas! :lol: ... nu bet, tas Tev pašam jāizlemj - kas un kā!
P.S. Par tiem simts jautājumiem Tev piekrītu! ... latvietim, otrs latvietis gardāks par saldo ēdienu! :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 21:19:37 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Elementaari, Vatson!
Kameer tepat apkaart buus forshi dzheki, kas aparatuuru vinneeja loterijaa, muuziku nospeera internetaa un par 1 alu nospeeleeja visu nakti, tikmeer normaali cilveeki, kas tai lietai velta visu savu energiju, naudu un laiku, nespees nopelniit sev vairaak par tiem grashiem, ko vinji sanjem. Kameer vien ir kaads labdaris kaa Tu, tikmeer visi pasaakumu organizatori un klubi meklees shaadus "savus chaljus", kas par velti dara visu. Pameegini veikalaa pie "sava choma" nopirkt maizi par puscenu. Jaaradina cilveeki pie domas, ka visam ir sava cena. Ja Tu "savam chalim" pateiksi, ka tikai un vieniigo reizi tas maksaas X, tad ir liela varbuutiiba, ka chalja chalis arii sagribees Tavus pakalpojumus, jo redz toreiz tak bija pa leeto, kaapeec tagad gribi vairaak? Un taada izliidzeeshana, veelme buut forsham vecim nav nekas slikts, bet kaa raada pieredze, tad tas nekad nebeidzas taadaa lielaakaa meerogaa. Taapeec ir vesela kaudze DJ, kas cauraas kedaas iet uz pastu pec kaarteejaam 2 plateem.

ddff, nav DJ

Quote:
bļe varbūt esmu par stulbu, bet man vajag paskaidrot normālāk a TO jūsu dj jociņus man laikam nebūs lemts saprast, sheesh! :evil:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 21:38:20 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
... jāpielūko, ka saviem čaļiem tas par sistēmu neizveidojas! :lol: ... nu bet, tas Tev pašam jāizlemj - kas un kā!
Quote:
Ja Tu "savam chalim" pateiksi, ka tikai un vieniigo reizi tas maksaas X, tad ir liela varbuutiiba, ka chalja chalis arii sagribees Tavus pakalpojumus, jo redz toreiz tak bija pa leeto, kaapeec tagad gribi vairaak?
ddff būs izsmeļoši izklāstījis! ... un tie nav nekādi DJ jociņi! Joks būs tad, kad Tu to sāksi izjust uz savas ādas! Nenovēlu lai tā gadās, bet taisni tad savēji čaļi pārvēršas par ''nesavējiem'', gadās pat uz visiem laikiem! Ja ko vēl, tad jautā! ... šamie cilvēciņi gan izskaidros! :wink:


Last edited by GTC Studio on 23-Mar-2006 21:41:57, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2006 21:38:54 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
ja taa ir tev pirmaa reize un stundas nav garas tad ir ok....


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited