Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 10:37:19

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: spēlēšana
PostPosted: 03-Aug-2006 9:30:43 
svieki..man te ir radies jautaajums...cik reaali ir iespraukties kautkaados pasaakumos un saakt speeleet ja nav jau izveidojies plassaaks Dj pazinnu loks...lieta taada ka liidz ssim esmu speelejis 2 privaatajos tusinnos un vienaa izlaidumaa...bet ir veeleessanaas vairaak uzspeleet...bet tik vien sanaak kaa maajas apstaakllos...::)).man ir teikussi ka ir pagruuti ar manis speeleeto muuziku...hm...princiaa jau taa situaacija jau arii ir taada ka paarsvaraa cilveekiem ir sabarots vairaak progresivhouse....pats speeleeju hardtrance.... varbuurt ja ir iespeeja un ir taadi kas riiko niknaakus pasaakumus var kautko sarunaat.....::))...sanaca taada kaa passreklaama...bet jautaajums paliek...kaa tik pie kontaktiem..::))


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Aug-2006 10:20:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Veido kontaktus :) Obligati noderes + bus ar ko papljapat un pavadit labi laiku. Raksti miksus, baz tos visur, suti DJiem, promoteriem (it ipashi tiem, ar kuriem esi draugos). Sakuma naksies spelet mazajas vietas, un pat 90% gadijumos ne to, ko tu gribi :). Kusties pats, piedava sevi - esi pasha promouteris.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Aug-2006 13:23:09 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
ar to tirgu jau faktiski ir baigi trki :(
visaadi 15-20 latu dji bojaaa. tieshi taapeec ir gruuti kko saaakt dariit(par to te kkur bija ne viens vien topiks). piekriitu par to mixu suutiishanu visiem peec kaartas [mtw - man liekas, ka 1, vai 2 taveejos pat esmu sanjeemis :) ].
var veel meegjinaat spraukties dazhaadaas dj-u apvieniibaas. un - taa kaa pie mums visss +/- notiek caur pazinjaam [peec principa - roka roku mazgaa 8) ], tad attieciigi jaapaplashina savs pazinju loks....
liela probleema arii ir taaa, ka kameer tevi dziivajaa neviens nav redzeejis [tikai ir dzirdeejis demo, kuru, iespeejams, pat tu pats neesi rakstiijis (neapvainojies) :wink: ], vai arii nav dzirdeetas atsauksmes no uzticamiem cilveekiem par to kaa dziivajaa izpildies, neviens arii negrib tevi laist uz skatuves..
veel ir variants - riikot pasham savas paartijas :!:

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Aug-2006 16:23:54 
:D txs par vismaz kautkaadu info...kaut kaa jau liidziigi meegginu groziities.......he par to speeleessanu un demo...nu kaa gan var buut atsauksmes ja netiek pie sprices....tads apburtais loks...::))..-->eerms<-- ja esi no Ogres tad pat zinu par kaadu no gadiijumiem runaa...kad choms iedod it kaa demo bet kad jaaspeelee izraadaas neko nemaak...mjaa...nu neko..::))..padoties jau netaisos.....taa ka ja taa strap citu vajag kautkur hardtrance dj es ra lielaako prieku...aa jaa ir paaris iisie mix iebaazti draugos.lv....sadallaa muuzika..Dj Druumz...ja man veel kaads izstaastiitu kaa var teiksim dot linku no kautkaadas net lapas kur ir iebaazts mix....jeb kaa iebaazt mix netaa....hm...buutu pateiciigs..::))


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited