Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 3:23:07

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 14-Aug-2006 10:31:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
vai kaadam ir klavieres?? :lol: :lol:
Vienas tādas ko trijatā knapi pārnest istabai pa diognāli varējām ir trešajā stāvā Rīgas mikrorajonā. Ja apsolies atvest un uznest atpakaļ varam aizdot. Toreiz ieinteresēja kā tās tur ir dabūtas augšā, labprāt paskatītu kā tas notiek, variants ar ceļamkrānu no balkona varbūt arī nav izslēdzams.

Labi, pieduros.
Patiesībā jau lai tas Dj pateiktu zem kura taustiņa atrodas kuras skaņas, pašam tam būs jābūt klavieres spaidījušam arī.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Aug-2006 12:10:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Nu vechi , Juus jau te saaakat aiziet :? , vienkaarshaak tai lietai pieejat , klavieres jebkuraa kultuuras namaa buus , arii skolaas tas pats , un tas otrs cilveeks jau arii var buut jebkurshs mirstiigais kursh ir speejis iemaaciities reizreekjinu . Bet to dzirdi taa paarbauda jebkuraa muuzikas skolaa :wink: .

Un patiesiibaa te pat varbuut nebuus tik aktuaali dzirde muzikaalaa cik speeja sadzirdeet instrumentus kuri tiek speeleeti , varbuut kad tieshi sho speeju vajadzeetu vairaak attiistiit . Vienkaarshi klausies muuziku un visaa tajaa skanju kookteelii meegjini saklausiit cik tad iisti ir to strokju kuri tiek speeleeti , meegjini visaa skanju kokteelii sadzirdeet tikai viena instrumenta partiju . Jo tieshi tas Tev buus vairaak vajadziigs mikseejot kopaa divas kompoziicijas .

Tas ir apmeeram taapat kaa Tu buutu aizgaajis uz kaadu koncertu un baudiitu maakslinieka virtuozo speeli un buutu pilniigi vienalga kaadu kompoziiciju vinjsh speelee :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Aug-2006 14:31:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
njaa tad jau man jaameklee celjamkraans ! :D :lol:
nu lab tas taa!!

bet iisteniibaa es jau taas klavieres neamz nemekleeju vnk ideja ir laba kaa paarbaudiit dzirdi!
aa u kad reiz mazinjsh biju un muuzikas skolaa sataajos iekshaa man taa dzirdi nepaarbaudiija (vinji vnk dzirdeeja kaa es dziedu kkadu lv tautas dziesmu un pateica ka es vinjiem nederot! :D)

es tikko biju taa arii izdariijis kaa teica dj igors un piekjeeru sevi ka es speeleejot to jau daru labu laiku vnk taa iisti nebiju piefikseejis!! :D


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited