Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 23:41:40

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: dazi jautaajumi!
PostPosted: 27-Nov-2006 21:46:25 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Nov-2006 21:22:09
Posts: 43
Location: Latvia BAlvi
sveiki sveiki! es te biki gribu kko uzzinaat kas un kaa...lieta taada..nu saakshu no pasha saakums...nokacaaju dazaadas mikseeshanas programmas uz kompja un shitaa dj lieta tiiri labi iepatikaas....un man radaas izdeviiba uzlikt diseni skolaa....iemaacijos straadaat uz pults..unn uzliku skolaa jau otro diseni! visiem nereaali patika jo liku labos un paziistamos gabalus un mikseeshana padevaas ljoti labi! man shitaa stelle ir iepatikusies..es jau iepriekseejos rakstos nedaudz palasiiju par licenzeem..unn vispaar ar ko pirmo vajadzeetu saakt lai liktu kkur disenes...nuu piemeeram ir doma iegaadaasties pulti, ieguut licenzi, un tad vispaar ir reaali kkur tikt speeleet?? vai ir jeega nopirkt pulti??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Nov-2006 22:26:37 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Aug-2006 10:12:03
Posts: 335
Location: Ventspils
Domāju, ka pašam sava aparatūra nekad nenāks par ļaunu. Gan uz pasākumiem, gan mājās trenniņam :)
Par licencēm nezinu teikt. Nezinu nevienu Dj'u, kuram tāda būtu :)

_________________
http://djframe.draugiem.lv


Top
   
 Post subject: Re: dazi jautaajumi!
PostPosted: 27-Nov-2006 22:42:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
hm nu no taas licenzes maz tolka....bet sava aparatuura gan par ljaunu nenaaks..

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Nov-2006 23:15:54 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 01-Feb-2006 18:47:37
Posts: 273
Licence??? - kas tā par ākstību, skan kā kārtējā eiropas birokrātu izdomātā štelle, ja klubi tagad ņemtu DJ tikai palūrot vai šamam ir licence vai nē, tad skanētu tikai mēsli - normāli cilvji vienkārši paklausīsies... :D

Tik uz priekšu...!!!

_________________
http://www.findsounds.com - ja vajadzīgi sempli - kliedzieni, sirēnas utt... ;) http://www.moviesoundscentral.com/ - vienmēr noderīga tēlu muldēšana no filmām...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Nov-2006 23:40:32 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Nov-2006 21:22:09
Posts: 43
Location: Latvia BAlvi
nuuu ta jaw nav tik traki cik es sapratu ar taam licenceem....neviens jaw tur tuik traki neskataas! man itkaa ir doma panjemt divus pioneer cdj200 pleijerus..varbuut arii lietotus jo jauni baigi pikjo unn kaadu pulti! unnn ja mas shitas viss ir tad kaa es varu tikt pie likshanas??? nuu mums notiek dadz disenju kultuurasnamaa unn viskaukur apkaart pa rajonu...kaa var tur likt muzonu?? kas jaadara lai vareetu??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Nov-2006 1:43:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Nu patiesiibaa taa atlauja , te gan nevareetu iisti taa teikt , vairaak tas vareetu buut kaa juridiski noformeeta iespeeja veikt dariijumu shajaa gadiijumaa DJ darbu pasaakumaa , ir vajadziiga , jo agri vai veelu visiem tiem kuriem nebuus iespeeja samaksaat to naudinju oficiaali arii paliks dejuzaalee tieshi uz deju placha jo visaadi citaadi tas smalkais DJ varees uzspeeleet sev un citiem par prieku nevis par samaksu , jebkuram normaalam darba deveejam ir probleemas ar naudas samaksaashanu {skaidras} taa lai to summu pets tam vareetu arii normaali norakstii graamatvedis :? .
Quote:
Licence??? - kas tā par ākstību
normaaliem DJ taa lieta ir sakaartota un jebkuraa gadiijumaa $$$ par speeli vinjsh var sanjemt :o .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Nov-2006 3:11:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Teikshu kaa es daru, aparatuura kaa jau teica ir vajadziiga , ja ne prieksh speeleeshanas tad prieksh trenninjiem, un tas ka tev taa mikseeshana sanaaca uz PC tas nenoziimee ka vinja sanaaks arii uz Hardware jo tur ir cita dziive, bet tuvaak pie lietas, ja gribi speeleet publikai meklee darba deveeju kuram ir licenze vai ariii iestaasti vinjam ka vajag licenzi uz muzikas atskanjoshanu taados daudzumos cik taisies speeleet (jo licenzee tiek mineets laika periods un muzikas izcelsme)
baigi iisi sanaaca bet startam laikam arii viss, jo par paareejo, publiku un apskanjojosho iekaartu jaaruupeejas darba deveejam (juridiskai personai uz kuru ir izdota licenze)
Un cik es sapratu tad visapkaart ir daudz disenju tad ej pie kaada no vinjiem un runaa par to lai ljauj tev uzspeeleet (kaa beigsies gan nezinu) ;)


Lai veicas. Starp citu kur tu atrodies un ko tu speelee?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Nov-2006 20:57:26 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Nov-2006 21:22:09
Posts: 43
Location: Latvia BAlvi
nee nee ez uz pults arii liku!...nuu no saakuma bij doma likt uz pc iznomaajaam tumbas un komplektaa arii bij visss dj gals...jeb 2x pioneer cdj200 un 4 kanaalu pults...noleeemu izmeeginaat jo par to mikseeshanu jau biju daudz maz zinaajis un samaacijies no pc! iemetu savus diskus un pusstundu pirms disenes patreneejos.....sanaaca un pat labi sanaaca...liku labos club electro gabalus un visiem patika! arii man=D njaa ir taada doma salikt savu dj galdu un dabuut licenci kkur piedaavaat sevi! ceru ka izdosies...aa a tumbas laikam gan jaaprasa darba deveejam vai ne??? jo tam man gan naudas neatliks! es pats dziivoju balvos dj te ir diezgan maz unn diskoteekas ir ljoti pieprasiitas kaa balvos taa arii rajonaa!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Nov-2006 20:59:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Quote:
! es pats dziivoju balvos dj te ir diezgan maz unn diskoteekas ir ljoti pieprasiitas kaa balvos taa arii rajonaa!


vajadzees ciemos braukt par guest dj :D

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Nov-2006 21:02:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
hm...tavaa gadiijumaa licenzi tu vari dabuut vieteejajaa kultuuras namaa...

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Nov-2006 21:04:49 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Nov-2006 21:22:09
Posts: 43
Location: Latvia BAlvi
nuu jaa protams... nuu vot piemeeram shajaa gadijumaa tu gribi braukt te un likt diseni..ko tu dariisi un kur pieteiksies???? P.S. kaadu stilu tu liec???


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Nov-2006 21:23:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Quote:
nuu jaa protams... nuu vot piemeeram shajaa gadijumaa tu gribi braukt te un likt diseni..ko tu dariisi un kur pieteiksies???? P.S. kaadu stilu tu liec???

Nu taa man riiciiba shajaa gadiijumaa buutu taada:

1. Ja tas ir kautkaads festivāls vai pasākums tad pieteiktos pie organizatora

2. ja vienkaarsha diskoteeka tad pie kultuuras nama vadiibas...

3. vienkaarshi taapat paziistot DJ paprasiitu uzspeeleet

es biju dj bet mainiiju dziives vietu un taapeec pagaidaam nav taadas iespeejas...tad es speeleeju house un dnb....bet tagad ja speeleetu tad kaut ko no IDM un breakcore... noteikti taadu kas nav mainstream..

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Nov-2006 21:42:19 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Nov-2006 21:22:09
Posts: 43
Location: Latvia BAlvi
nu ja....karoche vajag prasiit un sevi piedaavaat!... nuu mums te topaa vairaak uz house club unn electro bet ja uzliek dnb tad visi iziet aaraa un paliek maz! bet var jau meeginaat...a kur tu pats tagad esi??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Nov-2006 21:53:11 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Quote:
ja uzliek dnb tad visi iziet aaraa un paliek maz! bet var jau meeginaat...a kur tu pats tagad esi??

pie mums Preilos dnb pashi prasa :D

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Nov-2006 1:55:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
2 ruuu gadiijumaa neesi viens no tiem kungiem ar kuriem man te kaadu laiku atpakalj sanaaca atrasties uz vienas skatuves :?: Kubuljos :?:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited