Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 16:45:34

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ] 
Author Message
PostPosted: 06-Jul-2008 18:36:27 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Jun-2008 18:06:45
Posts: 28
Nu pastāstiet kā jūs taisiet savus CD uzkrājumus.. Vienkārši tagad arī doma sākt arī kautko uzglabāt utt.. Kādus diskus izmantojiet, kur rakstiet tracklistus? Uz diskiem printējiet vai vāciņus taisiet! Vienkārši gribu šo visu zināt, lai kolekcija veidotos patiešām kvalitatīva un lai ir viegli visu sameklēt. 8)

_________________
Image


Top
   
PostPosted: 06-Jul-2008 19:43:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Aug-2006 19:42:53
Posts: 133
nu ljoti ertas manupraat ir tas mapites - cik tur daudz var sabazt nezinu nekramejos ar tam lietam - bet tas butu taka visertakais variants!

_________________
deepHOUSE.LV collective
_____________________
support recordstores, buy vinyl!


Top
   
PostPosted: 07-Jul-2008 7:58:19 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Origjinalie CD ........nolieku plauktinja un viss :) :)
-
ir gan papiritis smuks ar tracklist un citu info.. utt :D: D: D

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
PostPosted: 07-Jul-2008 12:42:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Kas attiecas uz audio cd, kas tiek izmantoti pasākumos, tad man tie ir plānajos "celku" vāciņos, iekšā sadrukāti tracklisti. Sagrupēti vairāk vai mazāk pa stiliem un sanumurēti augošā secībā katram stilam atsevišķi. Pa stiliem apmēram tā: "Hitu Remixi", "Trance", "Techno", "Breakbeat" u.t.t. Viss tas stāv uz kompja direktorijā, kā rezerves kopija, jo diski mēdz pazust, saskrāpēties un vēl viskas ar viņiem var notikt.

Ar platēm cits stāsts, tur laikam no galvas viss jāzin, pagaidām man tā kolekcija vēl nav tik liela, bet kad būs, tad droši vien arī man vajadzēs uzvākt pieredzi no cilvēciņiem, kas strādā ar platēm.

Kas attiecas uz mūziku vispār, tad kompī esmu ielaidis diezgan lielu bardaku, kas ir pašsaprotami pie ampēram 500 Mp3 cd, un vēl apmēram 100 DVD, lai arī sākumā drukāju vāciņus, tad sapratu, ka nav jēgas un sāku izmantot tādu Zerosoft CD Catalog, kas skanē iekšā datu disku failu struktūras zibenīgos ātrumos un ļauj veidot tādu kā datubāzi, kur pēc tam var diezgan viegli atrast tieši vienu vajadzīgo disku pēc gabala, ja nepieciešams.


Top
   
PostPosted: 07-Jul-2008 13:01:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Jan-2007 21:31:38
Posts: 204
Location: Kuldīga
Man ir variants, manuprāt, visērtākais:


CD mape - priekšā uz Nero Cover Designer drukāti vāciņi visi vienā fontā nummurētā secībā diska nosaukumā, cd rakstu apmēram pa stiliem, lai vieglāk orientēties.

Uz HDD - tajā pašā nummurētajā secībā glabāju mp3 formātā pa mapēm katru CD + viena mape ar sarakstiem tajā pašā NCD, tāka nozaudēts vai sabojāts CD tiek rekoverēts apmēram 5 min laikā! :)

_________________
also dj Rotodynamic


Top
   
PostPosted: 07-Jul-2008 16:38:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Tieši šo pašu arī es apstāstīju ;-) Nezinu vienīgi, kā Tu veic numerāciju, bet man numerācija ir katrai stila kategorijai atsevišķa ;-) Arī koferī pēc tam vieglāk kad katrs stils savā vietā :-)
Quote:
Man ir variants, manuprāt, visērtākais:

CD mape - priekšā uz Nero Cover Designer drukāti vāciņi visi vienā fontā nummurētā secībā diska nosaukumā, cd rakstu apmēram pa stiliem, lai vieglāk orientēties.

Uz HDD - tajā pašā nummurētajā secībā glabāju mp3 formātā pa mapēm katru CD + viena mape ar sarakstiem tajā pašā NCD, tāka nozaudēts vai sabojāts CD tiek rekoverēts apmēram 5 min laikā! :)


Top
   
PostPosted: 07-Jul-2008 20:47:38 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Jun-2008 18:06:45
Posts: 28
A kā jums kompī piemēram ir mape "Progressive" un tur jums ir visa, visa mūzika? :o Es piemēram tagad tā - pa mēnešiem, piemēram, Jūnijs_2008, Jūlijs_2008.. Pagaidām baigās kolekcijas neveidošu, jo kā var noprast pēc citiem maniem topikiem, tad es nekur nespēlēju un tikai vēl domāju iegādāt kautkādu tehniku. Tagad vienīgi doma rakstīt diskos kautkādus savus mēnešu TOP 10 vai TOP15 utt..

_________________
Image


Top
   
PostPosted: 07-Jul-2008 21:35:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Aug-2006 19:42:53
Posts: 133
nez nez ka ar tiem cd bet ar platem vienkarshak - kamer nav daudz tad metajas kaste - a pec tam kad jau tiesham daudz daudz daudz - tad nu plauktinjos - un pec leibliem alfabeeta seciibaa un bez problemam, gluzhi ka bibleoteekaa :)

_________________
deepHOUSE.LV collective
_____________________
support recordstores, buy vinyl!


Top
   
PostPosted: 08-Jul-2008 0:14:16 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Kompī no elektroniskās mūzikas vienīgais kas ir puslīdz sakārtots ir tas, kas ir audio diskos. Pats esmu ielaidis vairākas mapes ar veselu bardaku, kas ir kopēts vai kaut kur dc+ novilkts no citiem, galīgi neceļas roka kaut ko tur meklēt no tā visa ārā vai kaut kā tā, vieglāk visu nodzēst pēc pāris gadiem. Tad ir vēl ļoti daudz radio formāta dziesmu pa datumiem, bet tur atkal cita problēma - jo visas konkrētās nedēļas dziesmas neatkarīgi no stila ir vienā mapē. Kaut ko no tā dalīt pa stiliem, nu, grūti, jo ir dziesmas, kur stilus īsti nevar noteikt, jo tagad jau bez maz vai katram māksliniekam savs stils. Tur sanāk koks ar diviem galiem. Pats esmu apaudzējis kompi ar apmēram 550 GB mūzikas, un man ir nelāga aizdoma, ka tur kārtības vairs nekad nebūs. Puse no tā visa ir raidījumi, tie ir sakārtoti, otra puse tādā pamatīgā bardakā. Un vispār - jo mazāk mūzikas jo labāk. Tāpēc no šrota labāk atbrīvoties maksimāli ātri.
Quote:
A kā jums kompī piemēram ir mape "Progressive" un tur jums ir visa, visa mūzika? :o


Top
   
PostPosted: 31-Jul-2008 19:40:55 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 19-Aug-2007 15:15:15
Posts: 34
Location: LV
Kas attiecas uz cd mapi, tad taas seciiba ir gluzi vienkarsi - no vecaakiem uz jaunaakajiem cd. Pedejaa laikaa esmu sapratis, ka nereti noderiigaak uz lapinaam ir rakstit nevis dziesmu nosaukumus, bet dziesmu noskanu un visu paareejo, kas mani pasu attieciigajam gabalam pievelk. Jo normaalaa izklaides vietaa cilvekiem svariigs tacu ir dziesmas skaneejums, nevis dziesmas nosaukums, vai ne!?

Kompii folderus sadalu pa ierakstitajiem cd, nebuutu tik daudz laika jaavelta dziesmu mekleesanaa, ja kads cd ir bojaats

_________________
Bump


Top
   
PostPosted: 01-Aug-2008 7:39:48 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Par noskaņām laba doma. Principā es tagad līdzīgi ar platēm sāku grupēt. Gluži minors/mažors nerakstu, bet apmēram tādā veidā, piemēram:

Progressive/Soulfull

LogoThatSide1 Soulfull, Funky, Vocal (B)
LogoThatSide2 Progressive, Dark W! (B)
ThisSide1 Progressive, Vocal A! (C)
ThisSide2, Hit, Soulfull, Vocal E! (A)

Kur pirmā sadaļa ir treka atrašanās vieta, pēc tam sarakstu visas gabalā sastaptās stilu mutācijas, ar vokālu, bez vokāla, pēc tam, izteiktiem gabaliem pielieku teiksim W! (warmup), mierīgie kustinošie gabali, A! (afterhours), tipa minorīgos vieglos gabalus, psihodēliķus un visus pārējos, E! - deju grīdu spridzekļi pīķa stundām. Pēc tam iekavās ielieku burtus A-E, tipa A - ļoti labs gabals, E - pilnīgs šrots. Nu, virsrakstā vairāk par diviem stiliem nerakstu, kas dominē dziesmām ar augstākajiem alfabēta burtiem.


Top
   
PostPosted: 06-Aug-2008 22:56:16 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Aug-2008 22:47:13
Posts: 2
ļoti vienkārši, izmantoju protams keisu, kurā ievietoju gan oriģinālos gan tās mapītes, kurās viegli var ielikt CD COVERU! CD Coverus taisu ļoti vienkārši taisu PrintScreen no Nero Burning Room treklista.. tur gan Duration gan Numbering :) Printeeju araa un lieku katraaa mapiite.. visu sho grupeju pa stiliem, kurus speleju.. baig ērti! Protams ka jau mixmaster ir raxtijis.. kompii glabaaajas viss.. tieshi taa vieglaak saakt savu kolekciju no datora.. grupejot pa stiliem.. un velak vienkārši vienu pēc otras sarakstīt diskos..

uz jautājumu kādus diskus izmantot.. grūti pateikt.. vienīgi gribu piebilst ka labāk ierakstot diskus, neraustīt kompi (it seviški ja operatīvā atmiņa maza) un NE izvēlēties lielāku rakstīšanas ātrumu! :)


Top
   
PostPosted: 07-Aug-2008 7:39:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Kāpēc ar printscreen? :shock: Tas taču nav ērti. Es arī tā kādreiz darīju, kad bija problēmas ar easy cd creator, taisa printscreen, tad griež ārā fragmentu un liek iekšā iekš cdrlabel (maza utilīta tādam pasākumam). Bet tagad jau Nero pēc ierakstīšanas pats piedāvā taisīt labeli, un ja ar failu nosaukumiem viss ok, tad nav problēmu - atveras blanka, insert tracklist, piekoriģē izmērus, insert textbox, uzraksta cd nosaukumu, piekoriģē, izpirntē, un smuki pa līnijām izdrukā ;-)

Par ātrumiem pareizi teici, bet tas attiecas uz jebkuriem audio cd, man vismaz pašsaprotami, parasti rakstu uz 8x.

A platēm tagad izmantoju tādas blankas, kas ir adresātu drukāšanai priekš aploksnēm, tur ir 3x8 lauku skaits, saraksta, tad smuki sadrukā, un tās novelcenītes uz platēm augšējā kreisajā stūrī salīmē :-)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited