Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 10:56:15

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 18-Sep-2008 21:55:31 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 18-Sep-2008 21:34:36
Posts: 4
Sveiki visiem lieliem un maziem Dj un arī tiem kas nav Dj!
Vēlējos dzirdēt, kādas ir jūsu domas par to ka setos, diskotēkas, clubos Dj spēlē ar mp3 failiem!
+ Kam visam klāt tiek izmantoti visnedažādākie dj softi sho failu atskaņošanai!
Jā protams mp3 nekad nesniegs klausītājam to skaņas kvalitāti, kā cd vai vinil, bet teikshu no savas pieredzes mp3 fails kam ir patstāvīgais bitrate virs 256 kb/s nemaz neatšķiras no kvalitatīva audio cd un ja runa iet par elektronisko mūziku, kur skaņas tiek radītas ar pc palīdzibu tad kvalitāte ir pilnīgi vienāda!

+ links kur pamielot acis kur vienā no klubiem (LAIKAM US) tiek izmantots visiem pazīstamais virtual dj : http://www.youtube.com/watch?v=GQ2_xdw22es


Top
   
PostPosted: 18-Sep-2008 22:16:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
256 kbps no CD var neatšķirt uz portatīvā iebūvētām tumbiņām. Esmu salīdzīnājis speciāli, kā skan plate, to pašu ierakstam wav - nu, vēl klausāms, atliek pārspiest uz 320 kbps mp3, un tajā brīdī mūzika tiek nogalināta vistiešākajā veidā, visas mazās pīkstienu nianses pazūd, vai kļūst nepilnvērtīgas. Bez tam tas pats 320 kbps un visi zemāki, ieslēdzot pēc plates viņu, liekas, ka eq stāv disco smailiņā, tikai kājām gaisā. Tāpēc arī viņi neskan pasākumos, un skaņu veči neliek disco smailu lai skanētu mp3 dēļ 1 vai 2 dj, kas spēlē mp3. Un tad arī ir, izteikti var dzirdēt depo lielajā zēlē, tur stāv apmēram 14-15 Kw skaņas, spēlē mp3 - vispār spiediena nav, kā ieliek plati, vai licensētu audio disku, tā uzreiz tāds belziens, ka maz nesaliekas, uzreiz ir augšu un apakšu sātīgums. Tā ir ar jebkuru sistēmu.

Kas attiecas uz manām domām - bez kontroliera ir pavisam garām, un arī ar kontrolieri, pats nelietoju tādu, tāds budžeta variants, izdarīt var daudz ko, bet tai pašā laikā zūd pamatjēga, ja nav pat jāpiedzen ātrumi. Tomēr DJ-am vajag normālu, lielu galdu ar atskaņotājiem kur ir iespēja izvērsties, bet stāvēt pie 10x10 cm kastītes un bolīt portatīvajam monitoru - kaut kā no malas stulbi, bet, protams, tehnika iet uz priekšu, noteikti ir arī kāds, kas domā savādāk, un tādu nav maz ;-) Bez tam, vispār jau lielai daļai kas ir zālē pārpālī vispār ir vienalga, kas, no kā un kādā kvalitātē skan :D Tā kā visādas kreisas lietas var pamanīt tikai citi DJ un pazvigāties, vai tieši otrādi - aplaudēt biedram :)

Ja gribi spēlēt legāli uz softa - softam jābūt licensētam unv isai pārējai programmatūrai, kas ir Tavā datorā, nu tas tas, kas attiecas uz software. Shareware un freeware nevienu īpaši neinteresē.

Mūzika mp3 - jābūt apliecinošiem dokumentiem, ka to esi pircis, tātad vai nu čekiem, vai maksājuma uzdevumiem, vai vienalga kādām legalitāti apliecinošām izdrukām no saita, kur esi tos iegādājis.

Ak, jā, un neaizmirsti, ka pasākumā Tev jābūt noslēgtam darba līgumam ar pasākuma organizatoru, vai kluba sia mia vai kas tur ir. Nu, darba līgumi dažādi, ne jau pastāvīgais, bet tas, kas ir par noteiktu darba apjoma izpildīšanu, tipa vienreizējais. Nodokļus pēc tam jānomaksā organizatoram. Vēl var kā individuālais komersants, tur cits stāsts.


Top
   
PostPosted: 19-Sep-2008 15:06:08 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 18-Sep-2008 21:34:36
Posts: 4
Bez tam, vispār jau lielai daļai kas ir zālē pārpālī vispār ir vienalga, kas, no kā un kādā kvalitātē skan :D Tā kā visādas kreisas lietas var pamanīt tikai citi DJ un pazvigāties, vai tieši otrādi - aplaudēt biedram :)

Par shito 100 % piekriitu tev!

Jaa bet redz atziistu ka es ar esmu raavis disenes nelegaali uz mp3 ! Bet man tas galdinjsh nav 10x10 cm kastīte un portatīvais!
Mans variānts ir divi laptopi mikser pults un katru laptopu izmantoju, kā var teikt cd atskaņotāju! Vieniigā atšķiriiba ir tā ka dziesmas nav jameklē pa diskiem! Bet lai nokertu ātrumu un salaistu ritmā tā ka nekas nekur neaizstaigā - nākas tomēr pasvīst! Tas pats, kas uz aparātiem! Lai arī izmantoju pc nekad neizmantoju kaut kādas iespējas ka kompis pats miksē kopā - pats to daru pats ar savām ausīm pats ar saviem pirkstiem un prātu! Vnk budzhets neatljauj neko citu ! Un saakumaa jasitas kaa vien var izsisties!

Mājās stāv 4 kw aparatūras un taisniiba cd ar mp3 atsķiras smalko un basu sātīgumā bet ka jau paša sākumā teicu elektroniskajaij mūzikai nejūtu atšķirību! Var jau buut ka esmu nojaajis savas ausis! :D


Top
   
PostPosted: 19-Sep-2008 17:06:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Nu, 2 portatīvie finanšu ziņā var izmaksāt tikpat cik normāls dj galds ar diviem cd aparātiem. Patiesībā to visu var izdarīt ar vienu datoru ;-) Bet labāk, tomēr lai ir kur atkāpties - rezerves variants somā, tavā gadījumā otrs laptops ir līdzi Tev :D

Par to, ka esi rāvis nelegālu mūziku, es domāju, ka šeit visi ar to ir sākuši, arī es savulaik ;)

Elektroniskai mūzikai kā reizi var just atšķirību ;-) Visi hitu remiksi visādi psihodēliķi un da jebkas, patiesībā jau elektroniskās mūzikas pamatbūtība un skaistums ir skaistas skaņas, un ja viņas nogalina, tad nu nekā tur nav.


Top
   
PostPosted: 19-Sep-2008 17:59:20 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 18-Sep-2008 21:34:36
Posts: 4
:D :D rezerves variants somaa :D
nee nee tu nesaprati abi divi tiek izmantoti viens laptos ka aparaats b otrs ir kaa aparaats a un dziesmas tiek speeleetas gluzhi taa pat kaa dara to uz cd atskanjotaaju ar mikserpuulti miksee kopaa klausaas uz otru datooru naakaamo dziesmu piemeklee samixee.! :)


Top
   
PostPosted: 19-Sep-2008 22:09:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Es visu pareizi sapratu ;-) Ir programmas, kur ir speciāls pleijeris, un dragā pa divām skaņas izejām ārā - pa vienu pleijeri vienu, pa otru otru un laiž iekšā pultī. Populārākie softi - tie paši virtual DJ, traktor, ir tāds bpm studio, sameklē, iečeko ;) Rezerves variantus vajag vienmēr. ļoti reti jau gadās, bet šad tad nobirst arī pro dzelži, pašam ir viens tūkstošais, ko lietoju jau gadu apstājies dēļ kaut kādiem drošinātājiem. Es tak ne zinu, ne māku tur kaut ko saremontēt, kur nu vēl uz vietas. Tad nu ja ar vienu portatīvos spēlē, tad pie viņa gļuka var beigties balle.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited