Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 27-Apr-2024 12:05:33

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: pastuzhi
PostPosted: 30-Oct-2004 19:13:59 
Labdien, man butu jautajums ! Ka lai sasledzu, kvalitativi, divus pastiprekljus kopa ! Abiem pastuzhiem ir 4 ohm pretestiiba .... Vai arii kas man butu jaiegadajaas, lai to varetu dariit :roll: Priekslikumus sutiet man uz extremeski@one.lv :!:




Ieprieksh saku paldies...


Top
   
 Post subject: Re: pastuzhi
PostPosted: 31-Oct-2004 9:29:56 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
hmm, nu ja tie abi ir 2 vienaadi monobloki, tad nekas paarmeeriigs nav vajdziigs- tikai faazu invertors (2 op-ampi, kuriem vienam signaalu dod tieshajaa, otram inversajaa izejaa un izejas attieciigi uz katru pastiprinaataaju- ja simetriska lieta, tad 4 op-ampi), to jebkursh ar lodaamuru paziistams pilsonis var pagatavot. Attieciigi ieguusi X = 2X @ 2R (ja pastiprinaataajs ir 100 W @ 4 Ohm, tad rezultaataa buus 200W @ 8 Ohm). Ja tie ir domaati stereo pastiprinaataaji, tad veelreiz gribu luugt paskaidrot jautajuma buutiibu. Ja bija domaats kaa abos pastiprinataajos iedabuut vienaadu ieejas signaalu, tad atbilde ir - Y aste (vads ar 1 galu kaa ieeja un 2 paraleeliem kaa izejas).

ddff
Quote:
Labdien, man butu jautajums ! Ka lai sasledzu, kvalitativi, divus pastiprekljus kopa ! Abiem pastuzhiem ir 4 ohm pretestiiba .... Vai arii kas man butu jaiegadajaas, lai to varetu dariit :roll: Priekslikumus sutiet man uz extremeski@one.lv :!:




Ieprieksh saku paldies...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-Oct-2004 11:01:43 
Paldies... kaut ko liidzigu centishos uzmeistarot.. :roll: Es biju domajis slegt pie pults & caur pulti salaist 2 pastuzhus, bet, cik es saprotu, saja gadijuma tas nav vajadzigs :roll: Paldies


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited