Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 13:31:24

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: behringer truth
PostPosted: 03-Dec-2004 11:54:32 
yo,

taatad, njemot veeraa pieejamos $$ un n izlasiitaas atsauksmes webaa, nonaacu pie sleedziena, ka man vajag Behringer truth monitorus. Jautaajums - vai LV augshmineeto nebrendu kaads tirgo?

o.


Top
   
 Post subject: Re: behringer truth
PostPosted: 03-Dec-2004 13:40:43 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
mmm, nu un pie viena pajautaa paardeveeja maajas adresi un nopeerc kaadu shaujamo. Pirmaas nedeeljas laika abi iepriekshmineetie noderees.

ddff, riebumaa noveershas no magiskaa trijstuuriisha 8E


Quote:
yo,

taatad, njemot veeraa pieejamos $$ un n izlasiitaas atsauksmes webaa, nonaacu pie sleedziena, ka man vajag Behringer truth monitorus. Jautaajums - vai LV augshmineeto nebrendu kaads tirgo?

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Dec-2004 14:40:46 
:? cho to neiebraucu... tipa, ka baigais kraps un man gribeesies paardeveeju noklllot? Hmmm, webaa par B2031A Truth var lasiit sameera labas atsauksmes. Tipa poor mans Genelec. Tu pats esi dzirdeejis kaa shie skan?

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Dec-2004 19:23:02 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
labi, pierunaaji... tirgo jamos Muuzikas Serviss (Yamaha veikals). Bet es neko neesmu teicis :) Dzirdeejis neesmu, tomeer peec kaadu 5 dazhaadu Behringer produktu testeeshanas esmu sapratis, ka tur nevar ticeet nevienam vaardam- ja uz kastes rakstiits EQ, tad zini, ka nekaads EQ tas nav, tas ir signaala sachakareetaajs, ja kompresors, tad driizaak fuuzis/spektra groziitaajs, utt. Domaaju, ka monitori arii shiem ir taadi +/- 1 tramvaja pietura. Bet paklausies... varbuut tieshaam pasaules vadoshaas studijas ir izmeezushas Genelec un salikushas Behringer :)

ddff

Quote:
:? cho to neiebraucu... tipa, ka baigais kraps un man gribeesies paardeveeju noklllot? Hmmm, webaa par B2031A Truth var lasiit sameera labas atsauksmes. Tipa poor mans Genelec. Tu pats esi dzirdeejis kaa shie skan?

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Dec-2004 15:09:33 
bheringer - brends runa pats par sevi, tas ir vissviestainaka dj aparatura...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Dec-2004 11:52:42 
Biju paklausiities Behringer B2031A. HVZ...negribeeju tos Yamaha dzhekus tur purinaat, bet...moments - es prasu shiem, kas tas par fonu, kas tumbaas dzirdasms? Tipa pults trokshnjo, vai tumbas. Shie atbild - nea, tipa kas tur, nav mums lineaaraas izejas, signaals uz tumbaam iet no austinju izejas!!! Profi, ne? Anyway, izklausiijaas jau cieshami, bet nopirkt veel nenopirku.

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Dec-2004 15:53:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Par behringer. Nav gadiijies redzeet nekaadas vinju tumbas, bet ar mixpulti gan ir naacies divreiz saskrieties. Nepateikshu kaads bija modelis, piemirsies (vies no vienkaarshajiem DJ mixeriem). Bet ar to pulti gan bija interesanti. Parasti ir firmas kas razho leetu aparatuuru, izskats un korpusa kvalitaate OK, bet skanja nevelk. Ar Behringer bija taa, ka tai pieskaroties var sajust taadu jociigu fiichu - itkaa chamdiitu kaut kaadu butaforiju. Viss itkaa uztaisiits tikai lai izskatiitos, bet pochiem ruchkas skiibas, indikatori zem taas plastmasas pleeviites salodeeti shkiibi, karoche paskats kaa uz nocenoto preci Maximaa. Un iipashnieks zveereeja ka valjaa neesot jaucis ( es vinjam arii ticu, jo ponja tam no elektronikas tikai tik cik bachas pleijerim nomainiit). Nu nezinu kaa ir ar tumbaam, bet zinu tikai to, ka skaljruni uzbuuveet ir baigi smalka lieta. Ja tur ir taadi pashi piegaajieni, tad taadas pashas jaudas skaljrunis kaa firmaam Proel, JBL utt., aiznjems 2x vairaak vietas un par kvalitaati vispaar nerunaasim. Bet monitoriem kvalitaate nu toch nav apspriezhams faktors.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Dec-2004 17:17:20 
Par visu Behringher tehniku piekriitu...kraps. Ar shiem monitoriem lieta ir taada, ka webaa, pat respektablos saitos, var lasiity sameeraa cieshamas atsauksmes. Shie monitori esot kaada tur Genelec kopija. Un shaubos, vai pashus skaljrunjus razho beringers...hvz...jaapaklausaas kaut kur veel Alesis M1 un tad jau maniis. Principaa jau (mans viedoklis), ja ir laba auss, tad var mikseet arii uz labiem hifi, piemeeram RRR S50 :), vinekaarshi visu laika pamiishus ir jaaklausaas normaali samikseeti/nomastereeti gabali un jaasaliidzina.

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Dec-2004 20:04:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Ar shiem monitoriem lieta ir taada, ka webaa, pat respektablos saitos, var lasiity sameeraa cieshamas atsauksmes. ... Principaa jau (mans viedoklis), ja ir laba auss, tad var mikseet arii uz labiem hifi, piemeeram RRR S50 :)
Ja jau daudzi purni, kas to lietu dara ir atzinushi shos monitorus par labiem, un pasham patiik, tad jau pirkums buus normaals.

Par RRR es tev zinaamaa meeraa piekriitu. Ja stipreklis labs un ir kaadu laiku straadaats ar taam tumbaam, tad jau ir uzkjerta skanja, kaa ir tam labi jaaizklausaas. Protams studijas efektu nedabuut, bet studiju arii tik viegli nenopirkt. Un vispaar RRR razho tomeer ljoti labus skaljrunjus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2004 14:20:48 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
kljuuda, kljuuda ( (c)LR eeteraa raidiijums par valodas tiiriibu)! RRR razho sameeraa labus AS korpusus (atshkjiriibaa no vairuma aarzemju brandiem), bet ar pashu skaljrunjiem gan iet gruuti- zemas juutiibas, liela kustiigaa masa, nepreciiza magneetsisteema. Peedeejaa laika sisteemaas shie izmanto Tonsil un B&C komponentes kamdeelj arii skanjas kvalitaate uzlabojas. Filtri gan veel joprojaam ir katastrofa- spektrs un faazes tiek sietas mezglaa par vairaakaam reizeem :( Par savu cenu var tikt izmantotas maajas kaa fona muuzika (ne hi-fi prasiibaam)

ddff

Quote:
Quote:
Ar shiem monitoriem lieta ir taada, ka webaa, pat respektablos saitos, var lasiity sameeraa cieshamas atsauksmes. ... Principaa jau (mans viedoklis), ja ir laba auss, tad var mikseet arii uz labiem hifi, piemeeram RRR S50 :)
Ja jau daudzi purni, kas to lietu dara ir atzinushi shos monitorus par labiem, un pasham patiik, tad jau pirkums buus normaals.

Par RRR es tev zinaamaa meeraa piekriitu. Ja stipreklis labs un ir kaadu laiku straadaats ar taam tumbaam, tad jau ir uzkjerta skanja, kaa ir tam labi jaaizklausaas. Protams studijas efektu nedabuut, bet studiju arii tik viegli nenopirkt. Un vispaar RRR razho tomeer ljoti labus skaljrunjus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2004 15:38:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Par RRR es tev zinaamaa meeraa piekriitu. Ja stipreklis labs un ir kaadu laiku straadaats ar taam tumbaam, tad jau ir uzkjerta skanja, kaa ir tam labi jaaizklausaas. Protams studijas efektu nedabuut, bet studiju arii tik viegli nenopirkt. Un vispaar RRR razho tomeer ljoti labus skaljrunjus.
kaadas beernishkjiigas muljkjiibas, piedod - labaak nekomentee lietas, kuras tu nesaproti.....
...maacies un domaaa...lai veicas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2004 17:56:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Piekriitu, ka neesmu nekaads experts shajaa jomaa. Vieniigaas reizes kad esmu saskaaries ar normaaliem monitoriem ir 5 dziivaas uzstaashanaas reizees kopaa ar rokgrupu, kuraa kaadreiz speeleeju, un viens nelielas studijas demo ieraksts. Zinu vienkaarshi kaada sajuuta ir ar labiem monitoriem un kaada ar shvakiem.
Par RRR, jaa, noformeeju to savu textu shkiibi. Doma bija bish vairaak par taadu izmantoshanu meegju telpaam vai tml., bet vispaar, jebkura cilveeka, kas kaadaa jomaa zin vairaak par mani, kritiku un jebkuru viedokli uztveru +. Labaak stienis tagad, nekaa nodziivot ar nepareiziem uzskatiem liidz 90 gadu vecumam, un tad saprast ko citu, kad jau jaalieto dzirdes aparaats un vilciens jau aizbraucis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2004 19:46:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Piekriitu, ka neesmu nekaads experts shajaa jomaa. Vieniigaas reizes kad esmu saskaaries ar normaaliem monitoriem ir 5 dziivaas uzstaashanaas reizees kopaa ar rokgrupu, kuraa kaadreiz speeleeju, un viens nelielas studijas demo ieraksts. Zinu vienkaarshi kaada sajuuta ir ar labiem monitoriem un kaada ar shvakiem.
Par RRR, jaa, noformeeju to savu textu shkiibi. Doma bija bish vairaak par taadu izmantoshanu meegju telpaam vai tml., bet vispaar, jebkura cilveeka, kas kaadaa jomaa zin vairaak par mani, kritiku un jebkuru viedokli uztveru +. Labaak stienis tagad, nekaa nodziivot ar nepareiziem uzskatiem liidz 90 gadu vecumam, un tad saprast ko citu, kad jau jaalieto dzirdes aparaats un vilciens jau aizbraucis.
...tev viss buus kaartiibaa... :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2004 12:38:25 
Un taa iepirku sev Behringer B2031A monitorus. Paklausiijos kaudziiti starp LV pieejamajiem monitoriem un nonaacu pie sleedziena ka jaanjem shie. Finaala izveela bija starp M-Audio BX8 un 2031A...ilgi nevareeju izshkjirties. BX8 vidi bija daudz izteiktaaki un augshas shkjiet arii vairaak "izsmeereetas". Vidi arii bija tie kas man nepatika pie BX8.
BTW, vai LV var nopirkt galdu uz kura uzlikt sintinju un monitorus?

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2004 12:40:31 
Starp citu, monitoru konstrukcija bija LJOTI soliida. Nevareeja maniit nekaadu kosjaku.

o.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited