Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 12:21:52

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 04-Mar-2005 14:38:24 
kaac tas bx8 istkataas iedid info


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Mar-2005 16:03:26 
Oho, man jau BX8 tiiri labi iepatikaas...lasot atsauksmes un arii vizuaali :P. Pastāsti sīkāk par Berhinger, kuru iepirki, tie vidi biji izshkiroshie kāpēc nenjeemi m-audio mantu?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Apr-2005 14:17:41 
owerflow, cik tev izmksaja tas behringer tumbas?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Apr-2005 9:38:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
hvz, bija kādi 300 Ls. Varbūt kādi 10 Ls vairāk vai mazāk. M-Audio man nepatika vidi. Man tie šķita pārāk izcelti/agresīvi, turpretim 2031A skaņa ir daudz "mīkstāka" un ausij tīkamāka. Varbūt mazs atskats no sērijas "kas izdarīts pirmajās 100 jaunās valdības dienās". Skan imo tumbas labi, bet ir viens joks - samiksēju un uztaisu fiksu masteringu uz beringeriem. Skan normāli. Varētu pat teikt - pašam patīk rezultāts. Pārslēdzos uz 8-10 gadus vecām RRR S-50. Skan samērā sūdīgi. Lai panāktu normālu skanējumu ir nepieciešami kādi +2, 2.5db highshelf pie kādi 5kHz. Tad arī uz RRR skan oki. Pārslēdzos atpakjaļ uz 2031, šķiet atkal, ka augšu mazliet par daudz. Vispār jau neesmu vēl paeksperimentējis ar monitoru aizmugurē esošajiem slēdžiem. Iespējams, kā jāpagriež augšas mazliet klusāk. Vispār jau būtu zinājis, ka Elkors tirgo TANNOY, būtu aizgājis pklausīties, kaut gan tie jau ir citā cenu kategorjiā.

o.
p.s. skatos webā, izskatās ka Tannoy Reveal ir cenas kritušās. No vācu zemes var par kādiem 400 LVL atvest...mja...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Oct-2005 13:12:01 
biju paņēmis no drauga paklausīties truth bla bla 31A un man jāsaka 3 lietas:

1) ja tev nebūs akustiski korekta istaba, tad ne dynaudio, ne genelec tev nepalīdzēs, jo:
2) monitoriem svarīgi ir lai tie pēc iespējas mazāk melotu, jo melo visi monitori... līdz ar to teorētiski var miksēt vai māsterēt ar jebkuriem monitoriem, tikai jāzina, kā konkrēti tavējie melo :)
3) monitoriem jābūt tādai skaņai, ka ausis nenogurst.. par behringeriem varu teikt tā: augšas ir mazliet jāņem nost vienmēr un pīkstuļi nogurdina diezgan ātri, apakšgals likās pačotnijs un konkrēts BET... mīlīši pa tādu CENU tie ir ļoti labi monitori...

ā, un pa cik tad nopirki?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Oct-2005 16:34:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Jau teicu, bija kaut kādi 300 LVL. Taisnība jau ir - ja sūdīga ir istabas akustika, tad nelīdzēs ne Tannoy, ne Genelec ne u.t.t. Profi pat iesaka, ka sliktā istabā ir labāk miksēt uz "labām" ausīm, nekā sliktā istabā ar "labiem" monitoriem. Nezinu, domas dalās. Nākamnedēļ saņemšu savas AKG K240DF ausis, tad pateikšu :) Kaut gan diez vai, jo variants ar 2031A ir "sūdīgi" monitori sliktā telpā :) No otras puses - Soundonsound.com, ja nemaldos, samērā jēdzīgi par šiem monitoriem izteicās. Vispār par 2031A esmu apmierināts. Varētu būt, ka viens no Uli produktiem, kas labi sanācis :) Esot gan ripoffs no Genelec laikam :)

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2008 19:25:04 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Un taa iepirku sev Behringer B2031A monitorus. Paklausiijos kaudziiti starp LV pieejamajiem monitoriem un nonaacu pie sleedziena ka jaanjem shie. Finaala izveela bija starp M-Audio BX8 un 2031A...ilgi nevareeju izshkjirties. BX8 vidi bija daudz izteiktaaki un augshas shkjiet arii vairaak "izsmeereetas". Vidi arii bija tie kas man nepatika pie BX8.
BTW, vai LV var nopirkt galdu uz kura uzlikt sintinju un monitorus?

o.
Quote:
Jau teicu, bija kaut kādi 300 LVL. Taisnība jau ir - ja sūdīga ir istabas akustika, tad nelīdzēs ne Tannoy, ne Genelec ne u.t.t. Profi pat iesaka, ka sliktā istabā ir labāk miksēt uz "labām" ausīm, nekā sliktā istabā ar "labiem" monitoriem. Nezinu, domas dalās. Nākamnedēļ saņemšu savas AKG K240DF ausis, tad pateikšu :) Kaut gan diez vai, jo variants ar 2031A ir "sūdīgi" monitori sliktā telpā :) No otras puses - Soundonsound.com, ja nemaldos, samērā jēdzīgi par šiem monitoriem izteicās. Vispār par 2031A esmu apmierināts. Varētu būt, ka viens no Uli produktiem, kas labi sanācis :) Esot gan ripoffs no Genelec laikam :)

o.


Ko vari pateikt tagad par šamiem B2031A, kad esi pastrādājis jau vairākus gadus (... protams, ja tādi Tev vēl ir arsenālā)?

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2008 22:50:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Ir ir. Ko varu teikt? Straadaa kaa AK47, tobish neviena gljuka. Tfu, tfu, tfu...Skan IMO labi, pat ljoti labi, skanja "miiksta", bet...es nezinu kur ir vaina, bet pat izcili suudiigs mix uz shiem monitoriem skan labi. Starpiiba starp "firmu" un manis mixeeto gabalu uz shiem monitoriem ir daudzreiz mazaaka, nekaa, piemeeram, klausoties sho "starpiibu" savaa autinjaa (uzliekot savu miksu autinjaa, es pusotraa sekundee pasaku vai esmu samikseejis labi vai suudiigi). Kas, protams, ir pilniigi garaam, jo muuziku cilveeko klausaas uz diametraali preteejiem verkjiem. Iisaak sakot, man mixeet uz tiem ir gruuti, jo tie skan "bigger than life", taa saka anglosakshi, LV gruuti iztulkot.
Taatad, kvalitaate laba, skan "it kaa" ljoti labi, bet mikseet pagruuti. Ej nu un tagad saproti...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Mar-2008 23:17:36 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Pilniigi labs rips no Genelec sanaacis tad :] Arii ar Genelec esot gruuti straadaat, jo viss skan labi- nav jeegas neko aiztikt.

ddff
Quote:
Ir ir. Ko varu teikt? Straadaa kaa AK47, tobish neviena gljuka. Tfu, tfu, tfu...Skan IMO labi, pat ljoti labi, skanja "miiksta", bet...es nezinu kur ir vaina, bet pat izcili suudiigs mix uz shiem monitoriem skan labi. Starpiiba starp "firmu" un manis mixeeto gabalu uz shiem monitoriem ir daudzreiz mazaaka, nekaa, piemeeram, klausoties sho "starpiibu" savaa autinjaa (uzliekot savu miksu autinjaa, es pusotraa sekundee pasaku vai esmu samikseejis labi vai suudiigi). Kas, protams, ir pilniigi garaam, jo muuziku cilveeko klausaas uz diametraali preteejiem verkjiem. Iisaak sakot, man mixeet uz tiem ir gruuti, jo tie skan "bigger than life", taa saka anglosakshi, LV gruuti iztulkot.
Taatad, kvalitaate laba, skan "it kaa" ljoti labi, bet mikseet pagruuti. Ej nu un tagad saproti...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Mar-2008 21:29:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Haaa :D . Tad mana sirds mieriiga :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Apr-2008 12:51:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Jan-2005 20:06:12
Posts: 181
Location: Latvia
klausijos shitos Yamaha veiklainjaa - bassiigas un ka jau te kads teica - augshas spilgtas, varetu but nogurdinoshas. un uz taa fona ar vidiem ir problemas.
Ir vel viens rips no Genelec - Phonic P8, izskataas gandriz identiski taam Behringer :) kad klausijos taas nebija uz vietas, jacks no veikala izteicaas, ka taas skanot taisnak kaa Behringer, nav tada krituma vidos ...

_________________
Vestax VCI-100 Ean Golden Edition Rullē :)
http://www.bassdrive.com/v2/streams/BassDrive.pls


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited