Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 10:12:21

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: ROLAND MC 909
PostPosted: 05-Nov-2006 20:14:00 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Nov-2006 20:06:16
Posts: 43
Sveiki! Neesm nekāds spečuks lietās ar šiem dzelžiem un tapē vēlētos no jums uzzināt kautko par šo verķi. Vai kādam ir bijusi pieredze darbā ar šo mc 909? Kas vēl bez šī grooveboxa būtu nepieciešams lai varētu ar viņu pilnvērtīgi darboties, respektīvi gan komponēt gan arī izmantot dzīvajā (kādas programmas, midi klavieres vai kas tāds) ? Būšu ļoti pateicīgs par informāciju un padomiem. :)


Top
   
 Post subject: Re: ROLAND MC 909
PostPosted: 06-Nov-2006 1:09:06 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
Sveiki! Neesm nekāds spečuks lietās ar šiem dzelžiem un tapē vēlētos no jums uzzināt kautko par šo verķi. Vai kādam ir bijusi pieredze darbā ar šo mc 909? Kas vēl bez šī grooveboxa būtu nepieciešams lai varētu ar viņu pilnvērtīgi darboties, respektīvi gan komponēt gan arī izmantot dzīvajā (kādas programmas, midi klavieres vai kas tāds) ? Būšu ļoti pateicīgs par informāciju un padomiem. :)
novelc kautkur rebirth (taa ir programma, tu pac iemineejies) tur buus tev viss iespeejamais. kaa piesleegt pie harware nezinu, jo nekad neesmu meegjinaajis bet man domaat princips viens un tas pats.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Nov-2006 21:31:07 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 29-Jan-2006 0:02:03
Posts: 118
Jā kādu laiku atpakaļ pats gandrīz šamo nopirku, bet pēdējā brīdī nauda aptrūkās, galu galā vairāk kā 1000$ jauns.

Nu vārdu sakot tas ir all-in-one tipa sampleris\grūvboks, labs sampleris, labs midi, salīdzinoši liela atmiņa priekš tāda veida aparāta. Ja gribi izmantot to studijā - pilnvērtīgi tad midi klavu gan vajadzētu jo uz tiem mazajiem padiem būs ļoti grūti spēlēt. Ja taisi hiphopu tad diez vai midi klava tev būtu vajadzīga, jo tam ir OCTAVE +/- kas ļauj principā kā lielā klavā spēlēt. Ja esi dj tam ir daudz jauku fīču kā taimstretch sampliem, gan pašsacerētām midi dziesmām, tam perfekti noder TT emulation. Tam iekšā ir diezgan daudz jau gatavu samplu ar ko patrenēties un demo dziesmas arī, var pirkt speciālas atmiņas plates, kas satur jaunus samplus. Liels pluss ir milzīgais ekrāns (nezinu nevienu citu šāda veida sampleri ar tik lielu iebūvētu lcd). Tā kā ja naudas nav daudz tad principā pietiks ar 909, labas ausis (ne jau tavas, nu bet tās arī noderēs :) ) un SmartMedia karte (tajā var ierakstīt caur USB kabeli, ko pieslēdz pie MC). Patiešām laba izvēle ja pirksi, tikai nekādā gadījumā neņem MC-808 tas ir patiešām liels solis atpakaļ, tas principā pilnvērtīgi darbojās tikai kopā ar PC.

Man arī diezgan nesen bija iespēja pāriet no software uz hārdware, tas gan ir smagi, taču kad tas process būs galā pavisam savādākas sajūtas pārņems taisot mūziku, tā kā es pats taisu hiphopu tad nedaudz svārstos starp MV-8000 un MC-909 itkā MV-8000 ir krietni vairāk man vajadzīgu fīču taču tam nav TT emulation, kas man arī noderētu. Savukārt MV-8000 var papildināt ar speciālu VGA-Expansion board tad tam var pieslēgt klāt parastu PC monitoru un peli un strādāt kā uz kompja. Tikai tas būs īsts DAW un nebūs nekādas probas ar softiem un licenzēm. :wink:

Peace,
Olby

_________________
http://www.olby.times.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Nov-2006 14:42:57 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Nov-2006 20:06:16
Posts: 43
Liels paldies Olby par infu. Shis tas tapa skaidrāks. Aptuveni tā jau arī to lietas būtību biju iedomājies. Vēlme būtu šo devaisu izmantot elektronikas ģenerēšanā, kā arī iesākumā kā papildus bonusu DJ setos un tad jau tālāk varētu skatīties. Īsāk sakot vēl mazliet ir jāapdomā jo redzeslokā nonācis vel viens interesants devaiss, tā kā jāpapēta abi un ta jau kautkas būs jāiegādā.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Nov-2006 16:34:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 29-Jan-2006 0:02:03
Posts: 118
Ja kas tad jautā man jo ar sampleriem esmu darbojos tāpēc šoto par šamiem zinu. Nu jā ja elektronisko muzonu taisi tad mc-909 ir tieši tam arī radīts. labs synth modulis tam iekšās itkā esot.

_________________
http://www.olby.times.lv/


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited