Mikseris.LV [mūzikas portāls]
http://www.mikseris.lv/forum/

KORG padKONTROL
http://www.mikseris.lv/forum/viewtopic.php?f=27&t=3878
Page 1 of 1

Author:  overflow [ 08-Jun-2007 19:21:37 ]
Post subject:  KORG padKONTROL

hello,

tikai mazs veestiijums...savus drumtrekus taisiit nu LJOOOOTI atvieglo taadi divaisi kaa drum padi vai kaa tos pareizi. Es shim noluukam iegaadaajos Korg padKontrol (iegugleejiet pashi). Kaa jau Korg - izcila produkta kvalitaate...nu un daudz labaak programmeet bungas no shaada verkja nekaa no midi klavas.

Image

esmu rakstiijis,
o.

Author:  paarpratums [ 08-Jun-2007 22:22:31 ]
Post subject: 

ir doma sho nopirkt. t.i. vai nu sho vai m-audio.

Author:  NeckaSypash [ 08-Jun-2007 23:14:34 ]
Post subject: 

Posts kā pa tēmu. Pats kādu brīdi kasu jau zodu ar vienu aci šķielējot uz šiem ar.

Author:  NeckaSypash [ 13-Jun-2007 12:16:44 ]
Post subject: 

Lūk arī pajautāšu tev vienu lietu. Uz Reason tu šito droši vien arī darbini.
Kā ir ar samplu kontrolēšanu no šī uz NNXT? Jautājums par sadarbību un varbūt tīri principiāli ja ir kas īpatnējs, jo NNXT samplus iedala pa klavieres taustiem, kā var norūtot katru konkrētu samplu uz konkrētu padu, pogu vai kas viņi tur?

ak mana valodiņa./

pats pašlaik metu aci uz Akai kontrolieri, varētu ieimportēt pie kompja klāt, tad nu arī jautājums, par cik NNXT man takā iecienīts verķis būtu.

p.s. jauns posts pēc iepriekšējā speciāli...

Author:  overflow [ 13-Jun-2007 15:49:45 ]
Post subject: 

Laika trūkuma dēļ, esmu šo verķi apskatījis ļoti virspusēji. Pašā pamatā - tie četrstūrainie padi iedomājies ka ir tie paši klavieres taustiņi, tikai citā formā :)
Pieslēdzu subtractoru. Spēlē meldiņu kā uz parastas midi klavas, pierubīju nnxt, ielādēju tajā drumkitu, kur katrs samplis ir zem sava "taustiņa". Spied uz četrstūraisno padu, zem katra pada sava skaņa...ja tas ir tas ko tu gribēji :)
Turklāt, cik saprotu, korgam ir t.s. scenes vai kā tiur pareizi...tipa tev ir 16 fiziskie padi, bet vēl trīs "virtuālie". Kopā 4x16. Fiška tāda, 1 scene tev ir tas un tas. Nospied podziņu, visi 16 padi dara ko citu (ko tu esi viniem norādījis)...grūti LV valodā uzrakstīt. BTW, iebrien www.youtube.com sērčā iebaksti KORG padkontrol, un tur ir `1loti daudz video par šo verķi. Gūsi gan vispārēju, gan "konkretu" priekšstatu par šo verķi.

Author:  NeckaSypash [ 14-Jun-2007 1:43:16 ]
Post subject: 

Viss kārtībā, savu jautājumu sapratu.

Page 1 of 1 All times are UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/