Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 7:41:38

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
PostPosted: 24-Dec-2007 0:48:54 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Apr-2007 19:20:22
Posts: 107
Labvakar.

Šodien nonācu domstarpībās pats ar sevi...
Reāli, vai ir starpība starp oriģionālu kabeli, pret paštaisītu...

Piemērs: Veikala XLR uz XLR, vai arī paštaisīts šāds pats kabelis. Kvaltāte viena un tā pati vai kā savādāk? Ar norunu, ka štekeri ir pirkti sakarīgi ne-poļu varianti un kabelis av parastais teleona līniju no 70 gadiem :) Kā veidojas cena/kvalitāte šajā gadījumā? Lētāk un labāk pašam vai pirkt gatavu?

Priecīgus ziemassvētkus :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Dec-2007 1:11:03 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Var būt visādi. Ja pērk labus un kvalitatīvus vadus / kabeļus, ne par santīmiem, tad viss ir OK. Ja nopērk ''lētus'' vadus / kabeļus, tad tur var būt visādas šaizes. Pērkot gatavus izstrādājumus, jācenšas pirkt ar vajadzīgiem ''štepseļiem'', lai nav jāizmanto pārejas; simetriskos, vai nē (balansētie, vai nebalabsētie), turklāt jāievēro to ieeju / izeju atbilstību; vajdzīgo garumu.
Es parasti lodēju vadus pats, izvēloties Neutrik, vai Proel produktus, jo pārsvarā nesanāk nopirkt tieši to kas ir vajadzīgs. Izvēlos vajadzīgos ''štepseļus'', vajadzīgo kabeļa garumu, divdzīslu vai viendzīslu (atkarībā kas ir vajadzīgs - balansēts / nebalansēts), kabeļa krāsu, tad visu to kvalitatīvi salodējot un samontējot.

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2007 1:56:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Atkariigi no ka un kaa taisiisi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2007 16:37:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Man parasti visu izsaka 1 lieta. Ja var nopirkt vajadzīgo jau gatavu un maz laika čakarēties, paņemu gatavu, bet tiklīdz kā nevar dabūt pareizo garumu vai slēgumu u.c. tā nopērku sastāvdaļas un salodēju pats.
Gataviem kabeļiem vairumā ir pirkts no Bespeco - lētāki bet manam pārsvarā stacionārajam pielietojumam ok.
Sastāvdaļas - štekeri Neutrik, kabeļi Klotz (tos vienkārši tirgo bodes kur iepērkos) un kvalitāte šiem ir zvērā, jebkurš pašlodētais ir krietni labāks sanācis par gatavo Bespeco (bet arī cena pašam salodējot ir krietni lielāka par Bespeco). Gatavus no šiem brendiem neesmu pircis.
Ja man būtu jāsaka tad rekomendēju lodēt pašam, kaut vai dēļ iemesla, ka var izveidot korektu garumu, nevis pēc tam rullēt lieko pusotru metru kabeļa zemē kopā ar pārējiem 20 tādiem un pats paklupt aiz tās vadu čupas pēc tam.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2007 18:32:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Par tiem Neutrik. Es pedejo reizi nopirku pie MD kaut-kadus "tipa Neutrik, bet ne Neutrik". Konstrukcija ir ok, un pats divainakais - vel joprojam strada.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2007 19:38:32 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Meklee prokuratuuras tel. nr.
Tipa A, bet ne A ir traka muusdienu sastaavdalja.

ddff
Quote:
Par tiem Neutrik. Es pedejo reizi nopirku pie MD kaut-kadus "tipa Neutrik, bet ne Neutrik". Konstrukcija ir ok, un pats divainakais - vel joprojam strada.


Top
   
PostPosted: 25-Dec-2007 19:41:33 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Atkariigs cik Tev maksaa lodeeshanas process (man apmeeram 1ls par katru XLR) un par cik vari nopirkt kvalitatiivu konektoru. Parasti lielie razhotaaji tos peerk par kaadiem 50% leetaak. Taapeec vairumaa gadiijumu leetaak buus pirkt. Es esmu aizdomiigs pret automaatu lodeeshanu, taapeec lodeeju pats- domaaju, ka rezultaats maksaa vairaak kaa veikala analogs, neesmu saliidzinaajis. Kvalitaates atskiriibas vareetu buut vairaak komponentu izveelee un mehaaniskaa lodeejuma izturiibaa (ticu, ka taisot vadu sev, netiks zheelots ne kabelis, ne alva).

ddff


Quote:
Labvakar.

Šodien nonācu domstarpībās pats ar sevi...
Reāli, vai ir starpība starp oriģionālu kabeli, pret paštaisītu...

Piemērs: Veikala XLR uz XLR, vai arī paštaisīts šāds pats kabelis. Kvaltāte viena un tā pati vai kā savādāk? Ar norunu, ka štekeri ir pirkti sakarīgi ne-poļu varianti un kabelis av parastais teleona līniju no 70 gadiem :) Kā veidojas cena/kvalitāte šajā gadījumā? Lētāk un labāk pašam vai pirkt gatavu?

Priecīgus ziemassvētkus :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2007 19:44:21 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Par tiem Neutrik. Es pedejo reizi nopirku pie MD kaut-kadus "tipa Neutrik, bet ne Neutrik". Konstrukcija ir ok, un pats divainakais - vel joprojam strada.
Tagad Neutrik produktiem virsū ir halogramma. Tā bija rakstīts uz iepakojuma. Kad ataisīju vaļā, tad ilgi meklēju kur tā ir. Kad uzmanīgāk ieskatījos, izrādījās pats uzraksts Neutrik ir pārklāts ar to, kurš no no dažādiem rakursiem mirdz kā dimants!

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2007 14:41:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Quote:
Tagad Neutrik produktiem virsū ir halogramma.
Yep, redzēju.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited