Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 5:29:13

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Ģitāra
PostPosted: 05-Feb-2008 9:45:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Hi,

IMO par ģitārām šeit neviens nav runājis :)
Laiks sākt.

Situācija. Esmu pilnīgs nulle (zero, null). Sliktākais, ka paziņu lokā arī visi ir ģitārnezinīši. Pats 10 gadus atpakaļ, mācīdamies RTU un dzīvodams kojās, iemācījos 3-5 akordus :)
Tātad. Ir vēlme nopirkt pusakustisko. Lai varētu tāpat patrinķšķināt un kad vajag, pieslēgt pie kombja (vai kā tur to verķi pareizi dēvē).
Konkrētāks jautājums. Vai drīkst pirkt pusakustiskās par ~ 200 EUR? Vai tā būs vnk. zemē nomesta nauda?
Saprotu, ka lētās var neskanēt, noskaņoties ik pēc 5 min. utt. Vai tā nav?
Piemēram Thomannā ir līdzīgas...

Paldies,
o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Feb-2008 10:25:00 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Pēc mana prāta ģitāras nevajag pirkt VISPĀR. Arī depeši sāka savu degradāciju ar ģitāru iekļaušanu skaņdarbos. Šis fallistiskais simbols ir vajadzīgs tikai mazvērtības kompleksu māktiem mūziķiem lai būt pie kā turēties vai ko vicināt paužot mežonīgas emocijas.
Šis offtopiks ir tikai pārdomas, bez kaut kāda mērķa uzbraukt vai kā.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Feb-2008 10:38:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Pēc mana prāta ģitāras nevajag pirkt VISPĀR.
Iespējams :). Jāsaka, ka "Violator" man ģitāras ļoti patīk, SOFAD ne tik...kas man viņās tiešām patīk, ir ka "caurumu" dziesmā var aizpildīt uzmaucot kādu elementāru rifu. Un uzreiz šķiet oooo. Lai tādu pašu efektu panāktu ar sintiņu partiju, imo vajag Talantu :). Bet tas tā...
Nesen paņēmu akustisko un piesecināju, ka sacerēt dziesmas man ir daudz "ērtāk", ja tā var sacīt, uz ģitāras. Bet arī tās, iespējams, ir tikai iedomas :).
Tāpēc jau arī interese ir "nenopietna"...ja šie manis pieminētie 200 EUR nav pilnīgi plakani nolikta nauda, tad es parakstos.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Feb-2008 17:53:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Ģitāra ir tāda lieta, ko īsti bez apskates un izmēģināšanas īsti nevar pirkt, jo skanējumu vajag dzirdēt. Noteikti labāk izdarīt izpēti vietējos veikalos, un pēc tam jau no gūtajiem iespaidiem var mierīgi pirkt thomanā vai kur citur.
Vispār ir aizdomas, ka ar 200 EUR būs par maz, jo tajā cenu kategorijā tikai thomann apakšuzņēmuma HARLEY BENTON ģitāras ietilpināmas. Ibanez, kas ap 300, jau varētu būt kas labāks.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Feb-2008 15:51:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Ģitāra ir tāda lieta, ko īsti bez apskates un izmēģināšanas īsti nevar pirkt, jo skanējumu vajag dzirdēt. Noteikti labāk izdarīt izpēti vietējos veikalos, un pēc tam jau no gūtajiem iespaidiem var mierīgi pirkt thomanā vai kur citur.
Vispār ir aizdomas, ka ar 200 EUR būs par maz, jo tajā cenu kategorijā tikai thomann apakšuzņēmuma HARLEY BENTON ģitāras ietilpināmas. Ibanez, kas ap 300, jau varētu būt kas labāks.
Kā reizi augšminēto nopirku (HB) :). Domāju, ka tāds 300eur Ibanez tiek ražots turpat kur HB, tikai 100 eiriki klāt par vārdu.
Ko varu teikt. Neesmu dzirdējis kā skan Gibson ES, piemēram, bet šķiet, ka gadījumā ar HB piķis nav gluži zemē nomests. Droši vien, ja dzirdētu, iepriekšminēto, tā nāktos nosecināt :)... gan nepieštepselēta tā skan pietiekoši "pietiekami", pieštepselēta arī ok. Nu jau kā pāris nedēļas raustu stīgas pa kādai pusstundai stundai dienā, bet ģitāra vēl nešķiet noskaņojusies. Vismaz Travis "Closer" pa akordiem spēlējot var skaidri saprast ka tas ir "Closer" :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Feb-2008 2:38:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Ja jau skan pietiekoši labi, tad viss kārtībā.
Par to skaņošanu gan - par dažiem Ls tak var nopirkt kādu tuneri, un skaņošana aizņems tik pāris minūtes.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Feb-2008 11:57:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Ja jau skan pietiekoši labi, tad viss kārtībā.
Par to skaņošanu gan - par dažiem Ls tak var nopirkt kādu tuneri, un skaņošana aizņems tik pāris minūtes.
Biju domājis pirkt, jā, bet tad atklāju, ka Cubase 4 komplektā nāk VST plugins - tuners. Mazliet traucē tā ūberprecizitāte (parauj stīgu un pitch apdeitojas teju vai sekundes simtdaļās,- parauj stīgu Mi, nu un tuners rāda D#, E, F, E, D# u.t.t.), bet nu ir ok.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited