Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 11:56:06

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Genoqs
PostPosted: 21-May-2010 13:09:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Sakarā ar Genoqs 5. gadu jubileju šiem ir pamatīgas atlaides. Reku' NEMO var tagad iepirkt par 899 EUR. Ieskaitot piegādi. Cena ņammīga. Nebaidītos es no šī verķa apguves, varētu savilkt vēderu, kādu mēnesi bez alus un Co, un paņemt. Bet palasījos manuāli...mī un žē. Mani baida tas, ka pāris nedēļas paspēlēšos un apniks. Ja vispār būs pacietība manuāli lasīt, jos šis ir gadījums, ka RTFM ir "abjazalofka" :).


Top
   
 Post subject: Re: Genoqs
PostPosted: 21-May-2010 15:09:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Cau un paldies par info!
Jaa, piedavajums tiesam patikams. Ja vien man jau nebutu Thorstena alternativas, tad es drosi vien parakstitos. Bet tagad man ir savs midibox risinajums un esmu ar to loooti apmierinats 8) Pagajusaja weekenda mazliet paspelejos live - loti patikami un erti lietojams, tik jadoma ka piekartot 61key klavieri, jo 37 ir baigi par maz prieks live darbibam. Thorstens ari aktivi taisa softa upgreidu un expansion projektu (tipa monome vadiba), kas jau mani ir pamatigi iekardinajis. Skiet, ka man ko darit pietiks lidz gada beigam, kamer to visu apgusu :lol: Nakamnedel beidzot ari solija man korpusa detalas pabeigt - kad bus saskruvets, ja visi gali smuki saies kopa :roll: , gan jau varesu ko vairak pavestit.
gj
PS starp citu, kadu laiku briest ari sada genoqs alternativa, skiet, ka vini to izsludinaja jau soziem, bet lidz tirgosanai ta ari nav nonacis. Un tad vel bija sitads sekvenceru razotajs, kas ari bija planojis jaunu modeli, bet nu tur nav absoluti nekada progresa. Tas ta par dzelziem - nevajag jau ari izslegt no uzmanibas loka iPhone/Pad ;) kas gan vel nav nobriedis lidz tadam limenim, bet idejas ir. PPS ak ja, un vel par lidzigam naudinam ap 1K Eur vienmer var apsvert monomachine, tagad viniem ir jaunais +drive un lidz ar to ir vairak vai mazak atrisinata datu glabasanas problema, tiesa ar +drive tas jau bus stipri dargak, toties bonusa iebuvets modulara tipa sintins :) kurs gan mani neparliecina nez kapec - es diez ko neesmu minimal elektro piekritejs. Butu iespeja pataustit varbut varetu apsvert ari so.


Last edited by gjvti on 21-May-2010 17:08:41, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: Re: Genoqs
PostPosted: 21-May-2010 16:37:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Nu jā, midi puse nav mana vājība. Vienā forumā šodien izlasīju, ka šiem ir atlaides un atcerējos, ka Tu tādu būvē un no demonstrācijas atcerējos, ka ideja man, iespējams, varētu patikt, kā arī pats, savulaik, biju Genoqs pētījis pirms nopirku Doepfer analogo/midi boxu.


Top
   
 Post subject: Re: Genoqs
PostPosted: 22-May-2010 1:15:18 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
... tagad man ir savs midibox risinajums un esmu ar to loooti apmierinats 8) Pagajusaja weekenda mazliet paspelejos live - loti patikami un erti lietojams, tik jadoma ka piekartot 61key klavieri, jo 37 ir baigi par maz prieks live darbibam. Thorstens ari aktivi taisa softa upgreidu un expansion projektu (tipa monome vadiba), kas jau mani ir pamatigi iekardinajis. Skiet, ka man ko darit pietiks lidz gada beigam, kamer to visu apgusu :lol: Nakamnedel beidzot ari solija man korpusa detalas pabeigt - kad bus saskruvets, ja visi gali smuki saies kopa :roll: , gan jau varesu ko vairak pavestit.
O, jā, to gan būtu interesanti palūkot, un palasīt pieredzes viedokļus.
Nesen forumā ir izveidota DIY sadaļa, vari tur vēlāk iepostēt tēmu! :)

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited