Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 11:04:27

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 08-Jul-2010 16:54:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Quote:
koncentretas vienai darbibai, tieshi taa tas ari ir Arhitektura, dizains. internets par xxxx latiem? labak mazcenas mobilo neka macu.
OS es tieshi to ari domaju OS, nevis Tooli. (losis izlasi un veel nesaproti)
uz mac pat pusi nevar darit to pashu ko uz win-PC (ja esi win lietotajs tad tev jau sen vajadzeeja to pamaniit)

Mac ir unix-like sisteema un vairak priekshrocibu? ( pastrada pie unix, mac, dos, win bet vistieshaka varda nozime "pastrada" un tad pasaki kam ir priekshrocibas vairak)

Autocad nav prieksh windows? (tu kur dzivo?)

Macam documentacija plashaka? (gi gi gi laikam njirgajies)

taalaak laikam bezjeega.

Mans viedoklis par Mac ir vienkarsh, ja es butu dizainers, arhitekts, fotografs, vai kas tamlidzigs, tad darbam noteikti ka butu kads macpro, bet ikdienas lietoshanai jebkura gadijuma butu win wide (nejau uz mac ar parralel desktop) ja normals lietotajs un rokas ir laba no laba pleca, kreisa no kreisa pleca, tad windows griezhas normali bez glukiem un tt, taa ka par mac stabilitati nu nezinu, ir jaa protams, bet ka es redzu ka lietotajs macu nokarina tad viedoklis mainas.
Nemuldi, ja pats neesi lietojis. Un pats losis, ja nemaki izlasiit, ko es uzrakstiju. Tu tagad speelee provokatora lomu, jo ir aciimredzami, ka pats neesi lietojis.

Es tieshi taa arii uzrakstiiju, ka Autocad nav prieksh Mac, bet ir alternatiivas, kas nebuut nav sliktaakas. Runaat par OS nav jeegas, jo visas OS pilda no parasta lietotaaja puses vienas un tas pashas funcijas, tikai dazhaados veidos. Vieniigais par ko var runaat OS zinjaa ir interfeiss un taa fichas, kas paredzeetas darba efektivitaatei, nevis skaistumam. Mac OS X un Linux ar Gnome vai Xfce to ir vairaak nekaa Windows'am. Un nokart var dajebko, saakot a liftu un beidzot ar serveru klasteriem.

Mac os origjinaalaa dokumentaacija izstraadaatajiem ir tiesham plashaaka, skaidraaka un peec satura nopietnaaka. Es nerunaaju par kljuudu paarpildiitam copy-paste graamatam, kuru par izstraadi Windows videe ir juura, un MSDN murgu.

Ikdienaa esmu lietojis DOS, Windows no 3 liidz XP, dazhaadus linux distrus, Sun OS un citas unix sisteemas. Straadaaju tajaas, nevis skatijos uz screenshotiem. Pasha datoros Mac OS, Ubuntu un Arch. Varbuut man tomer ir ar ko saliidzinaat?


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 08-Jul-2010 23:24:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
"Mans viedoklis par Mac ir vienkarsh, ja es butu dizainers, arhitekts, fotografs, vai kas tamlidzigs, tad darbam noteikti ka butu kads macpro" - nu jau nu jau :D straadaaju dien`dienaa ar video (par ko arii aaboljnieki staav un kriit) un ir gadiijies paseedeet gana daudz arii OS videe pie video - nekaa TAADA paaraaka nav paar WIN (un domaaju, tieshi tas pats attiecas arii uz dizainu, arch, foto utt). sisteema ir tik laba/slikta cik labs/slikts lietotaajs pie taas seezh. un kaa jau te esoniq teica - nokarams ir jebkas, ja vien labi grib. arii slavenais un "nenokaramais" OS.

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 09-Jul-2010 13:13:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Skatos, te panesusies vecā labā tēma.
Iedomājos, varbūt izmest savu viedokli, par sekojošo. Par cik nereti uzpeld arhitektūras un AutoCAD tēma saistībā ar MAC, par cik man ar šiem 2 jēdzieniem maize ir jāpelna ikdienā ne jau pirmo gadu. Tīri tas viss, lai arhitekts sabiedrības viedoklī neizskatās pēc tāda absolūta mākslinieka.

Viss mans tālākais teksts ir vienkārši tāda spriedelēšana par tēmu Arhitektūra un MAC, pamatīgs spams, kas maz attiecas uz topiku, tādēļ kam neinteresē, nejūtaties traucēti un ignorējiet šo visu.

Kā Aheadx teica: "Mans viedoklis par Mac ir vienkarsh, ja es butu dizainers, arhitekts, fotografs, vai kas tamlidzigs, tad darbam noteikti ka butu kads macpro".

Paštukoju par tiem dizaineriem un arhitektiem un radās kāds domu grauds.

Nejaukšos pie citiem māksliniekiem, kas iespējams var strādāt uz jebkā uz kā grib, pie nosacījuma, ka viņi ir šo projektu sākums un gals, tā teikt darbojas tur no A-Z, neiesaistot masu citu speciālistu, kam būs jāturpina darbs ar viņu veidoto materiālu. Bet ar arhitektiem un nopietnākiem dizaineriem nereti ir nedaudz cits stāsts, tieši dēļ kā arī šie ļaudis ievērojami bāzējas uz Win sistēmām. Nopietns iemesls ir AutoCAD, un saistītie Autodesk softi, kas pavisam vienkārši te ir industrijas standarts. Un nevis tādēļ, ka kādam te patīk interfeiss vai brendi, ātrdarbība vai stabilitāte vai citi salīdzinoši mazsvarīgi nieki, bet tādēļ, ka AutoCAD ir lielais spēlētājs līgā, kurš ir daudzu gadu laikā uzlabots un izveidots par diezgan pilnvērtīgu produktu, kas spēj sadarboties ar vairumu citām nopietnām programmām un atbalsta nepieciešamos failu formātus, lai šo darbu varētu importēt/exportēt uz faktiski visu nepieciešamo softu ar kuru kāds kaut kur citur ir sadomājis strādāt. Jo nevienu normālu projektu neizstrādā 1 arhitekts no sākuma līdz galam, tur ir iesaistīta masa ar dažādu jomu speciālistiem gan pirms gan pēc viņa, kuri vairumā gadījumu strādā atsevišķos kantoros un viens otru pat sejā redzējuši nav. Tieši tādēļ te 1. nosacījums ir lai šo darbu vārētu pārņemt nākamās jomas cilvēki (bieži pat procesa vidū) un turpināt izstrādāt savas sadaļas projektam bez īpašas ņemšanās ar visādām konvertācijām utt, kas sarežģī dzīvi un pazaudē lielu daļu no vērā ņemamām opcijām. Nevienam te neinteresē uz kā kurš strādā, svarīgi ir tas, lai izdarītais ir atbilstošs vispārpieņemtām normām, tīri tādēļ, lai nesarežģītu darbu, kas jau tā nav starp vienkāršajiem. Tīri no prakses starp krietnu bariņu arhitektu u.c. saistīto profesiju pārstāvjiem ar ko strādāju tikai ļoti maza daļa izmanto MAC sistēmu vai kaut ko citu bez Win. Un diemžēl parasti vairums visādas ķibeles nāk taisni no šiem "pionieriem". Te arī ir morāle - lieto ko gribi, ja vari nodrošināt visam pārējam baram pieņemamu rezultātu. Ja strādā viens pats, tad nav nekam jāadaptējas.

No mana skata punkta, starp inženieriem, es personīgi nopietni un līdz galam nevaru strādāt uz nekāda laptopa vispār. Viss ko tev dod laptops ir iespēja kaut ko padarīt ārpus savas darba vietas ceļā, ar krietnu sistēmas jaudas zudumu, ja tas ir vajadzīgs. Visādi citādi neviens MACBooks un nekas cits pārnēsājams nav pietiekami stiprs šim teroram. Te ir arī softi, kuri vēsā mierā spēj nokaut kastes, ja tās nespēj pavilkt to visu. Dzelži tiek griezti uz max. ko tie ir spējīgi konstanti. Un darbs tik un tā ar serveru palīdzību ir pieejams no jebkuras vietas, kur ir kompis un nets, takā atkrīt vajadzība staipīt hlamu apkārt. Bet MAC priekš mums neko vērā ņemamu vispār nav izveidojis.

Kādēļ minēju interfeisu, brendus, ātrdarbību vai stabilitāti pie niekiem. Jo brendi kā tādi augstā vērtē ir materiālisma mocītiem mietpilsoņiem. Interfeiss ir lieta, pie kā pierod un iemācās strādāt vajadzības gadījumā. Ātrdarbība un stabilitāte ir jebkurai normālai kārtībā uzturētai sistēmai, kas ir speciāli veidota konkrētā darba veikšanai, ja vien rokas nav galīgi līkas vai maks par plānu. Izņēmumi protams arī pastāv.

Bieži vienkārši izskatās, ka kompis mūsdienās jau ir tā integrējies cilvēcē, ka tiek mīlēts, kā ģimenes loceklis. Nereti piemirstās, ka tā kaste ir instruments, kas ir paredzēts konkrēta darba veikšanai, un katram konkrētam darbam ir savi instrumenti. Jo nopietnāks darbs, jo nopietnāki instrumenti. Neviens neiet ar kuvaldu pulksteņus labot.


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 09-Jul-2010 15:00:25 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
Quote:
Skatos, te panesusies vecā labā tēma.
Iedomājos, varbūt izmest savu viedokli, par sekojošo. Par cik nereti uzpeld arhitektūras un AutoCAD tēma saistībā ar MAC, par cik man ar šiem 2 jēdzieniem maize ir jāpelna ikdienā ne jau pirmo gadu. Tīri tas viss, lai arhitekts sabiedrības viedoklī neizskatās pēc tāda absolūta mākslinieka.

Bieži vienkārši izskatās, ka kompis mūsdienās jau ir tā integrējies cilvēcē, ka tiek mīlēts, kā ģimenes loceklis. Nereti piemirstās, ka tā kaste ir instruments, kas ir paredzēts konkrēta darba veikšanai, un katram konkrētam darbam ir savi instrumenti. Jo nopietnāks darbs, jo nopietnāki instrumenti. Neviens neiet ar kuvaldu pulksteņus labot.

Labi rakstīts,pilnīgi piekrītu.Pats ikdienā strādāju ar Win,HP-UX,Sun-UX.Nesen tikku pie MACBOOK PRO uz kura griežas ,gan WIN ,gan MAC-OS.
MAC-OS manā skatījumā ir kā labs dzēriens kura īpašības ir jāizprot un jāmāk novērtēt.Tuču Alus arī ir jādzer :mrgreen:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited