Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 7:08:36

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 8:23:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
Apple mac mini
Image

konfigurācija:
  • cpu: intel core2duo 1, 66 ghz (divkodolu procesors)
    ram: 2 gb ddr2 667 mhz
    hdd: 60 gb (iespējams aprīkot ar lielāku par papildus samaksu)
    odd: cd-rw/dvd combo (nav pārliecības, maby arī DVD-RW)
pieslēgvietas un savienojumi:
  • 4x usb 2.0
    1x firewire
    1x lan (10/100/1000)
    1x audio out (datorā iebūvēts skaļrunis minimālām vajadzībām)
    1x audio in
    1x dvi monitora pieslēgvieta + DVI->VGA
    wlan&bluetooth
Nu ja, es uz sito noskatijos, bet vins ir ta uzkonsturets, ka isti pat neder izjauksanai un parbuvei - jaunais mac mini gan izskatas baisi labs. ja lidz gada beigam neparadisies nekadas alternativas, tad laikam naksies migret uz mac :)


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 8:33:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Jan-2007 21:31:38
Posts: 204
Location: Kuldīga
Quote:
Nu ja, es uz sito noskatijos, bet vins ir ta uzkonsturets, ka isti pat neder izjauksanai un parbuvei - jaunais mac mini gan izskatas baisi labs. ja lidz gada beigam neparadisies nekadas alternativas, tad laikam naksies migret uz mac :)
a ko tu gribi pārbūvēt? :)

_________________
also dj Rotodynamic


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 9:03:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Nu ja, es uz sito noskatijos, bet vins ir ta uzkonsturets, ka isti pat neder izjauksanai un parbuvei - jaunais mac mini gan izskatas baisi labs. ja lidz gada beigam neparadisies nekadas alternativas, tad laikam naksies migret uz mac :)
Aizmirsti - tas ir MAC :)
Savulaik, kad Stīvs vēl bija jauns, kāds no viņa darbiniekiem uzdeva jautājumu: "Klau, Stīv, bet kā jūzeri varēs nomainīt to un šo, ja sagribēs?". Atbilde bija lakoniska. Ja reiz to esmu uzkonstruējis ES, tad tas nozīmē, ka ierīce ir pati pilnība, un tajā iekšā nav jālien :). Ko lai saka, narciss :)


Last edited by overflow on 07-Jul-2010 9:43:31, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 9:34:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Jan-2007 21:31:38
Posts: 204
Location: Kuldīga
Quote:
Quote:
Nu ja, es uz sito noskatijos, bet vins ir ta uzkonsturets, ka isti pat neder izjauksanai un parbuvei - jaunais mac mini gan izskatas baisi labs. ja lidz gada beigam neparadisies nekadas alternativas, tad laikam naksies migret uz mac :)
Aizmirsti - tas ir MAC :)
Savulaik, kad Stīvs vēl bija jauns, kāds no viņa darbiniekiem uzdeva jautājumu: "Klau, Stīv, bet kā jūzeri varēs nomainīet to un ta, ja sagribēs". Atbilde bija lakoniska. Ja reiz to esmu uzkonstruējis ES, tad tas nozīmē, ka ierīce ir pati pilnība, un tajā iekšā nav jālien :). Ko lai saka, narciss :)
Bet būtībā jau nevar arī nepiekrist, jo divaiss ir ka vesels kopums - viss ko vajag jau ir iebūvēts!

Nu ko var gribēt - cietni nomainīt? To jau var izdarīt.. CPU nezinu cik prātīgi būtu mainīt, var sākties problēmas..

_________________
also dj Rotodynamic


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 10:34:03 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
:) ja kads produkts butu pati pilniba, tad tam nepastavetu alternativas :P bet, ka zinams, kas der visam, tas neder nekam... Pirma bridi radas doma, ka tam varetu izravet CD un dabut tikpat planu ka jauno, lai var erti iesviest soma - tomer 15mm ir pietiekosi daudz, ja somaa ir pilns ar visadiem citiem kramiem. Bet secinaju, ka cd iznemsana neko nedod, turklat tur ir parak dazadu daudz dalu, kas ir noteikta stavokli. lidz ar to parbuvei nav jegas - labak iespringt un pielikt vel tikpat naudinas un nopirkt jauno, ja lidz tam nonaksim :)


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 10:43:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Jan-2007 21:31:38
Posts: 204
Location: Kuldīga
Quote:
:) ja kads produkts butu pati pilniba, tad tam nepastavetu alternativas :P bet, ka zinams, kas der visam, tas neder nekam... Pirma bridi radas doma, ka tam varetu izravet CD un dabut tikpat planu ka jauno, lai var erti iesviest soma - tomer 15mm ir pietiekosi daudz, ja somaa ir pilns ar visadiem citiem kramiem. Bet secinaju, ka cd iznemsana neko nedod, turklat tur ir parak dazadu daudz dalu, kas ir noteikta stavokli. lidz ar to parbuvei nav jegas - labak iespringt un pielikt vel tikpat naudinas un nopirkt jauno, ja lidz tam nonaksim :)
Tu laikam lielās devās minimal house patērē.. Kur nu vēl mazāku datoru? :D

_________________
also dj Rotodynamic


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 12:53:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
Tu laikam lielās devās minimal house patērē.. Kur nu vēl mazāku datoru? :D
minimal house :lol: ne gluzhi, bet man patik mobilitate ar merenam iespejam nevis stacionaras lietas ar mega iespejam | un kapec gan ne vel mazaku?
http://www.via.com.tw/en/products/embed ... 070&tabs=1
tikai laika jautajums :wink:


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 14:12:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
kas no ta mac laps?

cik esmu skatijies uz lietotajiem kam ir macbock, fignja kautkada, nomainit neko nevar un pielikt artii, jo viss tik miniaturs un trausls,piemeram baroshana, uz magnetinju (forshi) bet nevienmer lietotajs novieto vinju taa lai kontakti kjertu automatiski uzlade 50/50
akumulators, pirmo bridi tur pec pusgada ilgak par stundu nevelk
cd-drive (nav)
pieslegvietas 1 usb un 1 mini dvi fignja, pie iekartam javaza lidzi vadu muchkulis ar visadam parejam, lai varetu dazadas vietas izmantot.

audio in neeksiste
cietnis integrets


karoche macbock par 1500ls

+ arejais CD drive
+ usb hub
+ video parejas (kuras ne vienmer var ar visadiem projektoriem saslegt)

morale (pakala)

_________________
http://www.aheadx.lv

http://www.soundclick.com/spacesinvader
http://www.soundclick.com/aheadx
http://dj-kramars.draugiem.lv
http://spacesinvader.draugiem.lv


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 14:51:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Jan-2007 21:31:38
Posts: 204
Location: Kuldīga
Quote:
kas no ta mac laps?

cik esmu skatijies uz lietotajiem kam ir macbock, fignja kautkada, nomainit neko nevar un pielikt artii, jo viss tik miniaturs un trausls,piemeram baroshana, uz magnetinju (forshi) bet nevienmer lietotajs novieto vinju taa lai kontakti kjertu automatiski uzlade 50/50
akumulators, pirmo bridi tur pec pusgada ilgak par stundu nevelk
cd-drive (nav)
pieslegvietas 1 usb un 1 mini dvi fignja, pie iekartam javaza lidzi vadu muchkulis ar visadam parejam, lai varetu dazadas vietas izmantot.

audio in neeksiste
cietnis integrets


karoche macbock par 1500ls

+ arejais CD drive
+ usb hub
+ video parejas (kuras ne vienmer var ar visadiem projektoriem saslegt)

morale (pakala)
:D

riktīgs bumbieris! :D

Te izklāstīja bling bling Air fīčas.

Pat parastajam macbook ir viss!!! ko tu te pieminēji kā trūkumus.

man, personīgi, ir 4 gadus vecs MacBook 13'. vienīgais kas pietrūkst ir vēl 2 usb. viss.

_________________
also dj Rotodynamic


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 15:28:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Bezjēdzīgs strīds.
Man MAC patīk dēļ OS un dizains. Nepatīk, ka Apple lietotājus brīžiem uzskata par lohiem un daudz ko nedara tikai tāpēc, lai speciāli mēs būtu savādāki. Kaut vai slavenā faili/folderi figņa. Līdz šim brīdim (cik man zināms) direktorijās faili un folderi tiek sakārtoti pēc alfabēta, nevis folderi pēc alfabēta virspusē, faili zemāk. Patīk, ka nav jājājas ar draiveriem. Uzliec OS un aizmirsti (pārsvarā). Patīk (svarīgi), ka nevajag antivīrusu. Droši vien vēl kas....


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 17:11:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
strideties par so temu tiesam ir bezjedzigi - man piem. patik, ka vispirms ir mapes un tad faili - daudz atrak var noklut tur, kur vajag, un besigi nepatik maca menu, kur uzbraucot uz ikonas ta maina lielumu (vienmer jamocas ar trapisanu uz pareizas - nu ja, esmu lempis ar bremzetu kustibu koordinaciju), tapat ari dikti netik sie modernie skrollejami menu ar inerci, kas vairak atgadina krievu ruleti, neka racionalu izvelni, kur operativi atrast konkreto vajadzigo (vecais peles/telefona rullitis vinmer bus labaks), bet kopuma esmu atverts jebkam racionalam. sini zina man brends nerup, galvenais lai pilda savu uzdevumu, kas mac gadijuma nozime tikai divas iespejas - 17" macbook pro (cena 1500 lv naudinas ir kosmiska, ja parekina, ka tas ir just-4-hobby-lietosanai uz 3-4 gadiem) un jaunais mac mini - izskatas loti kardinosi un cena, kaut ari nav dizi maza tomer pienemama. tai pat laika win7 ari nav nekadas vainas - nopirku sicim eeepc un saliku visus portablos freewarus - viss ko tadam var savajadzeties ir pieejams bez maksas - vienigi FW nav :( maci baigi piedirs disku ar sleptajiem sikfailiem - reali katram failam ir mazins sleptais info fails, atkal pozitava zina, ka atri var noskaidrot cik katrs folderis liels. win teoretiski ir viens liels minuss, ka var but tikai 10 midi draiveri, turklat, lai varetu darbinat vairakus softus vienlaikus, jabut vel midiox draiverim, bet man vel nekad ar to problemas nav nacies piedzivot. katrai lietai ir savi + un -


Top
   
 Post subject: Apple Mac Mini
PostPosted: 07-Jul-2010 22:49:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
strideties bezjedzigi, maci ir pilniga un darga lazha, ja vinsh nav koncentrets vienai darbibai, tad vins ir bezjedzigs.

pirkt macu lai padirstu hmmm. pectam PC lai varetu ko padarit pilnvertigak. viens liels shit. pec mac uzbuves var padomat ka mac lietotajiem ir tikai 7 pirksti, jo mac lietotajam vairak nevajag.


runajot par iepriekshejo komentu, jaa tas bij par mac air, bet starpiba nekada, cena tapat 1500 varbut shodien mazak.
brends tas pats, OS tas pats, LAZA tapati.

_________________
http://www.aheadx.lv

http://www.soundclick.com/spacesinvader
http://www.soundclick.com/aheadx
http://dj-kramars.draugiem.lv
http://spacesinvader.draugiem.lv


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 08-Jul-2010 10:54:03 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Ko noziimee "koncentreets vienai darbiibai"? OS ir OS, nevis kaut-kaads konkreets tuulis. Uz Mac var pinvertiigi dariit visu to pashu, ko uz win-PC, un pat vairaak, jo Mac OS ir unix-like sisteema un tai peec definiicijas ir vairaak priekshrociibu un iespeeju.

Protams, Mac lietotaajiem nav pieejami dazhi specifiski, bet populaari riiki prieksh Windows, piemeeram, AutoCAD, bet tad ir alternatiivas, kuras nav sliktaakas un vieksmiigi tiek izmantotas arhitekturaa un projekteeshanaa. Softa kvalitaati ietekmee izstraadaashanas viides kvalitaate, kas Mac OS ir daudz labaakaa liimenii: API ir sakopts, dokumentaacija plashaaka, definiicijas un prasiibas stingraaki. Taapeec programmeetaaji vairaak pievershas funkcionalitaatei, nevis probleemu risinaashanai.

Runaajot par laptopiem: izturiigaak par Macbook Pro ir tikai smagie industriaalie laptopi, bet tie jau nav 2 – 2.5 kg, bet 5 – 10kg. Komponentes ir gandriiz taadas pashas, kaa citiem, bet konstrukcija ir paardomaata labaak.

Cenas arii nav tik trakas. Pirmkaart, muusu valstii ir kosmiski uzcenojumi. Otrkaart, nevajag saliidzinaat ar suuda Acer'iem utml un ignoreet OS un cita softa cenu.

esoniq, ex-Winlietotaajs


Last edited by esoniq on 08-Jul-2010 16:57:29, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 08-Jul-2010 12:25:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
koncentretas vienai darbibai, tieshi taa tas ari ir Arhitektura, dizains. internets par xxxx latiem? labak mazcenas mobilo neka macu.
OS es tieshi to ari domaju OS, nevis Tooli. (losis izlasi un veel nesaproti)
uz mac pat pusi nevar darit to pashu ko uz win-PC (ja esi win lietotajs tad tev jau sen vajadzeeja to pamaniit)

Mac ir unix-like sisteema un vairak priekshrocibu? ( pastrada pie unix, mac, dos, win bet vistieshaka varda nozime "pastrada" un tad pasaki kam ir priekshrocibas vairak)

Autocad nav prieksh windows? (tu kur dzivo?)

Macam documentacija plashaka? (gi gi gi laikam njirgajies)

taalaak laikam bezjeega.

Mans viedoklis par Mac ir vienkarsh, ja es butu dizainers, arhitekts, fotografs, vai kas tamlidzigs, tad darbam noteikti ka butu kads macpro, bet ikdienas lietoshanai jebkura gadijuma butu win wide (nejau uz mac ar parralel desktop) ja normals lietotajs un rokas ir laba no laba pleca, kreisa no kreisa pleca, tad windows griezhas normali bez glukiem un tt, taa ka par mac stabilitati nu nezinu, ir jaa protams, bet ka es redzu ka lietotajs macu nokarina tad viedoklis mainas.

_________________
http://www.aheadx.lv

http://www.soundclick.com/spacesinvader
http://www.soundclick.com/aheadx
http://dj-kramars.draugiem.lv
http://spacesinvader.draugiem.lv


Top
   
 Post subject: Re: Apple Mac Mini
PostPosted: 08-Jul-2010 16:03:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Nu veči Jūs te atkal krānus staipat .
Es pašlaik sēdu pie fakintoša un neredzu pagaidām nevienu iemeslu kāpēts būtu kautkas jāmaina ,
ja nu vienīgi kādreiz piepirktu klāt tam FAKINTOŠAM domātus dzelžus :)
Izdarīt var visu , principā visu to pašu ko uz vinloga . Ir plusi , ir mīnusi .
Ja runā par mūziku , uz MAC OS X ir viss ko vajag tas tikai izskatās savādāk kā uz VINLOGA ,
Video lietas - pat ir vairāk iespēju kā uz vinloga , protams strīdīgs jautājums . kas nu kuram ir svarīgs , pinakle laikam arī nebūs .
Par VJ vispār nerunāsim , te tā lieta ir ļoti par labu MAC OS X . Tāpēts ka visi VJ kopš dzimšanas ir sēdējuši uz mac-osiem , loģiski ka priekš šī produkta tiek rakstīts arī tas softs.
Piemēram tādas lietas kā USB-DMX , diemžēl priekš Mac OS X nau , principā nau nekā , jo to kas ir nevar uzskatīt par lietojamu :( te viennozīmigi jāizvēlās vinlogs .
Māksla , zīmēšana, un viss ar to saistītais , pārsvarā visur civilizētajā pasaulē bāzējās uz MAC OS X .

secinājums.
katrs izvēlas sev produktu pēts prāta spējām , mirstīgie kas nau mēmie datoristi sēd uz MAC OS X un nečakarājās ar ķeksīšu izvietošanu iestādījumos.
tie kas ir advancēti datoru speciālisti , izvēlās VINLOGU . vai, visulaiku kādam maksā par tās kastes uzturēšanu pie dzīības ! Šitie pēdējie man baigi patīk :)

PIIS , lai uzvar veselais saprāts.

'Jūs ko, tiešam domajat ka Čaks Noriss ir baigais datorspeciālists ?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited