Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 9:35:53

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: RPA
PostPosted: 20-Aug-2010 18:41:35 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Shodien man bija taadi kaa "spaaru sveetki", kaa izteicaas viens no maniem inzhenieriem :). Teiksim taa, sintinsh tika dabuuts "zem jumta". Bija jau gatavi gjeneratori, filtrs u.t.t., bet nebija midi-cv paarveidotaaja. Nu tad shodien piejuudzu E-MU midi klavieri :).
Bet ne par to staasts vispaar...Biju iedomaajies, ka pashi saviem speekiem dzheki netiks galaa ar sho midi lietu. Jo tomeer jau...tur ir vajadziigs mikroprocesors, jaaraksta softs, jaasaprot midi galu galaa (!!!). Un ko juus domaajat, dzheki to paveica! Piedeevam, 2. kursa students, ja nemaldos :). ...shodien darba procesaa saaku skaidrot ko noziimee arpeggio...dzheks 30 sekunzhu laikaa savaa C++ uzkodeeja viselementaaraako 3 oktaavu UP patternu :) Spied taustinju un skan C C+1 C+2 C+3 :)
Iisaak, nav viss tik beceriigi. Ir starp mums arii gudri cilveeki :D

o.


Top
   
 Post subject: Re: RPA
PostPosted: 21-Aug-2010 11:22:00 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
O apsveicu! Prieks dzirdet, ka atkal kas pavirzijies uz prieksu. Protams, gudri cilveki ir, manuprat grutakais saja procesa ir vinus uzmeklet un novest lidz viniem savu ideju, lai vini to uztvertu un saprastu pareizi. Vienmer esmu apbrinojis tos cilvekus, kas spej orienteties sajos matematiskajos algoritmos - pilnigi virtuala vide.
PS starp citu, esmu sajusma par midi boxa arpeggiatora funkciju - ta ir gandriz ideala, un brinos kapec sintinos vienmer viss aprobezojas ar standarta up/down/random


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited