Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 27-Apr-2024 14:15:07

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 22-Aug-2004 17:37:45 
To -> ddff : Bet vai tad MP412 un MP418S ir aktiivaas?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Aug-2004 21:54:05 
MP418SP ir aktiivaas ar 2 kanaalu 600W/4Ohm Crown ampu un x-overu iekshaa. Baro sevi un otraa kanaalaa veel vienu subu vai arii platjosleni (vai paaris).
MP418S ir pasiivaa kaste un tai, taapat kaa citaam, ir vajadziigi aareeji pastiprinaataaji, krossoveri, etc.

ddff
Quote:
To -> ddff : Bet vai tad MP412 un MP418S ir aktiivaas?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Aug-2004 12:06:21 
Jautajums ddff!!
Vai tie MP418SP ir pietiekami labi sakroseeti, lai vienmer un visur vinji skanetu OK. Man kautkaa taas aktivas sisteemas ticibu neieviesh.

Varbut labak likt kopaa pasiivas skandas, areejos ampus un x-overu??
Jaut. tikai kadus...
Pec parametriem ampi ir kaut kadi CROWN XLS 602,vai
ja njem QSC, tad tie varetu but RMX1850HD

Cenjiks jau laikam rezultaataa sanaak tas pac. :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Aug-2004 22:17:22 
jaa, tie subi ir elliigi labi sakrosseeti - LR12 @ 120 Hz. Es neticeeju, ka sisteema par shaadu naudu speej labi skaneet. Komplektaa ar 415 kasteem bija mazliet pa daudz taa labuma ap 70 ... 100 Hz, bet ar 412 ir kaa kulaks uz acs. Vecajiem 418SP bija Crown amps 1:1 panjemts no rackmount korpusa un iebaazts sisteemaa, bet nebija nomainiijushi tranzistoru stiprinaajumus pie radiatora- tas ir atsevishkji no plates, rezultaataa no vibraacijas bira nost kristaali no pievadiem izejas tranzistoriem. Tagad tas ir izlabots, mazliet paartaisiita baroshana, izvaakti SMD rezistori un salikti jaudiigaaki emiteru kjeedees un ir galiigi jauki. UBS viiri sev panjeema 8 gabalus un liek visur, kur ienaak praataa.
Kas attiecas uz XLS, tad taa ir neveiksmiiga Crown seerija, tam nav clip limitera un DC aizsardziibas, tie karst un sleedzas aaraa kad nevajag. RMX ir par kaartu labaaks, stabili iet arii 2 ohm, tikai smags un kaartiigs straavas trieciens iesleegshanas briidii, kameer uzlaadeejas baroshanas filtrs. Peec cenas laikam saliidzinaams. Tomeer man labaak patiik sisteema, kas ir kompakta, bez aareejaam lietaam, utt. Nelielos pasaakumos ljoti eerti.

ddff

Quote:
Jautajums ddff!!
Vai tie MP418SP ir pietiekami labi sakroseeti, lai vienmer un visur vinji skanetu OK. Man kautkaa taas aktivas sisteemas ticibu neieviesh.

Varbut labak likt kopaa pasiivas skandas, areejos ampus un x-overu??
Jaut. tikai kadus...
Pec parametriem ampi ir kaut kadi CROWN XLS 602,vai
ja njem QSC, tad tie varetu but RMX1850HD

Cenjiks jau laikam rezultaataa sanaak tas pac. :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Mar-2005 23:21:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
2 Muris nenjem tos skaugjus galvaa , mums arii ir taada skatuve , nekaadas vainas , jaa varbuut neizskataas tik kruta kaa gribeetos , bet straadaat var , un par to jumtu , tur var sakaart vairaak kaa var atljauties nopirkt , un veeju arii var shamaa iztureet gana lielu , no pieredzes , pirmais pasaakums , pilseetas sveetki , kaa saaka vakaraa pust , stadionam jumta segums pa gaisu gaaja , skatuve kaa staaveejusi taa staaveeja , gribeetis redzzet kur buutu jaameklee taas krutaas ar fermaam stuuros un elektrovinchu , shitaij vienkaashi enkurs zemee pameegjini izrauj ???
Un patiik man tie jaudas reekjinaataaji , saskaita visu savu 12 skaljrunju jaudas un tad lielaas , ta vot man , tur , 10Kw ... , apskataties ko tad tie Juusu divi stuuzhi ir speejiigi dvest ???? Shitaa man te kaadaa Riigas salonaa meegjinaaja skandas notirgo , esot 1,6 Kw tai pashaa momentaa 15 collu skaljrunim passes jauda 400 Wt ???? man jau neiteresee pie kaadas jaudas shamais vel nav nodedzis .
Patiik man shitie visi aktieri , bet ir jau lohi kurus var jaat .
2 Muris dari kaa es vis kas migjina un smuki izkataas liec redzamaa vietaa un speciaali paru lai izgaismo , nerodas nevajadziigas runas , tjipa tur nebija , neredzeeju un t.t. Man ir taada pieredze , kaadaa pasaakumaa stuuzhus saliku zem skatuves , zin ko dzirdeeju peec pasaakuma , kas tad shitie taadi par apskanjotaajiem , vinjiem pat pastiprinaataaju nav :( .


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited