Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 18:27:55

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 20-Jan-2005 22:40:50 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Tagad regjistreejoties forumaa ir sava regjistraacija jaaaktivizee. :!:

Uz juusu pie regjistraacijas noraadiito email adresi, tiks nosuutiits links regjistraacijas aktivizeeshanai.

Uzspiezhot uz taa, juus savu regjistraaciju esat aktivizeejushi un varat saakt lietot.

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
PostPosted: 16-Oct-2005 18:08:12 
es taa kaa registreejos, bet aktivizaacija mails taa arii nenaak :( neko tagad nevaru izdariit...
DJ Kaspars


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Oct-2005 20:30:03 
Kaspers :shock:


Top
   
PostPosted: 23-Mar-2011 5:49:59 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="Maris Mezroze"]Tagad regjistreejoties forumaa ir sava regjistraacija jaaaktivizee. :!:
Uz juusu pie regjistraacijas noraadiito email adresi, tiks nosuutiits links regjistraacijas aktivizeeshanai.
Uzspiezhot uz taa, juus savu regjistraaciju esat aktivizeejushi un varat saakt lietot.[/quote]

Nezinu, kāpēc ir tā, bet tagad, kopš parādījusies jaunā Foruma sadaļa 'Sintezatori' - un moderators tur ierakstīts: Krupis (!!!),
nevaru vispār šo sadaļu atvērt! – ar citām sadaļām viss OK.

Lai gan esmu "ielogojies", ejot caur saiti uz sadaļu 'Sintezatori', parādās paziņojums:
"You are not authorised to read this forum." un tālāk netieku..
Ejot no Foruma un sadaļu 'Sintezatori', arī paziņojums:
"You do not have the required permissions to read topics within this forum." un tālāk netieku..

Varbūt ko daru nepareizi – ar datoru (Soft-lietās) esmu "uz Jūs".. un arī neesmu arī "anglis" – daudz ko nesaprotu..
Domāju, ka tā ir "avantūra" no Administratora puses, par sadaļas moderatoru likt tādu diletantu kāds ir Krupis, pie tam to nemaz nesaskaņojot ar pēdējo.. Krupis uz to nemaz nepretendē, jo citi Foruma dalībnieki arī ir pietiekami aktīvi un vēl kompetentāki..
Man vēl pagaidām viss te svešs un nepazīstams..

Varbūt arī šo topiku ar savu problēmu rakstu nepareizā vietā, bet sadaļā 'Visbiežāk uzdotie jautājumi' (Foruma beigās) es vispār neko nevaru ierakstīt..
Krupis (lēkā apkārt, bet iekšā netiek..)


Top
   
PostPosted: 23-Mar-2011 11:43:39 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Nu vari arii nemodereet tieshaa veidaa izmantojot moderaacijas riikus, bet ar informaaciju tajaa foruma sadaljaa.

Jaa biju kluudiijies kaut kur ar tiesiibu pieshkjirshanu. Tagad vajadzeetu iet.


Top
   
PostPosted: 23-Mar-2011 15:58:48 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Netieku sintezatoros.


Top
   
PostPosted: 24-Mar-2011 5:29:59 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="Maris Mezroze"]Nu vari arii nemodereet tieshaa veidaa izmantojot moderaacijas riikus, bet ar informaaciju tajaa foruma sadaljaa.
Jaa biju kluudiijies kaut kur ar tiesiibu pieshkjirshanu. Tagad vajadzeetu iet.[/quote]

Tagad gan "Sintezatoros" iekšā tiku, BET tikai tad, kad biju "ielogojies".. Nu varēšu redzēt, kas tur tagad "darās".. :D
Visur citur tieku arī bez "ielogošanās"..
Nezinu, vai visiem "jūzeriem" tagad ir tāda prasība – "ielogoties", lai tiktu 'Sintezatoros', vai tikai man, kopš esmu iecelts par 'Sintezatoru' "moderatoru"..
Un arī nezinu, vai esmu pilntiesīgs "moderators", jo moderatoru listē manis nav:
memberlist.php?mode=group&g=480

Spriežot pēc pogām, ko tagad, ieejot 'Sintezatoros' redzu, tās ir tikai "cenzora" pogas.. Konkrētāk par to – attiecīgajā rubrikā:
viewtopic.php?f=56&t=2764&p=33315#p33315

.. Ir tieši tā, kā īstais moderators GTC Studio saka:
viewtopic.php?f=3&t=242&start=0

.. tagad gandrīz vai jātaisa viltus profils, lai redzētu kādas ir atšķirības, esot Forumā kā "moderatoram" Krupim, un kādas – kā parastam "jūzerim".. Gan jau ar laiku "izkodīšu", kas ir kas.. :)
Krupis (ir pacietīgs)


Top
   
PostPosted: 25-Mar-2011 6:16:14 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Ja jau reiz ir gaidāmas pārmaiņas (uzlabojumi) – viewtopic.php?f=56&t=2764&p=33315#p33315
tad pie reizes vajadzētu parevidēt arī postu saturu (tas attiecas uz visu Forumu) – daudzi ir aktualitāti zaudējuši; daudzos minētie linki sen kā vairs nedarbojas..
Tāpat vajadzētu patīrīt "Members" rindas – pārāk daudz tur "mirušo dvēseļu"..
Uzskatu, ka Foruma sadaļu un rubriku saturam (postiem) jābūt brīvi pieejamiem jebkuram interesentam bez ielogošanās (guests) – tas attiecas arī uz rubriku 'Sintezatori', kur tagad ir prasība "login" – šīs prasības dēļ var tikai vairoties jau tā lielais portāla reģistrēto lietotāju – viendienīšu skaits..
Cita lieta – aktīva dalība Forumā – tur gan tikai reģistrētie dalībniekiem ielogojoties drīkst rakstīt postus – nekādi "guests"!
Tas pats attiecas arī uz sludinājumiem, jo tie ir sludinājumi Portāla iekšienē – priekš domu biedriem..
Tagad, kad Portālā gaidāmi uzlabojumi, esmu nolēmis iepauzēt un "nejaukt ūdeni".. :D

Bet, ja šī pauze ieilgs, tad gan apsvēršu domu par cita atsevišķa portāla 'Sintezatori' radīšanu.. Gan jau domu biedri radīsies, kas pie tā palīdzēs.. :)

Krupis (nolien pagrīdē.. un vēro.. :) )


Top
   
PostPosted: 26-Mar-2011 10:08:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Sadaljaa/nodaljaa sintezatori es nemaz netieku IN.


Top
   
PostPosted: 26-Mar-2011 11:31:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Jaa, neviens netiek klat, pat pec ielogosanaas vien redzu pazinojumu "You are not authorised to read this forum." - ta ir pieejama tikai moderatoram? Jautajums acimredzot butu vai so piekluves tiesibu kludu var labot ari moderators, jeb tikai administrators?


Top
   
PostPosted: 26-Mar-2011 12:01:47 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Tātad izrādās, ka tagad neviens, izņemot mani pašu, 'Sintezatoros' nevar izlasīt, ko esmu tur sarakstījis.. :(
Bet aprakstīju es tur, kā tagad izskatās 'Sintezatori', skatoties no manas – moderatora Krupja – puses: kādi papildus rīki (pogas) man tagad pieejamas kā "moderatoram".. Istenībā neesmu moderators, bet, kā GTC Studio teica – cenzors!
Tad sanāk, ka vienīgie, kas tagad tiek 'Sintezatoros', ir pats Administrators un moderatori (pareizāk – tie, kam piešķirtas to tiesības)..
GTC, vai Tu tiec 'Sintezatoros?
Pieeju sadaļām nosaka tikai Administrators.
Vienīgais, ko es varu tagad darīt lietas labā, izmantojot savas pilnvaras, ir –
pārnest rakstus rakstus no 'Sintezatoriem' uz šejieni, lai citi arī var izlasīt.
To tad arī tūlīt darīšu :)
Krupis (grib būt derīgs)


Top
   
PostPosted: 26-Mar-2011 12:13:51 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Tad nu tagad hronoloģiskā secībā pārlikšu postus no 'Sintezatoriem' uz šejieni:

22 Mar 2011, 15:43
[quote="Maris Mezroze"]
Esmu ieviesis jaunu sadalju Sintezatori :)
Moderators - Krupis.
Vairaak gan pashlaik nekaadas sadaljas neveidoshu pagaidaam. Jo notiek darbs pie lapas pa visam jaunaa veidolaa, uz kurieni migrees arii visa foruma sadalja.[/quote]


24 Mar 2011, 06:30
[quote="Krupis"]
Īstenībā šī nemaz nav sadaļa 'Sintezatori', bet gan tikai rubrika 'Sintezatori' zem sadaļas 'PRO tehnikas forums'..
Protams, ka tas ir kas vairāk, nekā agrāk, kad sintezatori bija tikai topiks, ko aizsāka GTC Studio.., bet klusībā gan cerēju, ka 'Sintezatori' tomēr būs ĪSTA sadaļa.. vai vismaz kā rubrika zem jaunas sadaļas 'Instrumenti', kas arī plaša tēma.
Par to jau tiku teicis iepriekš:
viewtopic.php?f=3&t=242
Tagad ir iespējas zem rubrikas 'Sintezatori' aizsākt jaunus topikus par attiecīgo tēmu – arī labi! :)

Runājot konkrēti par manu jauno statusu – moderators Krupis, varu visiem pārējiem pastāstīt, kā tagad izskatās rubrika 'Sintezatori' no "pilota - moderatora Krupja - krēsla".
Viss jau ir kā parasti, tikai topika laukā apakšā labajā pusē pie pogas [!] (nezinu, kas tā par pogu – Krupis nepazīstamas neaiztiek) tagad klāt nākušas pogas [?] un [X] – laikam ar pēdējo varu vispār izdzēst postu,
bet zemāk – blakus pogai [quote] tagad ir arī poga [edit] – pie tam šī poga ir pie visiem 'Sintezatoru' postiem! Tātad varu rediģēt ne tikai pats savus postus, bet arī svešus! – tātad man tagad ir cenzora rīki!
Bet reāli jau tiem nekādas īpašas jēgas nav, ja nevaru (bet varbūt tomēr varu?!, tikai nezinu – kā? ) kārtot pašus postus pa tēmām.. Varu no topikiem izdzēst necenzētos vārdus :D
Vispār jau tagad šis "cenzora" amats man pagaidām tikai rada neērtības:
viewtopic.php?f=3&t=1223&p=33321#p33321

Bet ja jau pašlaik "notiek darbs pie lapas pa visam jaunaa veidolaa, uz kurieni migrees arii visa foruma sadalja", tas es varu pagaidīt un atturēties no jaunu postu rakstīšanas, lai lieki nesarežģītu šo pārkārtošanu.. :)
Lai veicas!
Krupis (cenzors – trennēsies cenzēt savus postus, lai skāde mazāka, ja gadīsies kāds fušieris.. :D )[/quote]


26 Mar 2011, 05:15
[quote="Krupis"]
gjgj un overflow,
PALDIES par atsaucību!
Es nu tagad iepauzēšu, gaidot solītās pārmaiņas:
viewtopic.php?f=56&t=2764&p=33315#p33315
tādēļ jaunus postus pagaidām vairs nerakstīšu, lai neapgrūtinātu darbu pie lapas jaunā veidola..
Kad tas tiks izdarīts, tad jau jaunu sparu turpināšu aizsākto – ieceres man šajā sakarībā lielas un te (Forumā) ir arī daži, kam tas viss nav gluži vienaldzīgs! :)

Tagad vienīgi mācīšos apgūt jauno "cenzora" – moderatora amatu, ja reiz esmu tajā amatā iecelts – trennēšos, revidējot pats savus postus :)
Mazliet gan skeptiski skatos uz gaidāmajām Pārmaiņām – nāksies atkal pie visa no jauna pierast..

Latvijas lapās, meklētājā ierakstot:sintezatori, par šo tēmu NEKĀ NAV !!! – tikai vienīgi sludinājumi un reklāmas: pērk un pārdod.. piedāvāti tiek pat "bērnu sintezatori"!.. :D
Bet šis Portāls, kopš 'Sintezatoriem' uzlikts "login", meklētājā vairs neparādās!!!... :( Akūts informācijas trūkums!
Ceru, ka tas tiks labots..
Krupis (nolien pagrīdē.. pagaidām..)[/quote]


Top
   
PostPosted: 26-Mar-2011 21:40:56 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
[quote="Krupis"]Tātad izrādās, ka tagad neviens, izņemot mani pašu, 'Sintezatoros' nevar izlasīt, ko esmu tur sarakstījis.. :(
Tad sanāk, ka vienīgie, kas tagad tiek 'Sintezatoros', ir pats Administrators un moderatori (pareizāk – tie, kam piešķirtas to tiesības)..
GTC, vai Tu tiec 'Sintezatoros?[/quote]

Hallo!
Jā, tiešām, tā arī ir - sadaļā ''S I N T E Z A T O R I'' tieku iekšā tikai tad, kad esmu ielogojies (šeit nevaru apgalvot par NEmoderatoriem), kad izlogojos, pie ieiešanas sadaļā ''S I N T E Z A T O R I'' prasa ielogoties.
Tātad, kā jau pats minēji, šo pieeju var ļaut/mainīt administrators/ri (Māris & Co). Acīmredzot, administrators ir kaut kur kļūdījies opciju iestādnēs, un šobrīd ir tā, kā ir.

[b]Jautājums administrācijai (Mārim & Co):[/b]
Ko tad īsti sagaida ''Mikseris'' forums? Kādas izmaiņas/uzlabojumi ir gaidāmi? Varbūt ka vari painformēt kaut ko vairāk, lai lietotāji var ieteikt kādus optimālus risinājumus/ieteikumus.
Personīgi, es padomāšu par sadaļu struktūru, balstoties uz esošo + to optimizējot. Pagidām man ir pašvaki ar brīvo laiku, bet, kā saka: ''tik līdz kā, tad arī ...''.
Varbūt forumieši, arī Krupis var apkopot jau minētos ieteikumus, un postēt attiecīgajā sadaļā [url=viewtopic.php?f=3&t=4848&start=15]''Jauna foruma versija''[/url]

G.


Top
   
PostPosted: 26-Mar-2011 22:14:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Parastie lieotāji netiek iekšā, tiek rādīts "You do not have the required permissions to read topics within this forum".

Starp citu, kad tas tiks salabots, domājams būtu lietderīgi pārbīdīt veco topiku par sintezatoriem uz "sintezatoru" sadaļu.


Top
   
PostPosted: 27-Mar-2011 9:09:41 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="kabinets"]Parastie lieotāji netiek iekšā, tiek rādīts "You do not have the required permissions to read topics within this forum".
Starp citu, kad tas tiks salabots, domājams būtu lietderīgi pārbīdīt veco topiku par sintezatoriem uz "sintezatoru" sadaļu.[/quote]

Tas jau ir izdarīts, tikai nevis sadaļa, bet gan apakšsadaļa (rubrika – lietoju tādu terminu) 'Sintezatori'. Diemžēl tā pagaidām ir bloķēta un tur iekšā var tikt tikai "izredzētie" – t.sk. arī ES!.. :D
Man nepatīk pārmaiņas tikai pārmaiņu pēc.. Ja ko manīt, tad tikai, lai (visiem) būtu labāk!.. :)
(Tāpat arī šī "laika grozīšana" – mana sieva tādēļ šorīt darbu nokavēja..)
Krupis (ir konservatīvs)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited