Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 20:03:05

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 12-Mar-2011 10:51:30 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
(turpinājums)
Par sadaļu, rubriku, topiku virsrakstiem (nosaukumiem)
Ļoti trāpīgs virsraksts sadaļā 'Forums' rubrikai (bet tas laikam ir tikai topiks) 'Viss it kā būtu...' – šis pat posts!!! Paldies, Pecisk! :)
Tad nu turpinu šajā rubrikā visus "...BET...", kas pietrūkst "pilnai laimei".. :D
Šoreiz par virsrakstiem.
Nejaukšos laiciņos, par kuriem man nav nekādas saprasšanas – t.i., DJ lietas un PC programmatūra..

'Mūzikas veidotāju sadaļa'.
Rubrikas virsrakstu 'Mūzikas sadaļa iesācējiem' varētu saīsināt – 'Iesācējiem', jo pats sadaļas nosaukums to ietver..
Tāpat arī 'Mūzikas veidotāju forums' – to varētu vienkārši nosaukt 'Diskusijas' (zem sadaļas 'Mūzikas veidotāju sadaļa')..
Rubrikas 'Atlasīta mana mūzika' un 'Mana mūzika' daļēji dublējas..
Rubriku 'Remix forums' varbūt lietderīgāk būtu pārnest uz 'DJ sadaļu' (īsti gan par to neesmu pārliecināts..)..
Bet tā vietā varētu izveidot rubriku 'Mūzika, kurā ir vērts ieklausīties..' – citu radīta Interesanta Mūzika (lai arī linki uz to), vēršot uzmanību uz kādām interesantām detaļām..

'PRO tehnikas forums'.
Ko nozīmē PRO? – vai tas ir saīsinājums vārdam 'profesionāls' vai arī abreviatūra kam citam?..
Tādēļ Forumā būtu vajadzīga arī sadaļa 'Skaidrojošā vārdnīca / Index / Glossary' – ar saitēm uz šo Vārdnīcu un otrādi – no Vārdnīcas uz postiem, kur attiecīgais vārds vai saīsinājums lietots.. Nezinu gan, kā tehniski to izveidot un cik lietderīgi tas būtu.. Biju domājis, lai tam būtu izglītojoša nozīme un postu autoriem nevajadzētu tērēt laiku jēdzienu skaidrošanā..

Topiku virsraksti – 'Palīgā!', 'Nesaprotu...', 'Palīdziet' utml, neko neizsaka par topika saturu – vajadzētu precizēt..
Ieteikums visiem: JAUNUS TOPIKUS LIECIET AR PĀRDOMĀTIEM VIRSRAKSTIEM !

Sadaļa 'Mikseris.LV diskusijas' – diskusijas taču ir – forums! Varbūt daļu no tā pārnest uz sadaļu 'Forums', bet specifisko rubriku 'Pašu izstrādātas/veidotas lietas' – uz kādu tehnisko sadaļu – laikam vienīgā tāda ir 'PRO tehnikas forums'..

Sadaļā 'Forums' pēdējā rubrika varētu būt 'Ieteikumi'. No turienes vēlāk jau realizētos ieteikumus varētu dzēst kā aktualitāti zaudējušus.. Topika (rubrikas) nosaukums gan varētu palikt tas pats vecais – 'Viss it kā būtu...'.. :D

Tas tad arī iesākumam būtu viss :) Gan jau ar laiku vēl kas radīsies..

Vispār šis Forums ir tik plašs, es pat teiktu – MILZĪGS !, ka tikai tagad, kad nedaudz tur paložņāju, sāku apjaust.. cik Visums ir Liels! :D

Krupis (ir liberāli konservatīvs – pieturos pie stabilām, pārbaudītām vērtībām – kaut ko mainu, ja vecais vairs neapmierina..)


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 15-Mar-2011 9:34:26 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Sasodīti daudz burtu, kaut kas nebijis šeit jau kādu laiku. Portālu mikseris.lv neapmeklēju vispār, pa taisno uz forumu. Kāds ir ieteikto izmaiņu mērķis, man nav īsti saprotams. Te nav terabaiti informācijas, kuros varētu sapīties.


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 16-Mar-2011 19:09:08 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Atvainojos!
Jā, patiešām! – esmu dikti daudz te saburtojis (kādam tas taču jālasa..)..
Tādēļ – īsa anotācija manis teiktajam:
- Foruma struktūra – loģisks iedalījums pa tēmām (dažām sadaļām un rubrikām nedaudz būtu jāpamaina tikai virsraksti).
- Galvenais – vajadzētu atsevišķu sadaļu SINTEZATORI, kas šobrīd ir tikai kā topiks, kurā mēs (vairāk vai mazāk) pļāpājam – arī es..
Un tā tēma ir dikti plaša, bet šobrīd šajā topikā viss ir juku jukām, un arī es pats pie tā esmu vainīgs..

Un vēl, atsaucoties uz kādu iepriekšēju postu (quote) (un tas var būt pat vairākus gadus vecs! ), neparādās šī posta datums – tas tomēr būtu vajadzīgs, jo rāda, cik šis posts ir vēl aktuāls..
Ja nav iespēja pielikt datumu automātiski, tad pielikšu to pats – ja nav citas iespējas, būs vien pašam jāpielāgojas forumam.. :)
Krupis (mēģinās laboties :) )


Top
   
 Post subject: Re: Viss it kā būtu...
PostPosted: 20-Mar-2011 10:35:38 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="Fun Fan"]... Portālu mikseris.lv neapmeklēju vispār, pa taisno uz forumu... [/quote]

"Pa taisno uz Forumu" – arī es agrāk tā darīju, bet tad atklāju foršu "fīču" paša portāla mikseris.lv sākuma lapā:
tur labajā pusē ir vertikāla sleja – 'Forumā', kur hronoloģiskā secībā (jaunākie augšā) redzamas pēdējo 10 postu sākuma frāzes – ar tiešo saiti uz pašiem postiem :)
Protams, ja ilgāku laiku nav būts Portālā, tad daudz kas var palikt "ārpus kadra", jo redzami ir tikai 10 pēdējie..

Bez tam šajā sākuma lapā redzami arī visi citi jaunumi. Tāpēc tagad Forumā eju caur Portāla lapu. Forums tad atveras jaunā cilnē.
Ejot pa taisno Forumā, nav paredzēta iespēja pa tiešo nokļūt Portāla sākuma lapā.. diemžēl.. :(
Par to jau tiku iepriekš teicis..
Krupis (sāk mazliet atkārtoties..)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited