Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 9:42:43

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous 1 2 3
Author Message
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 06-Apr-2011 10:28:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Lieta tada, ka google pats izvelas ko indekset un ko ne. Tas parsvara atkarigs no apmeklejuma un atsaucu (saisu) daudzuma, kas ved un konkreto resursu, ka ari satura, kura analizes algoritmi in komercnoslepums. Jo vairak saisu no citam vietam, jo lielaka iespeja, ka google resursu indekses. Otra lieta - google censas indekset tikai pirma limena mapes/failus dzilak tas parasti nelien, tapec lai uzlabotu indeksejamibu saitem ir jabut maksimali vienkarsam isam un bez liekam apaksmapem. Velams ari veikt URL adresu automatizetu parrakstisanu, lai saitee neparaditos visi tie keburi php? .... kas norada uz konkreto databazes registru - tos velams aizstat ar attiecigo temu (subject) piemeram adresi [viewtopic.php?f=56&t=2764] aizstat ar [http://www.mikseris.lv/forums_SINTEZATORI] - kas gan dinamiskaa satura sistemaa, kads ir forums varetu but tehniski sarezgiti (neesmu padzilinati to petijis). Protams var maksat googlim un likt reklamas - tas ari palidz uzlabot atrodamibu... vismaz uz laiku :)


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 06-Apr-2011 10:32:57 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="kabinets"]Attiecībā par jaunu versiju foruma/portāla versiju, šeit pirmām kārtām man rodas jautājumi adminastratoram - Mārim, kāds ir redzējums par turpmāko attīstību un forumu (nekad neesmu arī īpaši iedziļinājies, vai "mikseris" ir individuāls projekts vai kāds papildus to "atbalsta").
Kā zināms šeit "vēsturiski" piedalās/postē kādu trīs/četru pamatkategoriju lietotāji;
1. "elektroniskie" muzikanti / interesenti, hardware un / vai software lietotāji
2. skaņas / apskaņošanas tehnikas zinātāji / entuziasti / interesenti
3. DJ utt.
4. iepriekš norādīto jomu iesācēji / interesenti
5. spameri.
Pamatjautājums manuprāt ir tāds, vai forums varētu kļūt nosacīti "profesionālāks", vai vēl vispārīgāks, jo pilnīgi visiem tas nederēs nekad.[/quote]

:D Kabinets kā parasti – visu saliek pa punktiem :)
Gribētu tomēr mazliet pakoriģēt to no sava skatu punkta – kā es to saprotu..

Šis Portāls vēsturiski ir aizsācies kā DJ portāls – par to liecina arī pats Portāla nosaukums..
Tālāk, lai šī DJ-šana varētu notikt, ir nepieciešama arī:

Apskaņošana un
Izgaismošana, kas arī tiek aplūkota šajā Portālā. Bet šīs lietas ir saistošas ne tikai DJ bet arī citiem (un arī man.. :D )..
Bet iesācēji un interesenti ir piederīgi visām sadaļām – mēs taču katrs reiz tādi esam bijuši, galvenais – lai būtu interese! Tādēļ uzskatu, ka viņus nevajadzētu "atsijāt"..

Jā, nu savu atktivitāti tagad sāk izrādīt "elektroniskie" muzikanti un sintezatoristi – savu "čupošanās" vietu viņi ir atraduši šajā Portālā :) Paldies, ka dodat mums te pajumti! :D
Tas, ka DJ tiek "izspiesti" - tā ir tikai viņu pašu "vaina", ka nav pietiekoši aktīvi.. Bet varbūt viņi ir "pārprofilējušies" par sintezatoristiem.. :D Nekad īsti neesmu izpratis to DJ lietu – es vairāk atzīstu oriģināldarbus.. lai gan apzinos, ka nav joka lieta samiksēt, teiksim, divus gabalus piedzenot tiem tempu un tonalitāti, un tad vēl "skrečošana".. :D (varbūt es kļūdos.. Pēc manas saprasšanas DJ vēsturiski ir attīstījusies no Diskotēku vadīšanas, kas pašos pirmsākumos bija patiešām kā izglītojošs pasākums (Disko–tēka, pēc analoģijas ar Biblio-tēka), kā "koncert"lekcija, kur kā audio materiāls tika izmantotas skaņu plates. Tikai tad tas viss pārtapa par baļļuku – ar iespēju pie šīs mūzikas arī izdancoties.. :)

Spameri. Nu pret tiem var mēģināt cīnīties ar prasību pēc reģistrācijas..

Jā, patiešām ārpus visiem punktiem kabinets ir atstājis Mūzikas Sadaļu.. Galu galā tieši Mūzika ir tas galamērķis, kādēļ pastāv visas citas sadaļas.. Arī man brīžiem ir tie "dzelži" ir svarīgāki par pašu Mūziku, bet galu galā taču Mūzikas dēļ tie pastāv, tādēļ noteikti atbalstu aheadx – arī es esmu par mūzikas sadaļas pastāvēšanu, lai gan pašam vēl nekā nav, ko tur ielikt! – bet man patīk redzēt/dzirdēt, ko citu paveikuši un uz ko ir spējīgi. Mūzikas sadaļa ir labs veids kā jaunajiem entuziastiem "iziet tautā" un sevi parādīt..
Tas ir apmēram kā autosportā: kur ir gan meistari-piloti, gan meistari-mehāniķi.. (pirmie gan slavenāki par otrajiem..)
Līdzīgi bija pašu sintu pirmsākumos, kad koncertā uz skatuves stāvēja Īsts Analogais Modulārais sints, bet to "apkalpoja" divi:
viens ņēmās pa klaviatūru (tam parasti bija arī kāda muzikālā izglītība), bet otrs - t.s."programmists"(ar kādu inženiera-elektroniķa izglītību), lai gan sinti tad vēl nebija programmējami – apkāries ar vadiem un kabeļiem, skraidīja ap šo Modulāro, sprauzdams štekerus un grozīdams moduļu kloķus.. :D
Studijās strādājot to visu varēja apvienot viens cilvēks, pie tam ierakstīt visu skaņu plati ar vienu vienīgu mono-sintu..
.. atkal novirzījos no tēmas.. :D

Par profesionalitāti. Līdz tam mums visiem ir jāaug un –
mūžu dzīvo – mūžu mācies!
Tādēļ uzskatu, ka postu satura profesionalitāte būs atkarīga tikai no mums pašiem un tiem, kas jau ir ko sasnieguši, nevajadzētu nicināt iesācējus, kam ir tikai interese par attiecīgo lietu – viņiem ir visas iespējas, lai apdzītu "vecos bukus" un ar laiku citi no viņiem varētu mācīties – uztversim viens otru kā kolēģus! :D

Krupis (mazliet izteicās)


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 06-Apr-2011 10:50:09 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Man te pilns ar drukas kļūdām! Diemžēl šajā sadaļā (tā ir Admina sadaļa!) parastiem lietotājiem nav nekādu iespēju tās labot! :(
Krupis (iesaka šajā sadaļā, pirms spiest [Submit], izlasīt savu rakstu 2x – vēlāk tas vairs nebūs labojams!)


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 09-Apr-2011 12:40:38 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Man atkal ir iebildumi! – saskaros ar kārtējām neērtībām, kas agrāk Forumā netika novērotas..
Pirmkārt tas saistīts ar prasību katreiz, atverot jaunu Foruma cilni, atkal no jauna ielogoties, kaut gan iepriekš to jau tiku izdarījis.. :(
Agrāk bija tā: ja vienreiz ielogojos, tad – uz visu laiku!, pat tad, kad neizlogojies izgāju no Portāla, nākamreiz, ieejot Portālā, automātiski jau biju ielogojies.. – vecais variants bija ērtāks!

Vēl man ir iebildumi pret to, ka šajā topikā 'Jauna foruma versija' – un tas laikam ir vienīgais oficiālais topiks, kur ievietot savus ieteikumus par Foruma uzlabošanu! – nav iespējas savus postus editēt!!! – līdz ar ar to šeit nav iespējas ne labot kļūdas, ne papildināt savus ierosinājumus!.. :(

Un vēl man ir iebildumi pret noslēgtajiem (locked) topikiem – (runa nav par Oficiālajiem Admina topikiem, kur runa ir par noteikumiem Foruma lietošanā un cita inf-a sakarā ar Forumu, starp citu, vēl joprojām tas atrodas Foruma sadaļu pašā apkšā, lai gan tam būtu bijis jābūt pašā sākumā.., jau tiku par to runājis:
viewtopic.php?f=3&t=242
..) – runa ir par tiem Admina topikiem, kas tā vien prasās pēc "[quote]"..
piem., šis te:
viewtopic.php?f=3&t=1357
Bet ierosinājums par iepriekš minēto Admina topiku 'Foruma ziņas mikseris.lv pirmajā lapā' – papildinājums tāds:
neaprobežoties tikai ar 10 pēdējo postu sākuma frāzēm, bet likt visas 20 – vieta tur pietiek! (par to jau arī tiku runājis..)
Ja forumieši kļūs aktīvaki, iespējams, pat ar 20 nepietiks.. :D

Krupis (par pārmaiņām, kas patiešām ir "uz labu".. )


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 09-Apr-2011 14:30:58 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Vēl pie iepriekš teiktā (nu re – nākas sākt jaunu postu, jo diemžēl nevaru to papildināt.. )
Gribēju piemetināt, ka man nepatīk arī tā automātiskā "izlogošanās" – ja ilgāku laiku (piem., meklējot papildus inf-u un atsauces) esmu rakstījis kādu postu, un, kad beidzot tas ir gatavs un gribu spiest [Preview] vai [Submit], tā atkal izlec prasība – login!..
Pie tam atveras cits logs – ne vairs tas, kur rakstīju postu..
Es to izjūtu kā ļoti lielu neērtību! Man patika tā, kā bija agrāk..
Krupis (neapmierināts)


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 09-Apr-2011 15:28:50 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Šajā sakarībā ievēroju nekonsekvenci:
it kā esmu ielogojies – par to liecina zaļš uzraksts lodziņā virs manas bildes (avatara): [online],
bet tiklīdz gribu veikt kādu aktivitāti Forumā, tā uzreiz atkal tā prasība: login!..
Krupis :(


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 09-Apr-2011 17:31:34 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Krupi!
Esi tak pacietīgāks! Admins taču minēja, ka šobrīd notiek jauna foruma platformas izstrāde, un tas nenotiek pāris dienās! Reizums, tas velkās vairākus mēnešus, kura laika posmā ir n-tie ''gļuki'', kuri ir redzami, itkā uzreiz, bet neredzamie, dažkārt moka izstrādātājus vēl ilgāk, nekā pāris mēnešus! Tad padomā pats, kāds varētu būt laiks, lai visu sakārtotu tā, lai forums strādātu uz ''tip-top''! ;)
Noteikti esi ievērojis, ka arī sintiņiem, ''firmvāres'', sevišķi to sākotnējās versijās, ir nomainījušās vairrākkārt, vienam un tam pašam modelim, pat ilgākā laika posmā. Ar forumu būs tieši tāpat! Ja es nemaldos, tad šī varētu būt trešā reize (ko es piedzīvoju kā forumietis), kad forums tiek ''upgreidots'' uz jaunāku modifikāciju. Arī visās iepriekšējās reizēs bija visādi brīnumi, un pagāja būtisks laiks, kamēr to visu sakārtoja!
Tādēļ, man ir uzstājīgs lūgums visiem forumiešiem - izteikt TIKAI KONSTRUKTĪVUS PRIEKŠLIKUMUS, UN AIZRĀDĪJUMUS PAR NEPILNĪBĀM VAI KĻŪDĀM, uzrakstot to apmēram šādi:

1. Forums nesaglabā ''ielogošanos''. Atverot forumu no jauna, ''ielogošanās'' nenotiek automātiski, un prasa darīt to atkārtoti.
2. Sadaļā ''Jaunumi un informācija'' nav iespējams labot savus uzrakstītos ''postus'', pēc to publikācijas (piezīme - kā moderators, to varu darī, bet acīmredzot, parastais lietotājs to nevar).
3. Sadaļā ''Jaunumi un informācija'', rakstot jaunu ''postu'', nav iespējas pasvītrot tekstu, izcelt to ''boldā'', ielikt ''linku'', attēlu, veikt ''quote'', kā arī ielikt ''smaidiņus'', utt, jo vienkārši nav šīs fukcijas (vai pogas).
4. Sadaļā ''Jaunumi un informācija'', uzrakstot ''postu'', tas netiek pieskaitīts pie lietotāja uzrakstīto ''postu'' kopējā skaita.

Augstāk minētais, ir manis novērotais, ko Adminam vajadzētu ņemt vērā. ;)
Lūk, šādi KONSPEKTĪVI ir JĀPIERAKSTA savus novērojumus par foruma nepilnībām, kā arī, šādi izsakot savus ieteikumus, lai tie būtu pārsakatāmi! Citādi, arī man, vairs negribas tērēt savu laiku, lai pārlasītu ''krustu šķērsām'' visu forumu, ''izlobot'' visas pozitīvās, un vajadzīgās lietas!
Cerot uz forumiešu sapratni, pacietību, kā arī atsauksmi,

G.


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 10-Apr-2011 20:11:54 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote="GTC Studio"]Krupi!
Esi tak pacietīgāks! Admins taču minēja, ka šobrīd notiek jauna foruma platformas izstrāde, un tas nenotiek pāris dienās!
...
G.[/quote]


Labi, labi – būšu pacietīgāks!.. :D
Es tikai nesapratu, kāpēc tie "uzlabojumi" jāsāk ar to, kas jau normāli darbojās, nevis ar to, kas patiešām prasās pēc uzlabojumiem..
Bet, ja Tu saki, ka tā tam arī jābūt, tad pie tā arī palikšu.. – viss tātad ir vēl procesā! :)
Vēlot veiksmi uzlabojumos,
Krupis


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 28-May-2023 1:08:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Domāju pāriet uz SMF dzini . Pārzinu to kā savus piecus pirkstus, jo pašam jau ir bijuši trīs tādi. Sagaidīšu FTP pieeju no Māra un kautko sākšu. Vienlaicīgi skatos ar ko sākt kādus video tutorus par lietām par kurām trūkst informācijas inetā vispār, kā arī par savām fičām audio apstrādē.
Protams ja viss aizies un būs kāda interese.
Teorētiski un praktiski varu atbildēt uz visiem jautājumiem kas saistīti gan ar darbu studijā gan ar skaņas apstrādi mājās uz datora.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous 1 2 3

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited