Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 12:43:43

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next
Author Message
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 22-May-2008 23:42:23 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Apr-2005 10:47:16
Posts: 30
veel buutu forshi, ja buutu Quick Reply kaste zem topika postiem, aatrai atbildeeshanai.


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 23-May-2008 7:58:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 17-Jul-2005 21:51:49
Posts: 487
Location: Latvia
Beidzot kaut kas savādāks :)


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 23-May-2008 9:11:50 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Par linku atvēršanos jaunā logā:
Diemžēl pagaidām neesmu atradis opciju kur to varētu mainīt.

Quick Reply kaste
Nav šādas opcijas šim te forumam.

Par Atavar izmēriem
Ierobežojumi paliks kādi ir, jo savādāk var ciest foruma ātrdarbība

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 27-May-2008 13:33:26 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 04-Aug-2004 11:28:39
Posts: 75
Uz linka vajag spiest ar peles vidējo pogu, t.b. rullīti! Vai caur ctrl. Galīgi vienkārši! ;)


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 27-May-2008 13:36:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Nov-2004 21:38:33
Posts: 280
Location: Rīga
Jā, tagad tā darām, jo esam spiesti tā darīt!

[quote="muris"]Uz linka vajag spiest ar peles vidējo pogu, t.b. rullīti! Vai caur ctrl. Galīgi vienkārši! ;)[/quote]


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 27-Mar-2011 9:13:43 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Paklausot GTC Studio padomam, pārceļos uz šejieni.
Ieteikumi "Jaunajam Portālam"..
Esmu jau gana par to rakstījis – pat par daudz!, jo tik daudz burtus vienuviet ir grūti aptvert.. Pie tam vēl īsti nejūtos te iederīgs, laikam esmu dažam kā "skabarga..", jo galīgi neesmu DJists.. Esmu te kā vientuļais "tūrists", kas te nejauši iemaldījies.. – un tikai tādēļ, ka GTC Studio bija aizsācis topiku 'S I N T E Z A T O R I'.. uz tā arī es "uzķēros".. :D
Tagad par lietu – par Portālu. Tas sastāv no 2 pamatdaļām:
1) Pats Portāls – Jaunumi, Sākumlapa ("Home") http://www.mikseris.lv/
2) Forums http://www.mikseris.lv/forum/
Pie tam satiksme starp šiem abiem ir vienvirziena:
no Portāla uz Forumu var tikt – poga [Forums]: Forums tad atveras jaunā cilnē.. Bet pa taisno no Foruma uz Portālu – nekādi (vienīgi izdzēšot linkā vārdu 'forum'..) – nav nekādas saites, piem., [Home] vtml.. Par to jau tiku teicis savos "penteros" iepriekš, bet laikam burtu bija par daudz.. :D
Es te stāstu, kā tas ir, man no malas skatoties– neko neuzspiežu.. Varbūt Administrācija uzskata, ka tā arī ir jābūt.. Es te neesmu noteicējs..
Domāju, ka saimniekam – Administratoram vajadzētu nākt klajā ar savām iecerēm un sarīkot Referendumu par tām.. – pie tam atsevišķi gan par pašu Portālu (izjūtu akūtu terminu trūkumu - neesmu IT specs: tagad, pēc manis teiktā, sanāk, ka Portāls=Portāls+Forums..), gan par Forumu..
Forumu pamatā varētu atstāt nemainītu – tos sīkumiņus, ko agrāk minēju varētu pamainīt laika gaitā arī vēlāk – tur galvenā prasība bija pēc atsevišķas sadaļas 'Sintezatori'.. Tagad ir izveidota rubrika jeb apakšsadaļa 'Sintezatori', kas atrodas sadaļā 'PRO tehnikas forums'.. (Vēl joprojām nezinu, ko nozīmē 'PRO'..) Vēl ir jautājums: Vai par MIDI arī paredzēts runāt Forumā?.. Starp citu, vakar manās rokās remontā nonāca gaismošanas pults (tā man vēl ir "jāizkož"), kurai ir arī visas 3 MIDI ligzdas: In/Out/Thru.. Laikam paredzēts visas darbības ar pulti rakstīt sekvencerā (MIDI rekorderā)..
Vēl atklāts paliek jautājums, ko darīt ar Soft-Sintiem? – vai tos likt > 'PRO tehnikas forums / Sintezatori' vai >'PC Audio iekārtas un programmatūra / Dažādi - Audio programmatūra'.. ??? – Domājiet, forumieši, domājiet – šis ir Jūsu Portāls! :) Ja Krupis saņemsies un taisīs portālu 'Sintezatori un citi EMI', tad tur būs vieta gan Hard-, gan Soft-Sintiem.. :) (Krupis ir vēl par dumju priekš tādām lietām..)
Tālāk – par pašu Portālu, sākumlapu. Tā ir Portāla seja, kam jāizsaka paša Portāla būtība, lai te nenāk nekādas "nepiederošas personas" (kā Krupis) un nejauc ūdeni.. Lai uzreiz ir skaidrs, vai te ir vērts reģistrēties..
Varbūt jāmaina Portāla apakšnosaukums – nevis 'Mūzikas Portāls', bet šaurāk – 'Elektroniskās Mūzikas Portāls' vai 'DJ Mūzikas Portāls'..
Un svarīgs ir arī Portāla dizains – jāpiesaista dizaineri, bet idejas tam mēs ikviens varam pasviest.. :) Un svarīgi ir arī "atslēgas vārdi", pēc kuriem iNeta meklētāji uzrādīs šo Portālu.. Šobrīd, meklējot pēc vārda 'sintezatori', Portāls vairs netiek uzrādīts.. Bet atklāti sakot, kamēr vēl neesmu šo Portālu "izkodis", man nemaz pēc globālām pārmaiņām neprasās – tikai jāsakārto to, kas te jau ir!..
Mans pats būtiskākais ieteikums (lai neteiktu - prasība) – piešķirt arī >GTC Studio administratora tiesības! Tas ir Vīrs, kas patiešām var ievest kārtību un salikt visu "pa plauktiņiem".. – zinu, ko runāju! Portāls no tā tikai iegūs..
Varbūt ir vēl kāds, kas jūt aicinājumu un varētu arī praktiski te palīdzēt?..
Tādas ir manas domas un es tām pilnīgi piekrītu.. / Krupis
Tas nu tā – "īsumā".. :D Nu neprotu es īsi rakstīt.. :) Jāmācās! :)
Krupis (atkal pieburtoja..)


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 27-Mar-2011 9:51:01 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Ja reiz pārmaiņas – tad pārmaiņas!.. :)
Vai nav iespēja reģistrējoties bez esošajām ailītēm 'Interests' un 'Occupation' (tur man vajadzēja meklēt vārdnīcu.. :D ), ieviest arī ailīti 'Equipment' vai tamlīdzīgi.. Tur katrs varētu izlikt gaismā savu "arsenālu" – gan "hārdu", gan "softu" un uz tā pamata varētu rasties arī domubiedru grupas.. Sintezatoristi varētu apmainīties "pačiem" un pieredzi.. :)
Arī es varētu izlikt "publiskai apskatei" savu arsenālu – man nav ko slēpt.. :D
Protams, aizpildīt to nebūtu obligāti – kā jau visas citas ailītes.. tikai brīvprātīgi :)
Krupis (par atklātību)


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 28-Mar-2011 0:54:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Attiecībā par jaunu versiju foruma/portāla versiju, šeit pirmām kārtām man rodas jautājumi adminastratoram - Mārim, kāds ir redzējums par turpmāko attīstību un forumu (nekad neesmu arī īpaši iedziļinājies, vai "mikseris" ir individuāls projekts vai kāds papildus to "atbalsta").

Kā zināms šeit "vēsturiski" piedalās/postē kādu trīs/četru pamatkategoriju lietotāji;
1. "elektroniskie" muzikanti / interesenti, hardware un / vai software lietotāji
2. skaņas / apskaņošanas tehnikas zinātāji / entuziasti / interesenti
3. DJ utt.
4. iepriekš norādīto jomu iesācēji / interesenti
5. spameri.

Pamatjautājums manuprāt ir tāds, vai forums varētu kļūt nosacīti "profesionālāks", vai vēl vispārīgāks, jo pilnīgi visiem tas nederēs nekad.


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 29-Mar-2011 14:33:49 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Quote:
Attiecībā par jaunu versiju foruma/portāla versiju, šeit pirmām kārtām man rodas jautājumi adminastratoram - Mārim, kāds ir redzējums par turpmāko attīstību un forumu (nekad neesmu arī īpaši iedziļinājies, vai "mikseris" ir individuāls projekts vai kāds papildus to "atbalsta").

Kā zināms šeit "vēsturiski" piedalās/postē kādu trīs/četru pamatkategoriju lietotāji;
1. "elektroniskie" muzikanti / interesenti, hardware un / vai software lietotāji
2. skaņas / apskaņošanas tehnikas zinātāji / entuziasti / interesenti
3. DJ utt.
4. iepriekš norādīto jomu iesācēji / interesenti
5. spameri.

Pamatjautājums manuprāt ir tāds, vai forums varētu kļūt nosacīti "profesionālāks", vai vēl vispārīgāks, jo pilnīgi visiem tas nederēs nekad.

Kaada ir tava ideja kuraa virzienaa profesionaalaaks?

Man liekas ka DJ jau pamazaam no sheijienes ir aizgaajushi uz citaam vietaam, bet nu informatiivi man liekas kas sheit sadaljas ir diezgan logjiski sakaartotas, un tajaas ir atrodamas daudz jo daudz atbildes, ja ir interese ko uzzinaat.

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 29-Mar-2011 23:19:37 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
[quote] Kaada ir tava ideja kuraa virzienaa profesionaalaaks? [/quote]


Pāris subjektīvas domas/idejas:

Foruma struktūra jāvienkāršo; kā pozitīvu piemēru var minēt patreizējo apakšforumu "Pro tehnika", ar to viss kārtībā un visiem viss skaidrs.
Bet, piemēram, "mūzikas veidotāju sadaļa" ar visām apakšadaļām ir kautkas diezgan nesaprotams, kas būtu transformējams uz taustiņistrumentu/mūzikas instrumentu, "mājas studijas" vai kautkādu tamlīdzīgu sadaļu. (Ir taču skaidrs, kas ir mūziķis vai muzikants, kas ir taustiņistrumentālists, ģitārists, bundzinieks, komponists, skaņu operators utt., un zināms, ka mūzikas radīšanai tiek izmantoti kautkādi instrumenti vai tās ierakstīšanai kautkāda aparatūru ar vai bez PC, nav būtiski). Bet kas ir šis mistiskais mūzikas veidotājs? Drošvien jau kautkāds PC izurķētājs, kas samiksējis dažus tembrus un cilpu.

Apakšsadaļas mana mūzika un atlasīta mana mūzika vispār var mierīgi likvidēt, ja kāds vēlas dalīties ar saviem muzikas darbiem tikai ar šī foruma lietotājii, nevis ar plašāku publiku, tad priekš tā var izveidot topiku(s) kādā no citām sadaļām. Tas pats atteicas uz "remix". Sadaļa "Iesācējiem" arī atsevišķi nav jāizdala, jo parati iesācēji visos forumos tāpat uzdod jautājumus visur, kur pagadās.

Tāpat arī drošvien varētu arī "konsolidēt" audio programatūras sadaļas - informācijas plūsma nav/nebūs tik liela, lai turētu tik daudz atsevišķus topikus. Par DJ sadaļām neizteikšos, manis pēc var likvidēt vispār, bet pieņemu, ka kādam var būt iebildumi.


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 30-Mar-2011 6:42:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
nu tu pateici, varbut vispar forumu aizvert?

man varbut tiesi muzikas sadalja ir vertigaka shaja foruma neka viss parejais.


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 30-Mar-2011 22:51:33 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
[quote="aheadx"]nu tu pateici, varbut vispar forumu aizvert?

man varbut tiesi muzikas sadalja ir vertigaka shaja foruma neka viss parejais.[/quote]

1. Pārspīlējums nevietā.
2. Ja "manas mūzikas" sadaļa tev "varbūt" šķiet vērtīgākā šajā forumā, tad varbūt paskaidro, kāpēc tā uzskati, pretējā gadījumā varbūt ka nekāda diskusija par varbūtējiem uzlabojumiem un pasliktinājumiem nesanāk.


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 31-Mar-2011 11:24:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
tas sadaljas kuras noris kautkada kustiba (lielaka vai mazaka) nu gan nevajadzetu likvidet, vienigais varbut (ja runa par muzikas sadalju) tad varetu kautko koordinet, vai vienkarshot to sistemu mana muzika un mana atlasita muzika, bet taas sadalas abas ka struktura ir labas, vienigais lietotajiem pareizaku skaidrojumu vajag kas tas ir par sadaljam un kapec vinjas ir divas, jo briziem man izskatas ka dazh labs mana atlasita muzika krame visu pec kartas kautgan taipat laika tas vareja atrasties mana muzika, un otradi.
bet lai nu paliek, es vairak bijku domajis par to ka izdzest sadaljas ka tadas negvajag, jo ja mes iesim katrs tikai sava virziena tad mes nekad nevaresim apspriest citas temas.

ja tu man vaica kapec man ta sadalja ir aktualaka nekla parejas, tamdelj ka es varu paklausities ko citi ir uzcepusi, pats varu palielities, BIG BAND Kastes netaisu, sintinju uzlodet netaisos, pirkt pardot biezi neizmantoju, noma aparatura ir fiziski kontakti kur njemu tur plus minus viens un tas pats ipashas zinashanas nav japapildina. secinajums ka vertigaka sadalja paliek muzika.


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 06-Apr-2011 9:09:32 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
[quote=Krupis...
Latvijas lapās, meklētājā ierakstot:sintezatori, par šo tēmu NEKĀ NAV !!! – tikai vienīgi sludinājumi un reklāmas: pērk un pārdod.. piedāvāti tiek pat "bērnu sintezatori"!.. :D
Bet šis Portāls, kopš 'Sintezatoriem' uzlikts "login", meklētājā vairs neparādās!!!... :( Akūts informācijas trūkums!
Ceru, ka tas tiks labots..[/quote]

Diemžēl arī tagad, kad 'Sintezatoriem' noņemta prasība "Login", meklējot LV lapās pēc vārda 'sintezatori', šis Portāls neparādās!!!
To noteikti vajadzētu labot! Neesmu IT specs un nezinu, kā darbojas šie meklētāji (Google u.c.) – droši vien pēc kāda atslēgas vārda vai konteksta, bet to vajadzētu labot – lai meklētājs šo Portālu uzrādītu pašu pirmo!, jo galu galā šobrīd šis ir
VIENĪGAIS LV PORTĀLS, kur minēti SINTEZATORI pēc to būtības nevis tikai kā komerciāla prece..
Pieļauju, ka tas varētu būt arī Google u.c. meklētāju bizness (kaut kā taču viņiem pašiem sevi ir jāuztur) – kas vairāk maksā, tā portāls ir pirmajās lapās..
Vai te var ko darīt lietas labā?
Krupis (grib propagandēt sintu portālus, t.sk. arī mikseris.lv )


Top
   
 Post subject: Re: Jauna foruma versija
PostPosted: 06-Apr-2011 9:39:14 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Pareizi Tu minēji - tas maksā naudu, lai atrastos pašā aukšgalā iekš Google, un tml. vietās. Cik zinu, tas ir kaut kas salīdzināms ar mārketingu - kādam tas visu laiku ir ''jābīda''. Šajā jomā esmu pilnīgs diletans, bet visu to saprotu tā, pēc mana kolēģa nostāstiem, kurš ''bīda'' (arī ar manīm saistītu) savu mājaslapu.
Vairāk arī neko nezinu, jeb pareizāk sakot - neorientējos, ... ja tā godīgi, tad nemaz neinteresē šī lieta, bet ja ir baigā vēlme par to uzzināt ko vairāk, varu kolēģim uzjautāt. Varbūt arī kāds no forumiešiem ir lietas kursā, un var ko pastāstīt?

G.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited