Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 21:51:46

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 04-Dec-2006 19:40:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Prezentācija šim te starpkontinentu kopražojumam.

BnZ, D&D, NeckaSypash - Laipni lūgti (Bostona-Rīga)

/nedaudz pacilātā garastāvoklī, fests un tam apkārt, nedaudz klubiskās noskaņās/

Visa attiecīgā informācija pie treka
www.soundclick.com/neckasypash

patīkamu klausīšanos, vērtēšanu utt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Dec-2006 9:33:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Neesmu galīgi šī stila/nestila piekritējs, bet vienmēr ar interesi paklausos LV taisītā hiphop vārdus :) Smuki :). Bīti (vai kur tur tās ģēlas sauc) arī šķiet ir līmenī. Paranoja ir laba.

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Dec-2006 10:32:47 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Izklausās labi, muzons stilīgs tikai - NESAPRATU ne vārda, izņemot piedziedājumu. Bu bu bu bzz, dzz, ...Rīga... bubz duuz utt. Varbūt tā ir mākslinieciskā izteiksme, bet vairāk izklausās pēc tehniskās problēmas (mikrofons piespļauts, soundtracks ēd balss frekvences), nezinu, nezinu...
Protams, iespringstot, es kaut ko saklausīju, bet, manuprāt, hip-hop mesidžam ir jāgriež klausītājam ausīs un pa taisno jānonāk smadzenēs, nevis jādudina kā piedzērušam saksofonistam trešās škiras bārā.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Dec-2006 11:01:48 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
patika ... piekritu par tekstu kautkas tur janoekvalaizeree vai jano compresee .. nesmu spechuks skanjas ierakstaa pasham problemas ar to .. bet kautkas jadara manuprat ir ... uz beigam paliek saklausamaks kur viens pats repo

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Dec-2006 11:03:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Thanks par pašrreizējām atsauksmēm un kritiku, kas arī šoreiz ir vajadzīga.
Quote:
NESAPRATU ne vārda, izņemot piedziedājumu. Bu bu bu bzz, dzz, ...Rīga... bubz duuz utt. Varbūt tā ir mākslinieciskā izteiksme, bet vairāk izklausās pēc tehniskās problēmas (mikrofons piespļauts, soundtracks ēd balss frekvences), nezinu, nezinu....
Tehnikā te vainas nav. Problēma ir pavadījumā galvenokārt ar vienu hatu ap 9kHz un kopējo mixu, un vokāla piesātinātību (pasmagi backots un nodublēts) + atsevišķas lirikas nesinhronitātes. Pirmoreiz rakstīju šādu variantu. Teikšu atklāti ka te ir viela pārdomām. Atzīšos ka ir lažiņas gan no MC puses, gan arī kloķu veča puses, kurš šoreiz esmu es pats.
Teikšu lielu paldies par kritiku, jo tieši tas ir mani vis vairāk interesējošā lieta, un interesē jebkura klausītāja viedoklis, gan hiphoperu, kuri pieraduši pie šādas vārīšanās, gan arī citu stilu klausītāju, kuri nav pieraduši pie šāda teksta un izloksnes.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Dec-2006 11:54:51 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
iespejams ka repot arii vajag riktigi ar valjaa rikli tapat kaa dziedaat ... iespejams ka liela dolja ir uz mc nogruzhama .. nu tur par klokjiem toch gadijumaa kads zemais foninsh nevelkas lidz ??

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Dec-2006 12:23:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Tādas lietas kā fons tur nav, kastes ir pietiekami labas.
Loģiski ka tā pat kā dziedāšanā arī MC ir daudz lietu kas jāņem vērā, tas jau ir basic manuālis par izrunu, miķa pozīcijām utt štellēm, nav jau vakardienas projekts.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Dec-2006 10:16:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
So, vēl kāds koments? Tādi nerunīgi esam spriežot pēc cipariem clicka statistikā...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Dec-2006 11:14:30 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
pedejaa laikaa te taa pashvaki vispar ar to komenteshanu.

laikam jasak taisiit uberkrutie hiiti ... un dozet menesi max 1 gab

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Dec-2006 11:52:16 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Iemarinēt uz mēnesi un uzraudzēt grādīgu hītu, kas nones pauri momentā...
Skarba un ne pārāk komunikabla tauta.

Jebkurā gadījumā, prozit rādītājiem un komentētājiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2006 3:40:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
Iemarinēt uz mēnesi un uzraudzēt grādīgu hītu, kas nones pauri momentā...
Skarba un ne pārāk komunikabla tauta.

Jebkurā gadījumā, prozit rādītājiem un komentētājiem.
noklausiijos protams bet komenteet neuzdroshinaajos, jo man pashi ziniet ir ljoti lielas khmmm bet bij vienkaarshi daudzas lietas kas neapmierinaaja un padomaaju ka labaak buus ja neko neteikshu ;)

nee protams ja njem darbu kaa taadu oki, bet (mans viedoklis) textaa domas vispaar nav (kaa reklaamas rulliits oki, kaa singls 0000000000000) nezinu cik nulles lai ieraksta, bet kaa es varu spriest ja es vispaar neesmu neko uztaisiijis ar balsi :)
starpcitu tavaa gadiijumaa es ieteiktu paklausiities Afrika Bambaataa, protams stils savaadaaks varbuut nesapratiisi bet varbuut ko var pakjert.

un runaajot par hip hop kaa jau kritikji mineeja vinjam ir jaakjer, bet sheit sanaak iisteniibaa ljoti iiss hops. par kv runaajot atskanjot kautkur buutu gruuti , vismaz spriezhot peec taa ko var no clika dzirdeet.

mani ieteikumi:

piestraadaat pie kv tas buutu balsi attiiriit lai nav paarpluudusi , beatu izcelt nemeegjinaat dubultoties fraazeem (teicieniem) melodisko dalju atdaliit no kopeejaa fona, lai vinsh tur buutu kaa nejaush viesis, vai svesh instruments.

Lai veicas ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2006 8:28:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Normāls viedoklis.
Par domu - šim gabalam tā nav padziļināta, te ir cits motīvs, cita koncepcija, lai arī man ne tā tuvākā, bet es uzskatu ka katru tekstu nav arī jāslīpē mēnesi, šis ir ātri tapis par ļoti elementāru tēmu, itkā. Sevišķi izsēdēties pie tējas nevarēja, sabraucām, iemaucām, aizbraucām un palika materiāls apstrādei.
Par kv - ir cilvēki kas pieņem, ir kas nepieņem, rezultātā kopējais darbs nav trāpījis līdz galam veiksmīgi ieraksta jomā. Jāliek šis tas aiz auss šajā sakarā.

Po hodu šito laika trūkuma dēļ vienkāršuma labad uzrakstījām jau uz nomiksēta pavadījuma, so tā sanāca, bet jāiztiek ar esošo reizēm.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2006 13:53:42 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Po hodu šito laika trūkuma dēļ vienkāršuma labad uzrakstījām jau uz nomiksēta pavadījuma, so tā sanāca, bet jāiztiek ar esošo reizēm.
Tā arī būtu teicis jau sākumā, jo tā nu ir simprocentu problēma dot vokālu virsū jau downmixam. Priekš šāda gadījuma pat jāsaka vēl labi sanācis ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2006 20:52:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Negribējās jau dikti lielīties ar tādu lietu, bet nu izvilkāt no manis. tam jau arī nāk līdzi ekvalaizeru trūkums tajā visā. un tad galā pie premaster griez šitā tad tas labi a tas slikti, griez savādāk, tad atkal otrādi, nu i domā.

Te arī jāsaka ir tā lieta, kas mani tracina nedaudz. Ieraksti to vokālu caur entajiem teikiem, pirms tam atsēdi to sacerot, lasot un provējot, pēc tam izklausi vairākas stundas no vietas kamēr visu sastellē un saregulē, kopā izmal cauri savas pāris desmitus reizes un beigās zini to jau no galvas, uzraujot tevi naktī augšā vari atpakaļgaitā noskaitīt bezmaz. Un tad loģiski ka visi vārdi pašam liekās skaidri saprotami un viss ok. Psiholoģiskais jāsaka darbojas negatīvi. Risinājums -> Normāli jau būtu aizsūtīt treku finišēt kādam citam cilvēkam ar svaigu ausi, kurš šoreiz pateiktu domājams to ko jūs te pasakat man. Multiinstrumentālisms smaga lieta. Jāķer brīžiem aiz kļūdiņām.

Galu galā labs i, savu vajadzīgo esmu no komentiem izlobījis savā ziņā. Tiek jauns prikols bīdīts lēnā garā jau, parodijiskākā manierē, šis tas klāt bagāžā ar katru nākamo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2006 8:59:37 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Te arī jāsaka ir tā lieta, kas mani tracina nedaudz. Ieraksti to vokālu caur entajiem teikiem, pirms tam atsēdi to sacerot, lasot un provējot, pēc tam izklausi vairākas stundas no vietas kamēr visu sastellē un saregulē, kopā izmal cauri savas pāris desmitus reizes un beigās zini to jau no galvas, uzraujot tevi naktī augšā vari atpakaļgaitā noskaitīt bezmaz. Un tad loģiski ka visi vārdi pašam liekās skaidri saprotami un viss ok. Psiholoģiskais jāsaka darbojas negatīvi. Risinājums -> Normāli jau būtu aizsūtīt treku finišēt kādam citam cilvēkam ar svaigu ausi, kurš šoreiz pateiktu domājams to ko jūs te pasakat man.
Šos vārdus var iekalt sienā pie kuras nolikt ziedus visiem topošajiem mūziķiem. Pats savu feileri nedzirdēsi... Tāpēc jau šeit esam mēs :evil: lai tev iespertu :twisted: pa :shock:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited