Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 19:24:50

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Open Space part 1
PostPosted: 06-May-2013 13:44:38 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 04-Aug-2008 9:42:37
Posts: 28
Jauns skanndarbs radits uz Fl studio 10 ,plugini (Nexus,3zta,Hypersonic2)

Dzelzis Toshiba laptops ar integreto skannu karti

https://soundcloud.com/voyager36/open-space-part-1


Top
   
 Post subject: Re: Open Space part 1
PostPosted: 30-May-2013 21:02:42 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Noklausījos. Pirmais iespaids ir samērā pozitīvs. Par cik autors nav aprakstījis neko par pašu skaņdarbu, tad nav skaidrs tā koncepts - vai būs klāt teksts ar vokālu, vai tas ir tikai instrumentālis, vai ir domāts kā meditatīvs gabals, utt. Respektīvi, man šis gabals liekas par garu, jo uz meditatīvu negribētos to attiecināt pateicoties arpedžiētam midbasa un izteikta sitamo partijām. Tādējādi, es to drīzāk attiecinātu kā instrumentālu, vai kā ar vokāla partijas piesātinātu, kura skaņdarbu atdzīvinātu, kā ar papildu intrumentu. Tā būtu pirmā lieta. Otra lieta - instrumentu kopskanējums, ir samērā ''jēls'' jo manuprāt, izvēlēto instrumentu skanējums skan gandrīz, vienā un tajā pašā skaņu diapazonā, turklāt ar līdzīgiem, pašu skaņu tembriem. Izteikti ir dzirdami tikai flīģelis un akustiskā ģitāra. To pašu varu teikt par basa partiju, kas jau būtu kā trešā lieta. Es pat teiktu - šajā skaņdarbā bass ir ļoti neizteikts, lai neteiktu, ka tā vispār nav! Nav tādā nozīmē, ka tam nav raksturīga, skaņdarba pamatojoša, pavadījuma. Brīžos, kad to var saklausīt, tas tembrāli saplūst kopā ar arpēdžijas partiju, un tādējādi, it kā, pazūd! Nu un pēdējā lieta - pārlieku daudz, nevajadzīgi piesātinātas reverberācijas! Viss skanējums saplūst vienā ''putrā''. Ispējams, tas tāpēc, ka ir izmantota laptopa iekšējā skaņu karte, kombinācijā ar pareizi vēlamā ''monitoringa'' trūkumu. Sekojoši, vairāk neko konkrētāk nezinot par autora nodomiem, un konkrētu jautājumu neesamību, atļaušos visu manis rakstīto traktēt, kā manu subjektīvo redzējumu. :)

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Open Space part 1
PostPosted: 06-Jun-2013 17:09:26 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 04-Aug-2008 9:42:37
Posts: 28
Paldies par veertejumu un kritiku ,piekriitu kad varetu but skannas kvalitate labaaka taapec ari veletos luugt ja kaads makslas vardaa varetu mannu skandarbu nomastereet un butu gatavs padariit skanejumu labaaku es labraat aizsutissu mapiti ar skandarba instrumenta celinniem 16 bitu 144 khz wav formaataa caur e pastu.Taa kaa muziku radu priekam nevis pardossanai tad ceru uz atsaucibu un sadarbiibu ar kadu no masteresnan meistariem drossi rakstiet uz manau e-mailu armandsn@inbox.lv


Top
   
 Post subject: Re: Open Space part 1
PostPosted: 06-Jun-2013 19:40:18 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Nēesmu profesionālis, bet labprāt ''paķimerētos'' intereses pēc, jo šis darbs man patīk, vienīgi ar laikiem ir galīgi bēdīgi, varbūt uz vasaras beigām kaut kas mainīsies! :)

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Open Space part 1
PostPosted: 15-Jun-2013 17:15:23 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
Esmu vienis prātis ar GTC Studio.
Neizplūstot sīkumos teikšu:
Skaņdarbs interesants (arī tembrāli), bet pārsātināts no instrumentiem vai arī tieši otrādi (negaidīts kontrasts) – pēkšņi paliek viena pati ģitāra 4:53..
Skaņdarbs ir tā kā 4-daļīgs (tas redzams arī grafiski) ar interlūdijām..
1. daļa – meditatīvs ievads (vai pat skaņdarba tēma).
1. interlūdija 1:18, kas kā pavadījums saglabājas arī 2. daļā.
2.daļa 1:28.Pārsātināta ar efektiem.. Taisni vai gribētos, lai flīģeļa partija būtu tīra no efektiem un priekšplānā..
2. interlūdija 2:46 - ģitāras iespēle ar 1. interlūdiju apakšā.
3.daļa 2:56. Te parādās arī bass (un pat priekšplānā), bet tā kā basa partija tā ir tikai fundamentāla nevis "zolējoša", tādēļ neattaisnojas to likt priekšplānā..
3.interlūdija 4:53 – viena pati ģitāra (kontrasts)
Garš nobeigums 5:52 – tas pats, tikai bez bungām, kas it kā sagatavo, ka skaņdarbs drīz beigsies..

Nesapratu, kas tas par skaņdarbu, kas atsākās tūlīt pēc īstā (piedāvātā) skaņdarba – iesākās ar ģitāru un tad "apaug" ar skaņām parādās arī flīģelis.. – tēma tā pati, kas piedāvātajā skaņdarbā.. Bet bet šis variants man šķiet pat labāks par piedāvāto un interesantāks :)

Sapratu! – tas ir 'Open Space part 2'.. – un tālāk vēl 2 skaņdarbi..
.. kas prasa ieklausīšanos..
Krupis (ar aizturi :D )

_________________
Krupis ir derīgs!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited