Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 12:00:29

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: Nuendo 2 zoomings
PostPosted: 28-Jul-2006 9:42:41 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
hello,

Mazliet sanāca Nuendo 2 iejūzot piespiedu kārtā. Tad, kad uztaisām LIELU ZOOM-IN un mēģinām paskrollēt arrange logu pa labi pa kreisi, tad viss samērā reāli bremzē un HDD griežas kā debils. Tam ir tā jābūt? Ja iezūmo klipus nedaudz tad viss ok. Nuendo 3 ir tāpat?

o.


Top
   
 Post subject: Re: Nuendo 2 zoomings
PostPosted: 28-Jul-2006 12:48:00 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Tā tam nevajadzētu būt. Man te 2. versija lietošanā, diezgan bieži zoomoju līdz tādam mērogam ka vokālam divi vārdi teiksim izkārtojas uz monitora, un kompis ar krietni bēdīgākiem parametriem par tavējo, nenotiek nekāda bremzēšana jūtama.

Nuendo man taisni patīk ar to ka attēls un video mēdz pie max. noslodzes bremzēt un raustīties, bet uz sistēmu un skaņu tas neatstāj iespaidu.

Diemžēl (lai gan labi ka tā) nav man bijusi šāda problēma, iemeslu un risinājumu nemācēšu pateikt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jul-2006 13:45:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Hmm...jocīgi tiešām. Reāli mani tas vakar izveda. Vienkārši bija vajadzība ļoti precīzi veikt crossfade starp audio klipiem, kā rezultātā zūmot vajadzēja nereāli, lai precīzi (bezmaz vai līdz sekundes desmitdaļām) redzētu crossfade vietas. Nu un tad kad skrollējam uz priekšu tad disks kaut kā debili sāk kešoties...

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-Jul-2006 13:41:40 
defragment now !

i vso ;>


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Aug-2006 13:58:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
defragment now !

i vso ;>
Problēma ir taada, ka ja neiezuumo stipri, viss ekraana redraws ir chiki un disks nekeshojas...anyway, Nuendo vairs nevajag. It kaa pro softs, bet anyway...kas man vinjaa baigi nepatiik - tas, ka miksera channel stripaa vienlaikus nevar redzeet gan INSERT FX, gan SEND FX. Vot tas saks.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Aug-2006 16:24:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
Quote:
Problēma ir taada, ka ja neiezuumo stipri, viss ekraana redraws ir chiki un disks nekeshojas...anyway, Nuendo vairs nevajag. It kaa pro softs, bet anyway...kas man vinjaa baigi nepatiik - tas, ka miksera channel stripaa vienlaikus nevar redzeet gan INSERT FX, gan SEND FX. Vot tas saks.
Pirmoreiz kautko tādu dzirdu (protams ja sistēma ir kārtībā), tāpēc grūti kautko komentēt
Inputs un sends?....kas tev liedz nospiest vienu taustiņu uz klaviatūras un pārmesties no viena uz otru...(ieliec pats - File, key commands).
Otrkārt, tu vari user panelī uztaisīt visu ko tu vēlies channel striipaa redzēt.

_________________
https://janispu.art/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Aug-2006 9:27:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Mja, man arii tas bija briinums ar zoomingu. Varbuut precizitaatei - viss audio playbeks iet ideaali, arii pie max iezuumotiem trekiem, nekaadu sprakshkju, klikshkju. Vieniigais, kad ir daaaaaudz iezuumots un Nuendo ir stop rezhiimaa, tad skrolleejot arrange ekraanu, tas "aizkjeras" un disks baigi keshojas...anyway.
Par channel stripu. Jaa - izveeles iespeejas ko uztaisiit ir abnormaalas, - insert fx, sends, metering, eq etc...BET...gribaas kaa ProTools, Sonar, Logic,- respektiivi vienlaiciigi lai channel stripaa buutu gan inserti, gan SEND level pogas. Viss paareejais jau ok.
Nu tipa shaadi
Image

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Aug-2006 19:04:48 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 27-Aug-2004 15:45:18
Posts: 233
aha, sapratu, sveetdien buus bishku laiks, pastaastīsu kaa tu Nuendo vari dabūt tieši to pašu.......(kaut 10 dazhaadus mikserus liidziigus kaa tavaa screenshotaa.....)

_________________
https://janispu.art/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Aug-2006 10:06:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Cik saprotu, tad to var izdariit kaut kaadaa veidaa ar "User Panels"? Visaadi izklikshkjinaajos, pat izgaaju cauri procesam, kas saucas RTFM, bet nekas tolkom nesanaaca.


o.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited