Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 27-Apr-2024 18:44:55

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 19:31:38 
ne nu nav tieshi pie scratch, bet tipa kad bitu mekle ... :)

a teixim prieksh kam ir vajadzigs anti-skating + vel augstuma regulacija ..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 21:06:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Feb-2005 19:30:36
Posts: 171
Es domaju sheit ir viss kas pamata butu jazin,



http://www.needlz.com/library/bookofshure.asp


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 21:08:36 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
khem khem... es te par SLIPMATiem... -- kuri labakie? tadi ka lupata vai tadi cietie gandriz ka plasmassa? (varbut izskadrojums stulbs, bet ceru ka visi saprata ko es domaju)

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2005 22:51:58 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 14-Sep-2004 19:56:41
Posts: 143
Quote:
khem khem... es te par SLIPMATiem... -- kuri labakie? tadi ka lupata vai tadi cietie gandriz ka plasmassa? (varbut izskadrojums stulbs, bet ceru ka visi saprata ko es domaju)
Tie iipashi plaanie ir domaati scratchoshanai. Viena probleema ar vinjiem ir taada ka dazhreiz njemot nost plati vinsh naak liidzi un tad fiksi jaaliek atpakalj. To var redzeet arii skatoties DMC Technics DJ championshipus.

Paareejos slipmatus iipashi neesmu peetiijis. Veeriiba var piegriezt tam, lai slipmats nebojaa plati (nav paaraak ass), taapat arii nav paaraak puukains, lai nepievelktu pats kaudzi ar putekliem. Esmu lietojis slipmatus ar Technics uzrakstu, viss liidz shim man ar vinjiem ir bijis ok.

_________________
http://www.sublevel.lv - Noma - Skaņa, Gaismas, Lāzeri, DJ tehnika un Video projektori


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Apr-2005 18:53:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
tu protams vari uzlikt lielaaku svaru, bet ar adatu, kura tam nav domaata, tu tikai bojaasi vinilu pie liela svara.

skratcham ir speciaali modelji gan tam pasham stantonam, ortofonam, shurei.
veel protams arii veelams pietiekoshi sliidiigs slipmats.
[/quote]

Svaru gan nekrauj virsuu. No taa tev jeegas nebuus. Nepaliek adata stabilaak rievaa ja uzgruzii lieku svaru. Labi, maajas apstaakljos mosh arii paliek, bet ja naaksies uzkaapt uz kaadas lielaakas skatuves kur nebuus gluzhi RRR S-90 2 gab netaalu nolikti tad no visaam taam vibraacijaam utt ar paarmeeriigu svaru buus kaudze neveelamu rezultaatu - skanjas kropljoshana un stabilitaate veel shvakaaka.

Normaali kad pirki tos turntablus tad vajadzeeja dokjus visam komplektam pakjert liidzi un tajos ir jaabuut rakstiitam ieteicamajam svaram ko gruziit virsuu. Manupraat no taa ljoti nikni atkaapties nevajadzeetu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Apr-2005 20:07:32 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
no vibracijas pasakuma laika ljoti palidz likt zem Turntable'iem betona plitis, jo smagak jo labak...

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Apr-2005 0:11:25 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
no vibracijas pasakuma laika ljoti palidz likt zem Turntable'iem betona plitis, jo smagak jo labak...
Te nu nevar nepiekrist, vieniigi iipashi portabls tad tas pasaakums nesanaak. No shii viedoklja respect visiem klubiem kur ir betona galdi prieksh Dj. Pasham ir sanaacis pabuut "Depo" un nu jau bijushaa "Metro" telpaas, pats labums tie galdi. Bet nu bish offtopics aiziet laikam.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited