Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 18:27:52

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: CHANGE
PostPosted: 09-May-2010 12:26:52 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Jan-2006 7:20:53
Posts: 83
Location: Latvia-Jugla
Vienu esmu sapratis ka ar cd- 100 nepietiek , un galvenais ka nav cilpas tad ir pedejais laiks apmainiit
savu tehniku , un ir doma ir uz Technics SL DZ 1200 , un ja tiesham vinji ir tik labi ka reklamee un gribetos ticeet , jo arii scretchu gribetos iemaciities , bet vai vinji ir izturiigi , nosliece ir ari uz PIO 1000 mk3 cena 1700 marcinjas PARIS , negribu neko sasteiigt tapec luudzu paliidziet , ja ir citi varianti iesakiet 8)

_________________
Sophus fake nick : real Jimmy Sophus
addicted to Trance


Top
   
 Post subject: Re: CHANGE
PostPosted: 09-May-2010 20:43:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
viņi ir smuki , tas gan arī ir viss, protams gaumes lieta , bet .
Screčš , kā lai saka , var jau protams arī to darīt , ja tā metāliskā skaņa netraucē .
Pašam bij gadus atpakaļ tāda domā , toreiz apstājos pie man pieņemamākā varianta Denon DNS-3000 , vairs gan arī neražo .
Priekš CDJ tehnikas šis būs tāds vēsturiskis jau agregāts .

p.s. Esi gudrs , dzīvo laikmetam līdzi !


Top
   
 Post subject: Re: CHANGE
PostPosted: 10-May-2010 15:45:30 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 04-Dec-2007 20:09:55
Posts: 54
Es noteikti izvēlētos Denon Dns 3700! Kvalitatīvs dzelzis, par saprātīgu cenu, lielisks skrečam un ar mūsdienīgu funkciju klāstu!


Top
   
 Post subject: Re: CHANGE
PostPosted: 12-May-2010 8:43:13 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Jan-2006 7:20:53
Posts: 83
Location: Latvia-Jugla
biju pavisam piemirsis , par taadu brendu , bet vai jums netraucee to pogu daudzums , jo vinju tur tiesham ir daudz
:?: :?:

_________________
Sophus fake nick : real Jimmy Sophus
addicted to Trance


Top
   
 Post subject: Re: CHANGE
PostPosted: 12-May-2010 21:48:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 20-Dec-2004 19:47:34
Posts: 122
Muļķības PIO: CD-1000mk3 bija/ir/un kādu laiku būs standarts. Nah to denon. Ja gribēsi ārpus mājas līst, tad tikai liekas problēmas būs!

Protams te tulīt būs 234234234 aizstāvju, kas mēģinās oponēt, bet tik un tā iesaku turēties pie nozares standarta.


Top
   
 Post subject: Re: CHANGE
PostPosted: 16-May-2010 18:19:00 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 04-Dec-2007 20:09:55
Posts: 54
Man ja godīgi ir pilnīgi vienalga, ko šis cilvēks izvēlās un kādu iemeslu vadīts, tik esmu ievērojis ka bieži vien šie topiki ieslīkst bezsaturīgā tukšu salmu kulšanā par neko un finālā arī tas cilvēks savu iemeslu (visticamāk finansiālu), dēļ neko nenopērk. Ja man ir interese par kādu Dj agregātu, es pirmām kārtām par to interesējos ārzemju saitos, sākot ar DJmag utt.
Bet svarīgs ir viens punkts, Priekš kam tos dzelžus pērk! Vai lai ar viņiem pelnītu piķi, vai lai būtu mājās ar ko patrobelēt kaimiņus, jo finālā var sanākt ka esi ieguldījis lietās kas tā īsti Tev nemaz nav vajadzīgas. Man ir zināmi daudzi varbūt ne tie populārākie Dj, bet kuriem nav vajadzīgi mājās PIO 1000 lai gatavotu setus. Protams cita lieta ir par Turntable Dj kuri skrečo. Šeit man nāk atmiņā cien. Dj Golberga teiceins, ka Priekš kam lielgabals zvirbuļu šaušanai....

Un par to Nah Denon, man pašam ir bijuši dnhs-5500 un man nav bijušas pilnīgi nekādas problēmas spēlēt uz citiem aparātiem, itsevišķi uz PIO 1000... Es to sauktu par pieredzi, nevis kaut kāda atsevišķa aparāta pārākumu par citu popularitātes ziņā...


Top
   
 Post subject: Re: CHANGE
PostPosted: 16-May-2010 22:15:07 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 20-Dec-2004 19:47:34
Posts: 122
Quote:
Man ja godīgi ir pilnīgi vienalga, ko šis cilvēks izvēlās un kādu iemeslu vadīts, tik esmu ievērojis ka bieži vien šie topiki ieslīkst bezsaturīgā tukšu salmu kulšanā par neko un finālā arī tas cilvēks savu iemeslu (visticamāk finansiālu), dēļ neko nenopērk. Ja man ir interese par kādu Dj agregātu, es pirmām kārtām par to interesējos ārzemju saitos, sākot ar DJmag utt.
Bet svarīgs ir viens punkts, Priekš kam tos dzelžus pērk! Vai lai ar viņiem pelnītu piķi, vai lai būtu mājās ar ko patrobelēt kaimiņus, jo finālā var sanākt ka esi ieguldījis lietās kas tā īsti Tev nemaz nav vajadzīgas. Man ir zināmi daudzi varbūt ne tie populārākie Dj, bet kuriem nav vajadzīgi mājās PIO 1000 lai gatavotu setus. Protams cita lieta ir par Turntable Dj kuri skrečo. Šeit man nāk atmiņā cien. Dj Golberga teiceins, ka Priekš kam lielgabals zvirbuļu šaušanai....

Un par to Nah Denon, man pašam ir bijuši dnhs-5500 un man nav bijušas pilnīgi nekādas problēmas spēlēt uz citiem aparātiem, itsevišķi uz PIO 1000... Es to sauktu par pieredzi, nevis kaut kāda atsevišķa aparāta pārākumu par citu popularitātes ziņā...

Cik nu ir būts Latvijā visur, kur, tad nekur neesmu redzējis denon aparātus reālā pasākumā, turklāt arī pasākumu speciālajos Dj raideros ne. Nezinu, cik nu pieredzes trūkums. (esmu tikai dzirdējis par 1-2 raideriem, kuros ir bijuši iekļauti kaut kādi denon aparāti. Ja nemaldos te pat forumā ddff izmisīgi meklēja šos aparātus pa Latviju) Bet šķietami aparāts specifisks, un nav masu produkts. Noteikti ne sliktāks, vienkārši ne industrijas standarts.

Noteikti piekrītu, tam, ka vajag izvēlēties aparatūru, tam kam tiešām viņu taisies izmantot. Teiksim tā neracionāla līdzekļu izmantošana. Labāk aliņu nopirkt par atlikušo naudu, nekā, piem. 1000 dēļ funkcijām, kuras neizmanto.


Top
   
 Post subject: Re: CHANGE
PostPosted: 17-May-2010 7:31:39 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
varbut cilveks pats braukas apkart ar savu aparaturu, tad kapec vinjam japerk PIO? daudz LV ir tadu DJu, kas atshkjiras no tiem kas parsvara ir DJ TOP'a...

tiem DJiem, kas pamata brauka pa klubiem un uzstajas dazhados klubu pasakumos, ja varbut labak bus nopirkt PIO aparatus.

es piemeram vairakos pasakumos izmantoju savu Denon mikseriti, tas ir gadijuma, ja taisu kluba pats pasakumu, bet tur ir ne visai laba pults ..

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: Re: CHANGE
PostPosted: 21-May-2010 17:47:55 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Jan-2006 7:20:53
Posts: 83
Location: Latvia-Jugla
Nu ja nopietni man vinji ir vajadziigi tikai majas apstakljos , jo pashaa sakumaa kad saaku dj-ejot nosolijos
ka ar to naudu nepelniishu , bet dziive mazliet pagriezaas uz citu pusi , laiku neesmu protams spelejis jo manejejie 100 PIO
stav latvijaa un ar puteklju kartu aug , ta ka stradaaju UK ar taam financeem nav nemaz tik gruuti un mans lemums
laikam naaks par labu Pio 800 labi aparaati cik nu naacies uz taadiem griezt . Paldies par ieteikumiem :D

_________________
Sophus fake nick : real Jimmy Sophus
addicted to Trance


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited