Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 17:58:52

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject: Re: aaa
PostPosted: 15-Apr-2005 13:10:20 
es gan ieteiktu njemt veeraa trn vaardus. :)
iipashi griezh izsauciens "freestyler!", kursh nav pareizi nopitchots (kur tad ir izmantots time stretch un vokaala lietas, par kuraam tu taa fano? :)), lai rakstiitos treka aatrumaa vispaar + nerunaajot jau par sintinju, kas ir dzirdams fonaa.
p.s. pieljauju, ka tajaa laikaa tu veel nelietoji superiigaas vokaalnonjeemeeja programmas.

nenjem ljaunaa, bet ... arii kritika ir jaaprot sagremot un par remixu shito saukt ir ljoooti liela uzdriiksteeshanaas. labaak nosleep kautkur labi taalu un peec gada, diviem paklausies. ja buusi progreseejis tehniskaa un ideju zinjaa, tad sho gabalu paklausoties tev mati sliesies staavus. :)

Quote:
Quote:
aaaaarpraaaacc...lielaaku suu es nebiju dzirdeejis.
vienigais kas no friistaila ir beigaas mega tizls backspins un vokaals aprauts.

oparejais viss izklausas ka iesamplotas 3 sekundes kas noluupotas uz 5 minuuteem vai cik tur.

veciit dzees shito aaraa, nomaini nicku un saki ka neko nezini un neesi dzirdeejis par shito mixu un ka tas neesi tu kas taisijis.
saki ka peteris no kaiminjmaajaam varakljaanos.
:( , nu zeel, ka TRN tev nepatika, bet man liekas, ka nav slikti, vieniigi var buut, ka tas nav tavaa stilaa, bet man ju neliekas silpkti...

P.S.
Tas nav iesemplots, bet Freestyler teema likta uz vst sintinja, tad piemochiits ritms, un uz Traktora ierakstiiti backspini....


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited