Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 20-Apr-2024 4:19:17

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
PostPosted: 19-Sep-2005 21:58:21 
Piedavaju latvisko versiju "Coolio-Gangsta's paradise"... Interesants gabals, kurš liks jebkuram pasmaidīt!

ftp://trubaz.com/Misc/12 - DJ Barthez - Urlas Paradize.mp3
P.S. Norādītā adrese ir VISA jāiekopē tur, kur raksta mājas lapas (tjipa Address) :D


Last edited by djbarthez on 11-Oct-2005 14:30:16, edited 6 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Sep-2005 8:50:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Ir viena probleema... Trubaz darbojas tikai apollo lietotaajiem, man gan taa naw probleema, bet domaaju ka vienai daljai vareetu buut, taa kaa iesaku uzlikt uz kautkaadu clublife.ru vai soundclick.com servera :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Sep-2005 20:04:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Mans Veerteejums - Visaa visumaa naw sevishkji labi... :? Nu fons naw slikts itkaa (manu praat ciklots :) ) Dzirdams fons "sss" visas dziesmas garumaa , naw arii piedziedaajums :( Tas taads miinuss. Texts pilniigs bezsakars :D Bet nu lab parodija itkaa esot... Newiena atskanja naw... Izpildiijums ("REPERA") arii pashwaks... Es nez var jau buut, ka tas tikai mans viedoklis, bet nu taa es domaaju, bet protams, tas ir atkal stimuls atiistiities :) Un newiens par meistaru nepiedzimst :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Sep-2005 21:47:31 
Tici man. es parodeju nenopietni.. Tā ka ir DAUDZ problemas. Bet, es uzskatiju, ka vardi naw peļami un kam nepatik, nepatik.. Parodija ir parodija un dazreiz ne viss slēpjas kvalitatē.. :)
Soravno, Paldies.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2005 7:59:07 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Njaa nu zinaam jeega jau ir tajaa textaa... :) Tur man jaapiekriit, bet nu nekaadas atsknjas iznjemot "sory bet besii" naw.. :? Bet kaa jau teicu newiens par meistaru naw piedzimis, tapeec "vai padoties kaujaa? nee! Satver zobenu un kljuusti vel straujaaks!"
P.S.
Citaats no "3nity - Biibele"


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Sep-2005 16:08:09 
Haaa ron4a URLU PARADIIZE rulleee vismazz kkas jautrs, bet ja nopietni runaajot tad shiii dziesma ir domaata tikai privaatiem tusiem,kur kkaads dzheks ar pliku dzim.locekli un nazi skraida un draud visiem!!! :D :D DjBarthez jau sapratiis --- bet ir labi jautra dziesma, ned*rsh pretii roncim 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 24-Sep-2005 10:29:41 
ir labs. naturâ! :) par to LA PANKA... zin vai zin vai.. Kandavâ bij tads tusis - panku koncis. tu tak nav no kandavas? :)


Top
   
 Post subject: LA PUNKA
PostPosted: 25-Sep-2005 20:19:04 
Neesmu no Kandavas un neesmu panks, bet es reiz biju tur un redzeju LAROCCAS emblēmu uzlimetu zem viena durvju roktura veikalā. Tada pati emblēma tikai "rocca" ir "punka".. No tā es guvu "iedvesmu" :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Sep-2005 21:23:37 
nu es jau taa domaaju!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited