Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 21:57:51

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 08-Aug-2006 11:23:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Vokāls patiešām ir grūti saprotams, galvenokārt gribās teikt dēļ tās pielietotās paātrināšanas metodes. Diezgan nedabiska dikcija sanākusi, tādēļ arī grūti saprast. Ja jāsaka tad pirmoreiz gan sanācis redzēt šādu piegājienu. Nezinu vai šo pat varētu ierakstīt maz reāli tādu speciāli, lēnākam gabalam vai vienkāršākam vokālam es ieteiktu ierakstīt vokālu priekš tā remiksa speciāli.

Bet vispār arī sava inde ir tajā štellē ar to vokālu, kaut kā paliek prātā dēļ tā visa. Varbūt patiesi nedaudz sakompresēt vokālu lai panāktu izskaņas spēcīgākas, nez. Katrā ziņā dungot šito pie rādžiņa īsti nesanāks laikam līdz. Bet klausāms ir, un pat es to saku kā cilvēks kas House vispār necieš.


Top
   
PostPosted: 09-Aug-2006 14:03:50 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Sveiki :) Es te tagad taisu vienu pasuutijuma remixu (pat oficiaali :D ) leenajai dziesmai un lieta ir taada, ka vokaals ir iedziedaats apmeeram uz 80-90 BPM, bet es savu remixu gribu apmeeram 130-140 Bpm un ja pacelju vokaala tempu liidz taadam liimenim, tad balss skan paaraak aatri un vaardus gandriiz newar saprast, bet ja nolaizhu liidz 65 vai 70 (kas arii protams buutu pieljaujams, jo temps paliek 2x leenaaks) tad atkal ir sajuuta, ka vokaals velk tempu... Ko juus man ieteiktu dariit? :) Es pashlaik domaaju vokaalu redigjeet pa vaardam un likt pa vaardam iekshaa remixaa, bet protams tas taads ietilpiigs darbs, bet ja nu nesanaax citaadi, ta taa vien buus jaadara :)
Hm, varbūt mazliet par vēlu, bet labāk nekā nekad! :)
Tātad, to var mēģināt izdarīt ar SlowGold!
Jau biju devis linku! Skatiet vērīgāk forumu! ;)
viewtopic.php?t=2934


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Aug-2006 21:18:42 
Nu un kad mēs dzirdēsim iznākumu? :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Aug-2006 13:06:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Nu patiesiibaa jau bik vairaak kaa nedeelju iznaakums ir gatavs :) Bet nebiju vel nekur netaa ielicis :) Bet nu luuk taa - tiesa gan ideaali jau vokaalu newareeja dabuut, bet kaa izteicaas dazhi cilveeki, ka origjinaalais vokaals neesot saprotams labaak :) Nu luuk taa - http://www.mytempdir.com/875258


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Aug-2006 13:47:46 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Jā, sākumā gribēju pajautāt, kādu principu beigu beigās pielietoji, lai paātrinātu to vokālu, vai graizot, vai ar to softu, kuram devu linku. ... bet noklausoties to, iespaids par kopējo konceptu ir OK, būtu labs klausāms, varbūt pat rotējošs gabals, tikai teikšu kā ir - negribas kā aizvainot, bet saraustīts vokodējošs vokāls dotā gad. ir pilnīgi garām. Tas atstā iespaidu, ka gabals ir tīši sačakarēts. Saprotu, ka pozitīvu rezultātu šajā gad. bija (un ir) ļoti grūti panāk, ja neteiktu, ka tas vispār nav iespējams.
Manā uztverē, ja tas nebija darīts hobbija un prieka pēc, labāk tomēr papūlēties un iedziedāt to vokālu vēlreiz, tieši šim gabalam. Pēc tam jau var uzlaist kādu effektiņu, izlaist caur vokoderīti, utt. Manuprāt, laika ziņā būtu tas pats, tikai ar labāku gala rezultātu, bet neraugoties uz maniem viedokļiem esi ieguldījis ļoti daudz šajā darbā, par ko mans liels RESPECT.
... mani subjektīvie viedokļi! :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Aug-2006 15:43:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Nu paldies par labo viedokli :) Es nez kaa ar to paardziedaashanu buus, bet nu reezees... :) Par to vokaalu raustiishanu... Tas tieshi tagad atkal naak modee - daudzos skanjdarbos tas tiek izmanots... nu lab naw jau sevishkji prestizha izlase, bet Viva DANCE Hits jaunaakajaa seejumaa arii (ko klausijos peec remixa veidoshanas) ir liidziigs efekts dazhos gabalos, nemaz nerunaajot jau par pagaajushaa gada aizgaajushajaam zvaigzneem GLOBAL DJS :) Bet nu tas kaa kuram labaak patiik :) Daljeeji arii shito gabalu es taisiju prieka peec, ne tikai taa... :) Vokaalu paatrinaaju ar veco labo FL Studio un visa remixa hosts (varbuut dazhiem tas liksies nedaudz neticam) arii ir FL Studio, laigan visi instrumenti ir NI - Absynth 3, Guitar RIG 2, utt... :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Aug-2006 2:49:19 
Tiko novilku tavu rmxu! ;)

Nu personīgi man iepaticies :D...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Aug-2006 9:03:12 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
nu ja drikst bik pakritizeeshu ... tema un notis vis ir smuki

nepatika skanja (tip masterings laikam saucaas )


1. reverbi ir par traku rada dulkja efektu delj kaa puse pavadijuma noslikst

2. basi sapluust iespejams ka arii delj reverbiem


3. kas ir ar kompresoriem biitu dzird sakumaa un beigaas tikai (uz mastera varbut esi uzlicis un pie vokala vinsh griezh parejo lejaa)


tas protams mans subjektivais viedoklis , specs nekads jau nesmu

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Aug-2006 12:16:45 
Tekstu nevar saprast :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Aug-2006 14:12:11 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
Quote:
Tekstu nevar saprast :)
vaitad? es gan varu ;p


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Aug-2006 19:05:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
Nu luuk :) Ir tapis taads neliels demo :) Tur protams shis tas vel tiks mainiits bet nu pamataa buus shitaads: http://www.mytempdir.com/847743 :)

nenjem ljaunaa b et huinja naturaalaa, labaak nebuutu meegjinaajis priekshtatu radiit, jo tagat i ieteikt neko negribas, jo cilveeks taisa un dommaa, ka ir COOL tad ir bet es neuzskatu ka tas ir tas ko vareeja uztaisiit.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Aug-2006 13:18:59 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Apr-2005 13:09:26
Posts: 84
Location: Brussels
Nu bļin... Balss ir pilnīgi sadirsta, es atvainojos par izteicienu... ;)

Ritms arī vienveidīgs visu laiku "stomp, stomp"...

Bet materiāls gan būtu pateicīgs...

_________________
http://twitter.com/guncha


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Aug-2006 15:04:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Ritms STOMP STOMP ? :D :D :D Eu nu daa - ir 21. gadsimts - ieklausies Eric Prydz vai piem Vynilshakerz ritmos - man ir teikushi, ka skan gandriiz identiski vinjiem, turklaat Maaxlinieces veerteejums - Vnk burviigi!, bet arii vinja piekrita, ka balss, biki naw riktiiga un tag tiek domaats par iespeejamu paarraxtiishanu... Bet tautai patiik - Ir izmeegjinaats! :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited