Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 1:59:49

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: behringer bx1200
PostPosted: 02-Mar-2006 13:10:53 
ko teiksiet par sho bass kombi par 220 Ls. vinja primarais uzdevums ir megjinajumu telpa. bet ja varat par tadu pashu cenu piedavat kko labaku, tad droshi dariet to!!!

paldies!


Top
   
 Post subject: Re: behringer bx1200
PostPosted: 02-Mar-2006 13:13:39 
ja kads gribes papetit, tad:

http://www.behringer.com/BX1200/index.cfm?lang=rus
http://www.behringer.com/BX1200/index.cfm?lang=eng


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Mar-2006 14:33:41 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Pareizi raksti -> vinja primarais uzdevums ir megjinajumu telpa , jo , esmu redzeejis to difuzoru peec visu zinosho speciaalistu lietoshanas (vieteejaa rok pop VIA meegjinaajums) , itkaa vizuaali viss kaartiibaa , tikai uzmaniigaak appeetot to difuzoru dabuun redzeet kad difuzors staav uz vietas un kautko dziedaat meegjina interesanti atluuzusii centra pumpa (visa taa kustiigaa dalja), cilveeks kas tos difuzorus remontee teica kad tiem smukajiem spiidiigajiem esot taada slimiiba .

Visaadi citaadi produktam nekaadas vainas nebij , viiri (cilveeki gados kas draudzeejaas ar galvu) ikdienaa vazaaja rinkjii pa maazaaka meeroga pasaakumiem bij apmierinaati .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Mar-2006 19:14:19 
to dj igors:
vai par sho cenu var iegadaties kko labaku?(protams, lai jauda butu tik pat liela)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Mar-2006 22:46:04 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Es mineeshu- droshi vien, ka nevar. Bet ja par to ir samaksaats shaads daudzums naudas, tad vai ir jaauztraucas par tam piemiitoshajiem truukumiem? Buutiibaa tas pats jautaajums, tikai paarfraazeets.

ddff
Quote:
to dj igors:
vai par sho cenu var iegadaties kko labaku?(protams, lai jauda butu tik pat liela)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Mar-2006 22:57:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Latvijaa , diez vai tas ir reaali . Apstaigaa bodes , paintereseejies , pa galvu jau neviens nesitiis .

Muusu gadiijumaa jau vainiga bij solo-ritma apvienotaa gjitaara , pats saproti kad gudrajiem siikajiem iedod spidiigu mantinju ......... :evil:

Tie veciishi kas to kombi lietoja ikdienaa , kaa jau teicu 1,5 gadu nolietoja katras briivdienas pa balliiteem + pa nedeelju meegji .

Probleema ir tas spiidiigais difuzors , nesaprot vinjsh njirgaashanos ,
Katraa gadiijumaa basene caur shamo skaneeja tiiri pienjemami .
Un nav jau MARSHAL :cry: ir tik Behringer .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Mar-2006 1:10:21 
Quote:
Es mineeshu- droshi vien, ka nevar. Bet ja par to ir samaksaats shaads daudzums naudas, tad vai ir jaauztraucas par tam piemiitoshajiem truukumiem? Buutiibaa tas pats jautaajums, tikai paarfraazeets.

ddff
Quote:
to dj igors:
vai par sho cenu var iegadaties kko labaku?(protams, lai jauda butu tik pat liela)
ja es prasu, vai tumba skan ljoti labi?
nenozime, ka es apgalvoju, ka vinja skan ljoti, ljoti labi...un vinja ir vienkarshi perfekta..................ta ka nemegjinam no jautajumiem dabut ara nelogjiskas atbildes!


Last edited by lemix on 03-Mar-2006 1:30:09, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Mar-2006 1:29:20 
tad jau vinjsh tik slikts nav.....cik es domaju. protams, labak nopirkt kko vienkarshaku, mazjaudigu, bet tomer kvalitativu par sho naudu, bet vai ir tada vajadziba shaja gadijuma?ne visiem ir jau tik daudz $.
domaju, ka tas ir ljoti atkarigs no ta, ka vinju lieto, kur un kados apstakljos.
shija gadijuma pie shi kombja tiks slegta viena vieniga bass gjitara.

Es jau ari ar lielako prielu braukatu ar 7to bembi, bet tas nenozime to, ka noperkot jaunu corollu, es bushu pilnigi izolets no normalas braukshanas, un es nespeshu ne apdzit kadu, ne atpusties pie stures, braucot talos gabalus. un shaubos, ka pec 10 000km es braukshu uz servisu katru dienu. Ja tev ir 7ais, tas nenozime, ka tu busi visapmierinatakais braucejs...vienalga no punkt A tiksi lidz punktam B.


Last edited by lemix on 03-Mar-2006 1:37:04, edited 3 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Mar-2006 1:34:10 
visapmierinatakais braucejs..............................................ir braucejs :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Mar-2006 9:39:34 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Te ir kas cits. Tu skaidri zini, ka citu neko nevari atljauties un uzdod nevis jautaajumu, bet visaadi centies ieguut mierinaajumu, ka tik traki nemaz nebuus, ka tie daargie vienkaarshi ir laupiitaaji, utt. Cilveeks pateica konkreetu piemeeru no dziives, es savukaart analizeeju visu kopumaa no shii brenda redzeeto un dzirdeeto. Ja ir piedodams, ka tur atluuzt spole no difuzora, ir pavairaak THD vai paaris reizes ampam iestaajas Thermal Shutdown (shos 2 saku kaa piemeeru), tad zini, ka par sho $ buus labi. Ja gribas ko citu, tad meklee taalaak.
Ir atskjiriiba starp lietaam, kas paredzeetas dazhaadiem meerkiem. Nevar veeleeties lai meeginaajumu/home studio produkts labi paarciestu touring (par piemeeru). Liidziigi arii amatierim, kas dziivee izurbj 7.1 caurumus, paredzeeta urbjmashiina kalpotu celtnieciibas objektaa.
Zinu, ka jebkursh "latvietis praktiskais" jau sen sapnjo par filozofu akmeni, t.i. iespeeju kaut ko iegaadaaties leeti, minimaali pielaagot citam meerkim un beigu galaa izraadiities gudraakam par tiem, kas lieto konkreetam meerkim paredzeeto.
Tavaa gadiijumaa ir vienkaarshi- vai tajaa meeginaajumu studijaa straadaas U2, veel kaadi mega staari? Maksaas Ls 40 par stundu? Nee? Nu tad ko satraukties, ja arii kaadu reizi noklaasies tas kombis? Gribi apeest zivtinju un apseesties, t.i. kaadas paaris vasaras pavazaat pa koncertiem un festivaaliem? Slikta doma, es teiktu. Bet studijaa, kur jauni cilveeki meegina saprast aiz kura gala gitaara turama, noderees arii RMIF.

ddff


Quote:
ja es prasu, vai tumba skan ljoti labi?
nenozime, ka es apgalvoju, ka vinja skan ljoti, ljoti labi...un vinja ir vienkarshi perfekta..................ta ka nemegjinam no jautajumiem dabut ara nelogjiskas atbildes!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited