Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 13:14:56

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: gribu iegadat jaunu PA
PostPosted: 26-Apr-2006 15:58:48 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Apr-2006 15:20:58
Posts: 34
Location: Riga
Ir doma iegadat jaunu priekshu. Paarsvaraa mobile disco vajadziibaam, reizeem kaut kas dziivaaks arii traapaas. Telpu lielums - nu taads videeja lieluma LV kultuuras nams, kaadreiz sanaak arii aaraa. Varbuut kaaads var ieteikt kaut ko labu.
Sisteemas, ko esmu iepeetiijis kaa potenciaali peerkamas, bet varbuut domaaju galiigi nepareizaa virzienaa:

Alcons LR14 (vismaz 3 katraa pusee) + sub? (dieviigas augshas, bet padaargi sanaak lai dabuutu pienjemamu spl.)
Gaidu kad varees kaut kur apskatiit Meyersound Melodie. (varbuut kaads zin kaada vareetu buut cena??) + 700HP sub.
KV2Audio ES (arii ne no sliktaakajaam sisteemaam, arii cena pienjemama)
??JBL VRX900 vai VP seerija

Kaa ja var noprast doma ir vainu par mazu line array vai parastaam kasteem. Kaa arii apskatu gan aktiivus gan pasiivus variantus.

Gaidu kritiku par to vai domaaju pareizaa virzienaa un buushu pateiciigs, ja kaads uzrakstiis kaadu iespeejamo konfiguraaciju(piem 4xRazhotaajs Modelis sub + 4xRazhotaajs Modelis top) no manis nosauktajiem un citiem produktiem. +luudzu uzrakstiet +/- , juusu domas, par shiem produktiem.

Jau ieprieksh paldies.


Top
   
PostPosted: 26-Apr-2006 19:04:41 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Visaa ainaa neierakstaas KV2. Paareejaas ir vienkaarshi neatbilstoshas kriteerijam "disko videejaa kultuuras namaa"

ddff
Quote:
Ir doma iegadat jaunu priekshu. Paarsvaraa mobile disco vajadziibaam, reizeem kaut kas dziivaaks arii traapaas. Telpu lielums - nu taads videeja lieluma LV kultuuras nams, kaadreiz sanaak arii aaraa. Varbuut kaaads var ieteikt kaut ko labu.
Sisteemas, ko esmu iepeetiijis kaa potenciaali peerkamas, bet varbuut domaaju galiigi nepareizaa virzienaa:

Alcons LR14 (vismaz 3 katraa pusee) + sub? (dieviigas augshas, bet padaargi sanaak lai dabuutu pienjemamu spl.)
Gaidu kad varees kaut kur apskatiit Meyersound Melodie. (varbuut kaads zin kaada vareetu buut cena??) + 700HP sub.
KV2Audio ES (arii ne no sliktaakajaam sisteemaam, arii cena pienjemama)
??JBL VRX900 vai VP seerija

Kaa ja var noprast doma ir vainu par mazu line array vai parastaam kasteem. Kaa arii apskatu gan aktiivus gan pasiivus variantus.

Gaidu kritiku par to vai domaaju pareizaa virzienaa un buushu pateiciigs, ja kaads uzrakstiis kaadu iespeejamo konfiguraaciju(piem 4xRazhotaajs Modelis sub + 4xRazhotaajs Modelis top) no manis nosauktajiem un citiem produktiem. +luudzu uzrakstiet +/- , juusu domas, par shiem produktiem.

Jau ieprieksh paldies.


Top
   
PostPosted: 26-Apr-2006 19:41:33 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Apr-2006 15:20:58
Posts: 34
Location: Riga
[quote="ddff"]Visaa ainaa neierakstaas KV2. Paareejaas ir vienkaarshi neatbilstoshas kriteerijam "disko videejaa kultuuras namaa"

Kaapeec KV2 neierakstaas kopeejaa ainaa? Kaadaa zinjaa paareejaas ir neatbilstoshas? Ko tad ieteiktu??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Apr-2006 19:52:05 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Apr-2006 15:20:58
Posts: 34
Location: Riga
Ja par neierakstiishanos kopeejaa ainaa bija domaata sho sisteemu sameeraa augstaa cena, tad varu teikt, ka planoju iegadaties vienu no labakajam vai labako mazo priekshu ieksh LV, lidz ar to ari atbilstosha cena.


Top
   
PostPosted: 26-Apr-2006 19:52:49 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
paareejaas ir jauki, tiiri un neitraali skanoshas sisteemas, bet KV2 ir ar lupataam piebaazta THD kaste, kur elektroniskie procesi ir piesaistiiti elementaaru akustisku probleemu risinaashanai. Driizaak KV2 dereetu disko muuzikai, ja kaut cik skaneetu. Pirmaas 2 es teiktu jau vairaak pretendee uz jazz, simfonisko muuziku vai cita nekompreseeta un delikaata materiaala atskanjoshanai.
Disko muuzikai ir citas prasiibas, kas jaaieveero. Te driizaak ieteiktu skatiities uz kaadaam horn-loaded sisteemaam, kaa Funktion One, EAW, Turbosound (flashlight/floodlight), utt.

ddff
Quote:
Quote:
Visaa ainaa neierakstaas KV2. Paareejaas ir vienkaarshi neatbilstoshas kriteerijam "disko videejaa kultuuras namaa"

Kaapeec KV2 neierakstaas kopeejaa ainaa? Kaadaa zinjaa paareejaas ir neatbilstoshas? Ko tad ieteiktu??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Apr-2006 20:06:51 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Apr-2006 15:20:58
Posts: 34
Location: Riga
to ddff

Paldies par atbildi.

Kaa jau rakstiiju, domaats arii reizeem izmantot dziivai muuzikai, bet nu paarsvaraa jau disco. Kaadus modeljus vareetu ieteikt no EAW, FunktionOne un Turbosound?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Apr-2006 20:07:55 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Apr-2006 15:20:58
Posts: 34
Location: Riga
Un kas buutu galevenaas prasiibas, kas man jaaieveero?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Apr-2006 20:49:48 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Prasiibas disko muuzikai ir vienas- iipatneejs spektraals risinaajums komplektaa ar agresiiviem (parasti cardioid tipa) subiem. Dziivaa muuzika izvirza citus meerkjus (gan atkariibaa no zhanra) un tur dazhi efekti, kas ir ljoti veelami disko skaneejumaa, var izraadiities ljoti trauceejoshi. Sisteemu izveeleeties nav vienkaarshi, bet man viena no favoriitiem buutu Resolution 1 ar kaadu no vinju subwooferiem.
Dziivai muuzikai laikam jau izveeleetos d&b audiotechnik vai Alcons, ja paredzams straadaat piezemeetos skanjas spiedienos.

ddff
Quote:
Un kas buutu galevenaas prasiibas, kas man jaaieveero?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-May-2006 19:12:54 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Apr-2006 15:20:58
Posts: 34
Location: Riga
TO DDFF

1.Varbuut zinaama aptuvenaa list price shaadiem produktiem no Funktion One:
Resolution 1
F218
Infrabass 218
(jaazin vai ir veerts shobriid braukt kaut kur un ieveerteet.........
pats pagooogleeju bet nekur cenu neuzgaaju)

2.Ar kaadaam PA straadaa pats?

3.Kaadas domas par Crown I-Tech seerijas pastiprinaataajiem?
Vai ieteiktu lietot shaadas klases pastiprinaataaju arii prieksh aukshaam vai labaak kaadu AB klases pastiprinaataaju?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-May-2006 8:31:58 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Funktion One cenas varu sadabuut- ar to nav probleemu. Neesmu aktiivi intereseejies, jo esoshajai tirgus situaacijai tas ir padaargi. Katru gadu Frankfurtes showaa ir Funktion One demo telpa pieejama, kur visi produkti klausaami. Aarpus shiis izbraukuma sesijas daudz variantus nezinu- domaajams tikai ruupniicaa.

Pats liidz shim straadaaju ar vecu JBL SoundPower seerijas komplektu. Shobriid mainu komplektu uz kaadu no line array tipiem. Vairaak vareeshu pateikt, kad buushu sezonu nostraadaajis.

I-tech nav slikts variants peec manaam domaam, sliktaa zinja ir taa, ka cena ir veeraa njemama un arii tas, ka Latvijaa viens demo modelis pamaniijaas izshut power driveri vienaa baroshanaa. Iespeejams, ka tas ir negadiijums, bet 1 no 1 ir nelaaga statistika. Otrs aspekts- vai ir jeega no processinga katraa pastiprinaataajaa, ja tie statnee ir kaadi 4...10 ? Man personiiigi nepatiik crown skanja, taapeec neesmu ljoti aktiivi intereseejies par tiem- pa laikam pataustu kaadu jauno modeli, bet sev neko veel neesmu atradis.
Kas attiecas uz augshaam- tagad pieejamie H klases pastiprinaataaji (ja njemti ar krietnu jaudas rezervi) ir mazaak pamanaami peec skanjas, nekaa AB klase, kurai ir tieshi nepiecieshamaa jauda un pa laikam nostraadaa procesora RMS limiters, kas noziimee, ka uz Peak buus 6 dB overshoot un tas izklausiisies kaa iists klips. Liidz shim straadaaju ar AB klasi uz HF, tomeer tagad saaku paarveerteet to situaaciju. Zinu, ka dazhas citas apskanjoshanas kompaanijas arii.

ddff
Quote:
TO DDFF

1.Varbuut zinaama aptuvenaa list price shaadiem produktiem no Funktion One:
Resolution 1
F218
Infrabass 218
(jaazin vai ir veerts shobriid braukt kaut kur un ieveerteet.........
pats pagooogleeju bet nekur cenu neuzgaaju)

2.Ar kaadaam PA straadaa pats?

3.Kaadas domas par Crown I-Tech seerijas pastiprinaataajiem?
Vai ieteiktu lietot shaadas klases pastiprinaataaju arii prieksh aukshaam vai labaak kaadu AB klases pastiprinaataaju?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-May-2006 11:42:15 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Apr-2006 15:20:58
Posts: 34
Location: Riga
Saaku jau atmest domu par Funktion One, jo man prasiitos kaadas 4-6 Resolution1 kastes katraa pusee (+sub +amping +processing) un nu shoreiz nesanaaks.........
Ja gadiisies UK buus jaaiestaigaa kaadaa klubaa un jaaapklausaas, ja nee jaameegjina tikt uz naakosho izstaadi, jo peedeejos 2 gadus nav sanaacis aizbraukt.


Atgriezhoties pie citiem razhotaajiem, ko vareetu ieteik kaa vairaak piemeerotu esoshajai tirgus situaacijai :)?
Konkreetaak intereseetu komplekts 10k-25k Ls (iekljaujot pastiprinaataajus un procesorus), min 80°x40° katrai pusei, programm SPL gribeetos kaadi 133dB(mid-high/full space) un 136dB(subs/half space) / 1m(katrai pusei).

P.S Paldies par ieprieksheejaam atbildeem!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-May-2006 8:07:55 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Teici tak "vislabaako" :]
10 - 25K par ar augsheejo robezhu ir shaurs budzhets lai saruupeetu kaut ko paarsteidzoshi labu (diemzheel). Man ir gruuti ieteikt kaut ko konkreetu, jo es nezinu Tavu "esosho tirgus situaaciju". Maneejaa liek man koncentreeties uz lietaam, kuru saakotneejaa iegaades cena ir mazaak svariiga kaa lietoshanas izmaksas ilgterminjaa- cik daudz vietas transportaa aiznjems, cik sveers, cik cilveeku varees sisteemu samonteet, cik taa buus universaala dazhaadaam neparedzamaam telpaam un diivainaam estraadeem, kaadas prasiibas pret baroshanu, cik biezhi kaut kas nobeigsies, utt. Rezultaataa, dazhkaart koncentreejoties uz iegaades izmaksaam, sanaak nepatiikams paarsteigums par iekaartas price/performance ilgaakaa laika posmaa.
Ja gribi straadaat arii kaa iires kompaanija, tad iesaku izveeleeties kaadu brandu, ko cilveeki paziist un par ko raksta raideros, ja straadaasi tikai pats, tad shii lieta absoluuti nav svariiga. Shaadaa veidaa es vareetu turpinaat nosaukt veel daudzus kriteerijus. Taapeec jebkaads generaala rakstura pirkums, kas ietekmees kompaanijas attiistiibas virzienu ir ljoti smaga, nopietna un ilgi risinaama probleema. Es personiigi pie viena no variantiem seezhu jau gadu, ik pa laikam atceros kaadu niansi un visa paarveerteeshana ir jaasaak no gala. Taa saciit- veelu veiksmi, viegli nebuus.

ddff

Quote:
Saaku jau atmest domu par Funktion One, jo man prasiitos kaadas 4-6 Resolution1 kastes katraa pusee (+sub +amping +processing) un nu shoreiz nesanaaks.........
Ja gadiisies UK buus jaaiestaigaa kaadaa klubaa un jaaapklausaas, ja nee jaameegjina tikt uz naakosho izstaadi, jo peedeejos 2 gadus nav sanaacis aizbraukt.

Atgriezhoties pie citiem razhotaajiem, ko vareetu ieteik kaa vairaak piemeerotu esoshajai tirgus situaacijai :)?
Konkreetaak intereseetu komplekts 10k-25k Ls (iekljaujot pastiprinaataajus un procesorus), min 80°x40° katrai pusei, programm SPL gribeetos kaadi 133dB(mid-high/full space) un 136dB(subs/half space) / 1m(katrai pusei).

P.S Paldies par ieprieksheejaam atbildeem!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-May-2006 10:38:11 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Apr-2006 15:20:58
Posts: 34
Location: Riga
Paldies DDFF par padomiem!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-May-2006 17:30:00 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Apr-2006 15:20:58
Posts: 34
Location: Riga
Sanaaca ietesteet Crown I-Tech. Nu domaaju, ka shie aparaati ir stipri labaaki par macrotech. Skaneejuma zinjaa ljoti neitraali - man I-tech patika pat labaak nekaa QSC PL. Straadaaju ar 3xVRX932 + 2xSRX718 katraa pusee - nu vienkaarhi skaista, miiksta skanja(kaa tautaa saka - ne ko pielikt, ne ko atnjemt :D ) Taa kaa tiem, kam nepatika ieprieksheejie Crowni, domaajot par jaunu pastiprinaataaju iegaadi, iesaku apskatiit arii sho.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-May-2006 21:24:22 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
No VRX miiksta skanja? Hmm, buus jaapaklausaas veelreiz. Kuru I-tech darbinaaji un cik jamo kopaa bija?

ddff
Quote:
Sanaaca ietesteet Crown I-Tech. Nu domaaju, ka shie aparaati ir stipri labaaki par macrotech. Skaneejuma zinjaa ljoti neitraali - man I-tech patika pat labaak nekaa QSC PL. Straadaaju ar 3xVRX932 + 2xSRX718 katraa pusee - nu vienkaarhi skaista, miiksta skanja(kaa tautaa saka - ne ko pielikt, ne ko atnjemt :D ) Taa kaa tiem, kam nepatika ieprieksheejie Crowni, domaajot par jaunu pastiprinaataaju iegaadi, iesaku apskatiit arii sho.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited