Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Nov-2020 6:44:29

All times are UTC+02:00
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Edirol MA-15D
PostPosted: 19-Jun-2006 15:56:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Nu tad par šo te interesanto produktu tēma. Edirol MA-15D. Itkā prasās apgādāt savu darba vietu ar svaigiem desktop spīkeriem. Pēc datiem normāli izskatās, ir digitālā ieeja, kas arī spēlē šoreiz svarīgu lomu. Jaudas ir ideālas priekš mana kambara, gabarīti labāki vairs nevarētu būt. Tieši manam komplektam šķiet ļoti labi derošs papildinājums. Itkā jaukas kastītes.

Palasījos te info un uzgāju interesantu fragmentu no ražotājiem:

The MA-15Ds feature a built-in Bass Enhancer, which operates on psychoacoustic principles that converts low frequencies into a series of overtones the human ear cannot distinguish from the original low frequencies. This allows the listener to perceive bass frequencies outside of the normal range of the speaker cone, without overdriving the woofer. With the Bass Enhancer the MA-15Ds offer a strong low-end in a very compact set of reference speakers. In addition the MA-15Ds offer a Sub-Out port, to connect a subwoofer.

Izklausās jau skaisti, bet ja nopietni, kā tas skan? Vai šis interesantais joks neatstāj kādas neglītas sekas tomēr. Protams nedomāju to vai ir tur baiss bass vai nav, tik un tā šīm klāt tiks kombinēts attiecīgi normāls subwoofers, kā arī tā lieta ir paredzēta. Jautājums par to vai šis psihoakustiskais paņēmiens neliks dzirdēt kaut ko neadekvāti? Tie kas ir dzirdējuši šo izstrādājumu, kādas ir atsauksmes?

Par cik neesmu uzgājis nevienu vietu Rīgā kur šos var paklausīties aizkāpt un atklāti sakot šī nav tā cenas grupa kur varētu ļoti izplesties izvēlē, ļoti iespējams ka riskēšu un pirkšu šos uz aklo. Vismaz pagaidām šie itkā turās man sarakstā kā spēcīgākie kandidāti.

Nu un protams viss pārējais kas kādam ir sakāms par šiem te. Apkopošu informāciju un tad jau redzēs ko darīs.
Kratām sirdi laukā tālāk....


Top
   
 Post subject: Re: Edirol MA-15D
PostPosted: 20-Jun-2006 15:20:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Op, par jautājuma sarežģīšanu. Pagooglējos un izdevās beidzot atrast netā pietiekamas izšķirtspējas bildi no aizmugures tām kastēm, izrādās ka tas psihoakustiskais efekts ir atslēdzams arī, pie tam nostādāms 2 režīmos. Takā šis jautājums izskatās ka ir skaidrs tapis.

Vienīgi interesē kāda lietotāja atsauksme par šo produktu. utt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jun-2006 22:53:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Tas produkts tāds specifisks - studijas monitori tie īsti nav, savukārt priekš parastiem galda spīkeriem tādi kā padārgi, tāpēc lietotājus ar pieredzi par šo izstrādājumu atrast, šķiet, būs tā pagrūtāk. Katrā ziņā man liekas, ka bez iepriekšējas paklausīšanās tādus pirkt ieteicams nav.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jun-2006 23:48:01 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Varbūt jau arī kļūdos, bet apšaubu iespēju ka šajā cenas grupā kādi līdzīgi būs dikti labāki par šiem Roland ražojumiem. Galvenā ideja ir dabūt normālu gludi neitrāli skanošu pārīti pēc kā var arī kaut cik orientēties un tādu ko varu novietot pareizi sev pretim un darboties kā cilvēks. Nāks laiks un sistēma tiks pilnveidota jebkurā gadījumā, nekas nav mūžīgs.

Nemaz tik liels tas mikromonitoru klāsts ta nav, bet vēlamās distances ir mazas, zem metra no manis līdz skaļruņiem. Tālāk jādomā par remontu.

Vajag kaut ko pēc kā orientēties. Citādi ir pilns ar visādām austiņām un tumbām un katra skan pa savam, bet nevar noregulēt tēmekļus uz vidusceļu.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited