Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 2:36:21

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page Previous 1 2 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 07-Feb-2007 13:09:54 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Tur viiri ir pesimisti mazliet. Vispaar uzjautrina skaljrunju razhotaaju dotaas liiknes un dazhos gadiijumos arii Thiele Small parametri. Laikam tur kaads veic sabotazhu, lai samazinaatu paardoshanas apjomus.
Praksee tomeer tuvaak shai bildei [url]http://www.3s.lv/18ND9300.jpg[/url] sanaak. Kas attiecas uz bandpass, tad to var lietot gadiijumos, ja runa par 1 vai 2 kasteem, kad paraadaas vajadziiba salikt kaadu kaudzi, tad ir diezgan nonjemshanaas ar salikshanu faazee. Otra beeda- izstaroshaans laukums ir taa shkirba kastes apaksaa vai saanos, tai ir mazs laukums, resp. taalajaa laukaa (kur formulaa viens no mainiigajiem ir izstarojoshaa laukuma kvadraats) zaudeejam zemaas frekvences. Treshaa sliktaa lieta ir 3. harmonika. Ja 2. ir "muzikaala", jo atrodas tieshi oktaavu virs pamattonja, tad 3. sanaak kaut kur starp kvartu un kvintu jau 2. oktaavaa virs pamattonja, tas ir ljoti uzkriitoshi.
Taapeec es uzskatu bandpass par taadu budzheta risinaajumu maziem pasaakumiem, kur der jebkas, kas apmeeram burkshkj kaut ko.

ddff


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2007 13:02:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
klau, tu pac arii kaadus subus/ skaljrunjus vari dabuut pa kaadaam naudinjaam:? kaadus tu man ieteiktu budzetklases un pa kaadaam naudinjaam:?
Zinu ka Latvijaa var dabuut Seleniumus, bet taas seerijas kas mani interesee sws800 un augstaak, maksaa arii attieciigas naudinjas. A teiksim kautkas 15'' 100-150USD robezhaas tev nenaak praataa:?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2007 13:33:20 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Es esmu pasaacis ar RCF, JBL, B&C un 18sound darboties. Tur visi, kas ir pusliidz baudaami, maksaa ap Ls 200 - 300. Tajaa cenu kategorijaa, ko Tu raksti, es nevaru neko konkreetu ieteikt- nav naacies izmantot.

ddff


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Feb-2007 1:07:27 
Neliels offtopic, ddff varbuut vari man ko ieteikt. Mekleeju 1 gab 8-omiigu skaljruni vai 2 gab 4-omiigus skaljrunjus, ne lielaakus par 15 collaam auto audio instalaacijai sleegtaa kastee. Skatos tieshi uz pro audio pusi, jo gribu aatraakus subus nekaa vairums car audio produkcijas. Manaam prasiibaam atbilstoshie parametri - qts virs 0.3, fs zem 40 hz un ne briesmiigi lielu vas. Skatos piemeeram uz RCF L15P200AK-4. Vari pateikt ko labu/sliktu par sho skaljruni vai arii no savas pieredzes ieteikt kaadu labu produktu?

Pilns situaacijas apraksts zem linka:
http://www.mobileaudio.lv/index.php?navig=31&topic=3215


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Feb-2007 9:34:38 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Automashiinaa, saki... hmm, tur vajadzeetu jau pirmkaart ar t.s. "weatherized" difuzoru- ja auto aaraa staav, miinusi/plusi, ka nesapuust. Jeedziens "aatrs bass" man saistaas ar augstu juutiibu, attieciigi ar mazu Mms, savukaart shim parametram samazinoties, skaljrunis attaalinaas no veelamaa Fs. Man nav pieredzes ar 15" tik zemaa frekvenchu joslaa, paskatiishos vai nav kaut kas no 18sound, ar RCF Latvijaa iet gruuti, tam ir citi izplatiitaaji no shii gada vidus un visas piegaades veel nenotiekot kaa gribeetos.

Automashiina vispaar ir akustisks paradokss, taas tilpums ir saliidzinaamaas proporcijaas ar izstarotaajiem nepiecieshamo, liidz ar to sho lietu var apskatiit kaa vienu no bandpass gadiijumiem, kur klausiitaajs atrodas V2 daljaa. Sho fenomenu neparedz vairums no akustikaa izmantojamiem apreekiniem, taapeec rezultaati vairaak jaabalsta uz reaalu pieredzi. Maneejaa ir uzkraata tikai "live sound" jomaa, tur ir citi apstaaklji- izstarotaaju izmeeri nebuut nav saliidzinaami ar akustisko telpu tiem apkaart.

ddff, iet mekleet Tev skalruni


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Feb-2007 11:56:12 
Pirmkaart, par to, kas ir dabuujams Latvijaa, tas nav tik kritiski, varu arii pasuutiit no aarzemeem, man ir liela pieredze aparatuuras iegaadee caur ebay, noteikti ka var nopirkt arii kaadaa Eiropas internetveikalaa, turklaat sheit caur kaadu diileri taapat diez vai iznaaks leetaak :).

Par pashu skaljruni - ja tas nesapuust ljoti aatri, gan jau ka buus ok. Speciaali ar dubljiem vinju neviens netashkjiis, vieniigais, kas tur var notikt - temperatuuras izmainjas.

Veel par auto - shobriid skaljrunis ir hermeetiski pie sleepju luukas, un doma to veidot arii ar jaunajiem skaljrunjiem, liidz ar to tam "bandpass" variantam nevajadzeetu veidoties, vismaz manaa izpratnee. Kaut kaadas salona rezonanses jau maisiisies pa vidu, bet ko tu taam padariisi, nemekleesi tak skaljruni speciaali ar kritumiem tajaas frekvencees.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page Previous 1 2 3

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited