Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 13:00:58

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
PostPosted: 05-Jan-2007 12:47:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 16-Aug-2005 22:52:04
Posts: 180
Location: Latvija
Man tāds neskaidrs jautājums..! Vai tad tiešām tā slavenākā un labāka firma kura ir krietni dargāka ir tā labākā??? Tos es esmu ievērojis bieži! Nu protams ka slavanākai būs kvalitatīvāki, bet vai ir jēga krietni pārmaksāt?? Un kāpēc dārgāks ir tas kuram ir mazāks diapazons piem. Sub 38 Hz - 500 kHz un 15 - 300 Hz Es kā pircējs ņemtu to lētāko un kuram ir lielāks range! Paskaidrojiet šo lieto? Manuprāt tas ir tikai deļ firmas! :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Jan-2007 15:13:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
:D Parasti jau lētajiem produktiem tas 15-300Hz ir pie nenorādīta vājinājuma piem -20db :D

parasti tiek uzdots pie vājinājumiem -3db un -10db diapazons,tač tāpad var būt dažādas mērīšanas tehnoloģijas,tāpēc vissreālāk ja ir iespējams ir klausīties :D


Top
   
PostPosted: 18-Jan-2007 23:02:09 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Daargaaks ne vienmeer noziimee labaaks. Kaa raada pieredze tikai labi ja 99% gadiijumu. Katram LV iedziivotaajam izdotas atrast kaa reizi to 1%. Paarmaksaat nav jeega un nevajag- lai to dara citi.

ddff

P.S. subus ar 15... 300 njemtu vagoniem. Ja veel pa leeto, tad kopaa ar visu valsti, kur tos razho



[quote="FrEaKy"]Man tāds neskaidrs jautājums..! Vai tad tiešām tā slavenākā un labāka firma kura ir krietni dargāka ir tā labākā??? Tos es esmu ievērojis bieži! Nu protams ka slavanākai būs kvalitatīvāki, bet vai ir jēga krietni pārmaksāt?? Un kāpēc dārgāks ir tas kuram ir mazāks diapazons piem. Sub 38 Hz - 500 kHz un 15 - 300 Hz Es kā pircējs ņemtu to lētāko un kuram ir lielāks range! Paskaidrojiet šo lieto? Manuprāt tas ir tikai deļ firmas! :D[/quote]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited