Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 24-Apr-2024 23:32:34

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 18-Jan-2007 21:29:03 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Atklāti sakot, nemelošu ja teikšu ka bija tieši tāda nojausma. Tikai ne vella nevaru saprast sekojošu lietu - kurai LV universitātei rausta sīks un smalks aparatūras izklāsts - tur vispār tev būs kāds kurš kaut kripatu no tā rubī? Iespējams elementārs paņēmiens - uzdrukā pults tāda un tāda tik un tik, priekšpastiprinātāji - tādi un tādi - 80gab - taik un tik, un tā tik močī, a ja kāds paprasa nafig tik daudz, pasaki ka tavas studijas moto "Ierakstīsim jebko jebkurā gadījumā" vai tml.. Domāju ka baigos aprēķinus tur neviens neprasīs, un vis drīzāk ka pat tosteri ar viltīgāku nosaukumu neatpazīs visā tajā bardakā.

Izdari tā teiksim 1 iemesla dēļ - tu tā pat ne tuvu tam pareizajam setapam un ciparam netrāpīsi tagad. Ar šādiem darbiem var samācīties biznesa pamatus utt, bet nejau ierakstu studijas būvēt, takš neh.

Ja nav kur likt naudu - ej tik iekšā www.thomann.de, uzspied sadaļu "studijas krāmi" un mauc tik visu pēc kārtas iekšā, ja kādam interesē brendi un modeļi.

p.s. šitādām tēmām vis labāk vajag papildinformāciju attiecīgo pierakstīt klāt citādi pēc teksta par iedalītajiem 750 000 tauta bendē smiedamies mēbeles ap datoru.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jan-2007 22:15:29 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Nov-2006 22:00:59
Posts: 15
Location: Londona
es maacos londonaa. te visi ir profinji, taa ka haltuura nesanaak.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jan-2007 22:47:51 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
/me izlec pa logu
atver jebkuras veeraa njemamas studijas equip. listi un nokopee.



[quote="krisjanisg"]Nav tur ko sleept esmu veel ljoti zaljsh gurkjis. "Uztaisiit studiju" par 750 000£ ir mans projekta darbs universitaatee.[/quote]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Jan-2007 13:55:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
bet me sist ar galvu pret galdu :lol: tiesham, panjem kaadas studijas Ferrum'a sarakstu un varbuut druscinj izmaini (:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jan-2007 15:48:07 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Nov-2006 22:00:59
Posts: 15
Location: Londona
kaada jeega sheit uzdot jautaajumu, ja uz to neatbild?

es tikai gribeeju zinaat kur var dabuut pasaules daargaakaas pultis un cik taas maksaa.

Paldies tiem dazhiem, kas paliidzeeja ar saitiem, bet veelarvien es nezinu cik taas pultis maksaa.


P>S>
Kaada jeega kopeet?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Jan-2007 17:55:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
kaada jeega sheit uzdot jautaajumu, ja uz to neatbild?
Tā nu ir sagadījies, ka šeit neapgrozās pasaulē dārgāko pulšu tirgotāji un ražotāji :idea: :idea: :idea:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Jan-2007 13:22:23 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
kaada jeega sheit uzdot jautaajumu, ja uz to neatbild?

es tikai gribeeju zinaat kur var dabuut pasaules daargaakaas pultis un cik taas maksaa.
Nesāc lekties, nu nav šeit kādam pieredze ar "dārgākajām" pultīm. Vispār šai kontekstā "dārgākais"ir kaut kāds stulbs parametrs. Gan jau ja paprasīsi, kāds tev arī Gemini iesvērs zelta korpusā un ar 200 karātu briljantiem kā feideru galvām. Kopēt jau laikam nav vērts, bet cenu tu forumos neatradīsi, runā ar ražotājiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Jan-2007 16:50:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
vaards tev taads latvisks, maacies tu londonaa, tatad stulbam tev nevajadzeetu buut, BET shitaa neviens nekaarto studijas darbus! ja taa godiidi tad pat shaubos vai esi tik vecs lai maacietos universitaatee!
piekriitu tiem kas teica lai nokopee studijas technikas iekartojumu utt, varbuut gluzhi nekopee bet priekshstats tev radiisies! ko vajag un kaa vajag!
tur tieshaam nav galvenais visu naudu ielikt pultii!
ir vajadziigas daudz visaadas citas liets! tu saki ka tev nav naudu kur likt? zini cik maksa ljoti labi proffesionaali vadi (ar zelta dziislaam un veel visaadiem briinumiem) tad kad (ja tev tieshaam vajag paraadiit vidu kur tu liec naudu utt) savienosi visu aparatuuru ar vadiem (netiekai pulti) nobriinisies ka taada nauda aiziet nieka strikjishos! :D

piedod ja taa agresiivu uzrakstiiju par tavu vecumu utml. bet shitaa parasti to nedara!

p.s.
a un lielbritaanija mums taksh ir muuzikas karaljvalsts, tur taksh ir piplns ar forumiem kur shiis teemas vairaak vai mazaak ir aprakstiitas! :)

lai nu kaa vismaz sasmiidinaaji :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Jan-2007 17:06:47 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
jeee nu8 nenotiek tak pasaulee brinumi nu nedod gurkjiem neviens tadu pikji enivei ierekt vareja

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Jan-2007 18:36:46 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Nov-2006 22:00:59
Posts: 15
Location: Londona
ok, piekriitu lietaam, kuras te tika rakstiitas par pilnigu nenokopeeshanu.
man radaas jautaajums, kaa tad taas lietas dara?

Atvainojos, ka nesniedzu pilnu situacijas aprakstu. Es nojaushu cik daargi maksaa visi "strikjiishi" un akustika, bet man taa nauda jaaizmanto tikai prieksh aparatuuras.

Lai nu kaa esmu atradis pulti, kuru likshu listii - SSL Duality.
atkariibaa no konfiguraacijas, taa maksaa

48 Ch. 285K
72 Ch. 395K
96 Ch. 495K

tas viss dolaaros.

es domaaju njemt 72 celinjus, un tad buushu izteereejis 750 000 uz aparatuuru, kas arii bija mans uzdevums.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Jan-2007 0:02:15 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Un naakoshgad varesi saakt atkal visu no saakuma.

ddff


[quote="krisjanisg"]

es domaaju njemt 72 celinjus, un tad buushu izteereejis 750 000 uz aparatuuru, kas arii bija mans uzdevums.[/quote]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Jan-2007 12:43:44 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
ok, piekriitu lietaam, kuras te tika rakstiitas par pilnigu nenokopeeshanu.
man radaas jautaajums, kaa tad taas lietas dara?

Atvainojos, ka nesniedzu pilnu situacijas aprakstu. Es nojaushu cik daargi maksaa visi "strikjiishi" un akustika, bet man taa nauda jaaizmanto tikai prieksh aparatuuras.

Lai nu kaa esmu atradis pulti, kuru likshu listii - SSL Duality.
atkariibaa no konfiguraacijas, taa maksaa

48 Ch. 285K
72 Ch. 395K
96 Ch. 495K

tas viss dolaaros.

es domaaju njemt 72 celinjus, un tad buushu izteereejis 750 000 uz aparatuuru, kas arii bija mans uzdevums.
Es tā arī nesapratu, kas tev kursa darbā vajadzīgs. Kā naudas iztērēšana var būt par parametru tavu "spēju" (esmu sarkastisks šeit) novērtēšanai? Tjipo, spēle "še tev dālders (750t dālderu), nesaki ne jā , ne nē, ne melns, ne balts". Piedod, bet izklausās stulbi.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited