Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 4:27:24

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page 1 2 3 4 Next
Author Message
PostPosted: 22-Jun-2007 15:44:41 
Čau!

Man te radās pāris jautājumi..

1) par pastūžu saslēgšanu kopā

- Ir divi pastiprinātāji, pie katra pastūža pa tumbām
- Ir viena mikserpults (daudzkanālu, ne-DJ)
un ir vajadzība saslēgt visu kopā tā, lai skanētu pa visiem viens un tas pats. Respektīvi pastūži saslēgti kopā savā starpā. Laikam šo veidu sauc par paralēlo.

KĀ BŪTU VISS PAREIZI JĀSASLĒDZ!?

man te radās tāda ideja:
- no pults izejas uz pirmā pastūza ieeju
- no pirmā pastūža Jack izejas uz otro pastūža ieeju

* pirmais pastūzis tiek darbināts paralēlā reīmā
** otrais past. tiek darbināts stereo režīmā

pastūžus kopā ar Jack 6,3mm --> Jack 6,3mm

kaut kā tā??



2) par Reloop aparatūru

ir doma tagad strādājot pa vasaru nopelnīt naudu un iegādāties pašam SAVU aparatūru mājas balītēm un kā papildinājumu jau citur eksistējošai (ne-manai) aparatūrai.

tā kā virs 600LS neko vairāk nevaru atļauties, noskatīju šādu salikumu.

2 x Reloop RSP-30 (skandas) http://www.reloop.de/product_info.php/i ... SP-30.html
1 x Reloop Dominance 2000 (pastūzis) http://www.reloop.de/product_info.php/i ... -2000.html

doma ņemt to diskomānijā..

Ko sakat?! :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Jun-2007 16:08:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Kas konkrēti tā ir par pulti, kādi pastūži, un kādas tumbas?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Jun-2007 16:15:04 
nu principā tie augtsāk minētie relūpi būtu viens komplekts.

otrs:
PULTS: Behringer EURORACK UB1222FX-PRO
AMP: PHONIC MAX 2500
un Behringer skandas (2 topi, 2 subi)


Top
   
PostPosted: 25-Jun-2007 10:57:10 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
1) sleegums pareizs idejiski. Paralel/Stereo buutiibaa noziimee to, vai pastiprinaataajs straadaas stereo rezhiimaa, vai tikai no A ieejas. Ja abus gribi kaa stereo, tad vari atstaat par stereo. Ja gribi lai katrs pastiprinaataajs atbild par savu kanaalu, tad abus sleedz uz paralel un katra pastiprinataaja A ieejaa dod attieciigi L vai R no pults. Nebuus savaa starpaa jaasavieno vispaar.

2) par to naudu vari aizbraukt kadaaa jaukaa celjojumaa. Buus pozitiivas emocijas atshkiriibaa no taa varianta, ko piemineeji.

ddff

Quote:
Čau!

Man te radās pāris jautājumi..

1) par pastūžu saslēgšanu kopā

- Ir divi pastiprinātāji, pie katra pastūža pa tumbām
- Ir viena mikserpults (daudzkanālu, ne-DJ)
un ir vajadzība saslēgt visu kopā tā, lai skanētu pa visiem viens un tas pats. Respektīvi pastūži saslēgti kopā savā starpā. Laikam šo veidu sauc par paralēlo.

KĀ BŪTU VISS PAREIZI JĀSASLĒDZ!?

man te radās tāda ideja:
- no pults izejas uz pirmā pastūza ieeju
- no pirmā pastūža Jack izejas uz otro pastūža ieeju

* pirmais pastūzis tiek darbināts paralēlā reīmā
** otrais past. tiek darbināts stereo režīmā

pastūžus kopā ar Jack 6,3mm --> Jack 6,3mm

kaut kā tā??



2) par Reloop aparatūru

ir doma tagad strādājot pa vasaru nopelnīt naudu un iegādāties pašam SAVU aparatūru mājas balītēm un kā papildinājumu jau citur eksistējošai (ne-manai) aparatūrai.

tā kā virs 600LS neko vairāk nevaru atļauties, noskatīju šādu salikumu.

2 x Reloop RSP-30 (skandas) http://www.reloop.de/product_info.php/i ... SP-30.html
1 x Reloop Dominance 2000 (pastūzis) http://www.reloop.de/product_info.php/i ... -2000.html

doma ņemt to diskomānijā..

Ko sakat?! :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Jun-2007 19:05:54 
nu, nu, vai tad ir tik traki!? :D

paklau, man ceļojumu nevajag, strādāju, lai sakrātu naudu kaut kad tādam, kas man pailiktu uz ilgāku laiku (kaut gan arī atmiņas no ceļojuma paliktu :D...) un kam būtu reāls pielietojums.

Tad varbūt kādam ir bijusi te darīšana ar RSP sērijas skaļruņiem un jaunajiem Dominance pastūžiem!!? Kādi tie ir! :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Jun-2007 21:06:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Quote:
tā kā virs 600LS neko vairāk nevaru atļauties
Quote:
par to naudu vari aizbraukt kadaaa jaukaa celjojumaa
esi reaals jo nekas vairaak tev arii nesanaak :cry:
Quote:
ir doma tagad strādājot pa vasaru nopelnīt naudu
un tad kad tiksi liidz vismaz 2000 , tad arii sats intereseeties .

bet jaa nu gadiijumaas tas viss ir domaats tikai un vieniigi
Quote:
mājas balītēm
tad patiesiibaa , tas Relop vareetu buut un palikt liidz briidim kad tas klusiiteem pateiks , man pietiek un savas suuda maajas ballites vari ieraut sev .... :P :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Jun-2007 21:12:18 
DJ Igor,

2k LS nesapelniisu un taadu naudu aparatuuraa neiliktu MANAA GADIJUMAA.

Saprastu, ja taa buutu nepiecieshama, piemeeram, pasaakumu vadiishanai (diskoteekas, utt) ar kuru es pelniitu savukaart $. Tad ir veerts aparatuuraa ieguldiit, nenoliedzu.

Un par to Reloop - Tu to taa tiiri no pieredzes :?:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Jun-2007 0:02:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
no pieredzes varu teik , ka straadaat var arii ar radiotehniku , viss ir atkariigs ko ar to kasti dari :?:

600 latu kategorijaa visi veezhi buus vienaadi sarkani . kas pasham labaak patiik to arii iepeerts . Kaste jebkuraa gadiijumaa buus koka , komponentes taapat buus razhotas kaut-kur ? Tad par ko uztraukties .
Pirms pirkshanas paluudz lai to visu sasleedz , panjem savu sev paziistamu CD un paklausies , ir tas ko gribeetu , maksaa , nau , nemaksaa .
Kaa jau augstaak mineeju , straadaat var ar jebkuru kasti kas ir uzrazhota , viss ir atkariigs no tavaam prasiibaam . preteejaa gadiijumaa taa kompaanija sen buutu bankroteejusi un sen dariitu ko citu .
Kaa var kaadam ieteik pirkt tieshi shito verkji , ja patiesiibaa katram no mums ir sava gaume un garshas sapratne .
Cits jautaajums ir ja runa iet par to cik ilgi tas viss kalpos . Piemeers , Jaanju riitaa vaacu nost aparaatu , pienaak viens vieteejais elektrikjis , uzsaakaas saruna par teemu akustika , ampi , liidz nonaacam pie temas par vinja maajas akaustiku , ka ta saaka lieliit kaads smalks nosaukums eso shamaa kasteem un cik kruta taas izskatoties vieniigi maza piebilde , draudzene kaadaa maajas balliitee eso volumi uzgriezusi liidz galam un tagad viiram probleemas kur abaam kasteem njemt jaunu piikstuliishus bet taapat , nu shitik smukas esot , un ko lai saka ????
Taatad secinaaju , pirms samaksaa naudu paintereseejies vai vareesi arii iegaadaaties komponentes kas ir ieliktas tajaa kastee ???? Vai izveelies tirgotaaju kas piedaavaa shaadu servisa pakalpojumu . Un vai tas buus Reloops vai Loops tas jau laikam vairs nau svariigi .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Jun-2007 19:23:21 
Bet ko tad galu galā es varu vēlētis!? Man tak nevajag nekādu augstākās kvalitātes tehniku. Es uzskatu, ka arī 600LS ir pietiekama nauda, lai par to iegādātos SAVU pirmo aparatūru.

Vēlētos dzirdēt kādas tad jums bija tās pirmās, par savu naudu nopelnītās.

Nedomāju, ka kāds (manā gadijumā 17 gados) varētu sev sagādāt piemēram JBL jaunās sērijas tumbas, un QSC pastūžus...

Un tad jautājums, kas arī palika neatbildēts - vai kādam ir bijusi darīšana tieši ar Reloop kā tādu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Jun-2007 19:54:32 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Jan-2006 0:00:55
Posts: 28
Location: Kurzeme
ir biju dariisana ar vienu Discomania tirgoto stiprekli skiet ka ar Reloop RPA-1400, vienu joku shis izstraadaaja - tika izmantots vienaa pasaakumaa, kuraa vairaak runaa, nekaa speelee (prezentaacijaa).
- stipreklim no termodeveeja iesleedzas ventilatori un nevaru teikt, ka
tie ir iipasi klusi... :D
Bet taa nekaada vaina - pagaajuso vasaru vazaats pa dazaadiem sporta pasaakumiem un pabijis diezgan skarbos apstaaklos... godam straadaa arii sobriid.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Jun-2007 20:03:12 
paldies NSF par atbildi!

Ar tiem veltilatoriem nu tā varētu būt, bet manā gadijumā tas netraucēs! :D Doma ņemt Dominance pastūzi, skatos - tā jaunāka par RPA. Tad maybe pat to troksni būs novērsuši kaut cik. :)

Un vai kādam no pieredzes kas sakāms par RSP sērijas spīkeriem (Relūps)?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Jun-2007 22:57:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
Leech. Luudzu luudzu ieklausies ko speciaalisti runaa. Es pac iepirku Omnitronic P-1000 + P-1500. Lielaa meeraa peedeejo izveeli es nozheeloju, ka nepataupiiju naudu un nesagrabinaaju kaadam Crown XTi2000. Tiiri tikai taapeec, lai buutu apzinja, ka tev ir nevis 3 suuda tranji uz plecu, kuram kolektora straava ir tikai 10A- tie pasakaumi ir ljoti nedroshi. Lai arii ir visas aizsardziibas- sheemas tehnika ir galiigaa pakaljaa, un neko dizhu tu tur nevari gribeet- diemzheel....
Un kaa jau te vienu citur reizi ddff jeb kaads cits mineeja- labaak iepirkt stuuzi, kuram peec tam ir kautkaada pievienotaa veertiiba- resp- ka tu vinju peec tam par labu naudinjuarii vareesi paardot...
nezinu ko lai tev saku. Vienmeer ir taa, ka nopeerc, domaa ka pietiks, bet peec tam m,ainaas domas un apstaaklji, un tu saproti, ka tas stuuzis nav tas ko veeleejies. Ja tu paskatiitos kaut ieksh ss.lv tad redzeetu , ko tur cilveeki tirgo. Omnitronici paradaas biezhi, savukaart QSC jeb Crown visi kaa ar uguni meklee, bet neviens jau nepaardod. Vienalga vai tu saki ka tev nav naudas utt...tici man...skopais maksaa divreiz...
Es nesaku ka vinjsh ir suudiigs tas stuuzis, drosh vien savu darbu dariis, bet man gribas to apzinju, ka ja tu nopeerc verkji pa 250Ls, tad tu arii dabuu to ko gribeeji, bet shajaa gadiijumaa taa nebuus, vari man ticeet...agraak vai veelaak sapratiisi..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Jun-2007 10:57:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Apr-2007 19:20:22
Posts: 107
Tici man - nepērc! Būs naudas žēl pēctam.

Prātīgāk būtu, ja iegādātos k-ko no aktīvās akustikas. Cenu nezinu, bet varētu iekļauties arī 2x Opera live 402 no dB Techn...

Uz pastiprinātāju netaupi, citādi visa akustika slikti skanēs :mrgreen:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jun-2007 16:09:07 
Ok, paldies par atbildēm!

Ir jau taa, ka, protams, negribu nopirkt kaut ko taadu, kas man peec paaris gadiem nebuus vairs lietojams. Piekriitu, ka ir veerts vienmeer pirkt kvalitatiivu tehniku.

Tad, piemeeram, ko juus teiktu par shaadu komplektu: http://www.discomania.lv/item.php?id=1802

- JBL JRX seerijas skaljrunji
- Crown XLS seerijas pastuuzis

Diemzheel XTI seerijai nesanaaks man tik tieshaam. :oops:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Jun-2007 21:54:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Apr-2007 19:20:22
Posts: 107
jau siltaak...

katraa gadiijumaa - pastaasti, kaadiem meerkjiem Tev tas paredzeets... buus vieglaak dot atbildes.
]
edit:
Fakts paliek fatks, bet leetais gals vienmeer buus +/- liidziigs viens otram... :roll:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page 1 2 3 4 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited