Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 16-Apr-2024 12:37:28

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 29-Jun-2007 11:51:03 
Nu ideja ir izvilkt kaadreiz aaraa vasaras dienaa, paspeeleet muuziku. Uz kaadu tusinju lai buutu, utt. Nu principaa nekam tik ljoti noziimiigam.. Liidz ar to negribeetos vairaak teereet par 600-700LS. Varbuut ir kaut kas izdeviigaaks/labaaks shajaa cenu kategorija?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Jun-2007 12:42:02 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Varbuut kaadu lietotu ampu no "vecaas skolas" ?
Price performance buutu jaabuut ljoti OK. Man zinaams cilveeks tirgo paariiti AB klases smagos verkus. Ja vajadziigs pa 1 gab., tad nav iistas starpiibas nest 10 vai 20 kg.

ddff
Quote:
Nu ideja ir izvilkt kaadreiz aaraa vasaras dienaa, paspeeleet muuziku. Uz kaadu tusinju lai buutu, utt. Nu principaa nekam tik ljoti noziimiigam.. Liidz ar to negribeetos vairaak teereet par 600-700LS. Varbuut ir kaut kas izdeviigaaks/labaaks shajaa cenu kategorija?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Jun-2007 20:51:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
dzheks tach meklee tkai maajas balliiteem! un ja taa tad es domaaju ka vinjam neko baigi uber nevajag! pasham shobriid ir 2x FBT 600w un es to darbinu ar interM M500 pastuuzi plus pultinja apskanjoshanas Phonic MU 802 jaapiemin ka sknaj naak no kompja! itkaa staav veel 2x kkadas AMD 200w tumbas un ir lieks pastuuizis InterM R300 plus aktiivaa tumba kas ir tjip subis! kaa jau teicu izmantoju es tikai taas divas 600w un pietiek atliektiem galiem! tas ir leets komplekts un ja maajas ballitem tad tieshaam pietiek jaanjos es ar vinjaam apskanjju diezgan lielu platiibu
taaka.....
manupraat tu vari iekljauties tajos 600ls mieriigi un bez raizeem vieniiigi nenjem varbuut reloop bet paskaties kautvai omnitronic vai ko tml jo reloop man uzticiibas nav ! nezinu gan kapee bet nav....
bet tas tieshaam ja tev vinjas ir maajas vajadziibaam jo es piem saveejaam izmantoju tikai kaadus 5 - 30% no jaudas (reizeem gan vairaak bet reti!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Jul-2007 19:17:11 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
:lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Jul-2007 19:45:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Apr-2007 19:20:22
Posts: 107
tokarev
no Tavas mutes dieva ausii :mrgreen:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Jul-2007 20:36:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
Quote:
tokarev
no Tavas mutes dieva ausii :mrgreen:
attieciibaa par ko?? neibraucu :S


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Jul-2007 21:27:58 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Tad jau buusi manos gados :]
Es arii liidz shim uzskatiiju, ka tas buutu "maajas balliitei" atbilstoshi. Tomeer peedeejaa laikaa ir naacies nejaushi pagadiities taadaas balliitees, kas mieriigi speej konkureet ar vidusmeera deju klubu. Jaunieshi savelk 50 kvm pusi no tilpuma ar akustiskajaam sisteemaam, aiznjem visas pieejamaas rozetes, lai satapotu elektroniku un... tad labaak tur tuvumaa negadiities.

ddff

Quote:
dzheks tach meklee tkai maajas balliiteem! un ja taa tad es domaaju ka vinjam neko baigi uber nevajag! pasham shobriid ir 2x FBT 600w un es to darbinu ar interM M500 pastuuzi plus pultinja apskanjoshanas Phonic MU 802 jaapiemin ka sknaj naak no kompja! itkaa staav veel 2x kkadas AMD 200w tumbas un ir lieks pastuuizis InterM R300 plus aktiivaa tumba kas ir tjip subis! kaa jau teicu izmantoju es tikai taas divas 600w un pietiek atliektiem galiem! tas ir leets komplekts un ja maajas ballitem tad tieshaam pietiek jaanjos es ar vinjaam apskanjju diezgan lielu platiibu
taaka.....
manupraat tu vari iekljauties tajos 600ls mieriigi un bez raizeem vieniiigi nenjem varbuut reloop bet paskaties kautvai omnitronic vai ko tml jo reloop man uzticiibas nav ! nezinu gan kapee bet nav....
bet tas tieshaam ja tev vinjas ir maajas vajadziibaam jo es piem saveejaam izmantoju tikai kaadus 5 - 30% no jaudas (reizeem gan vairaak bet reti!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Jul-2007 21:52:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
nu es neesmu gan tavos gados bet mums iepeejams ir liidziigi uzskati! :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jul-2007 20:51:50 
Quote:
Varbuut kaadu lietotu ampu no "vecaas skolas" ?
Price performance buutu jaabuut ljoti OK. Man zinaams cilveeks tirgo paariiti AB klases smagos verkus. Ja vajadziigs pa 1 gab., tad nav iistas starpiibas nest 10 vai 20 kg.

ddff
Quote:
Nu ideja ir izvilkt kaadreiz aaraa vasaras dienaa, paspeeleet muuziku. Uz kaadu tusinju lai buutu, utt. Nu principaa nekam tik ljoti noziimiigam.. Liidz ar to negribeetos vairaak teereet par 600-700LS. Varbuut ir kaut kas izdeviigaaks/labaaks shajaa cenu kategorija?
tu tak esi DAUNIS!!! :lol:

skatos baigi krutais džeks sitajaa forumaa... Laikam pelni tuukstoshus ja taa runaa par aparatuuraam. ;) kruta 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jul-2007 22:31:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
nu tak nopērc to sūdu čupu un priecājies :idea:

neviens tak kautcik zinoš cilvēks šajā nozarē ,Tev neslavēs un neieteiks šīs ķīniešu kastiņas :lol:

no otras puses ,ja tādas lietas tiek ražotas tad kādam tās ir vajadzīgas :idea:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Jul-2007 14:32:30 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Sheit Tev naaksies krietni nopuuleeties, lai paarliecinaatu klaatesoshos par savu vaardu patiesumu. Tomeer demokraatiskaa valstii katram ir tiesiibas uz savu viedokli, kaa arii to briivi paust.
Attieciibaa uz teemu, atljaushos pieziimeet, ka aparatuura nav zekes un to parasti nepeerk 1 dienai un peec principa "cik shobriid makaa naudas".
Pie kam lietots aparaats nereti var buut vienaa cenaa ar jaunu, kursh ir par kaartu zemaakas kvalitaates.

ddff

Quote:
tu tak esi DAUNIS!!! :lol:

skatos baigi krutais džeks sitajaa forumaa... Laikam pelni tuukstoshus ja taa runaa par aparatuuraam. ;) kruta 8)


Top
   
 Post subject: To leech
PostPosted: 16-Jul-2007 11:07:39 
Njaa daunis jau driizaak tu esi Leech, ddff tev piedaavaa ieguut iipashumaa labaakus ampus pa tiem visiem suuda reloop, omnitronic, phonic un ej sazin kaadiem vel tur suudiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jul-2007 12:38:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 17-Jul-2005 21:51:49
Posts: 487
Location: Latvia
Quote:
Quote:
Varbuut kaadu lietotu ampu no "vecaas skolas" ?
Price performance buutu jaabuut ljoti OK. Man zinaams cilveeks tirgo paariiti AB klases smagos verkus. Ja vajadziigs pa 1 gab., tad nav iistas starpiibas nest 10 vai 20 kg.

ddff
Quote:
Nu ideja ir izvilkt kaadreiz aaraa vasaras dienaa, paspeeleet muuziku. Uz kaadu tusinju lai buutu, utt. Nu principaa nekam tik ljoti noziimiigam.. Liidz ar to negribeetos vairaak teereet par 600-700LS. Varbuut ir kaut kas izdeviigaaks/labaaks shajaa cenu kategorija?
tu tak esi DAUNIS!!! :lol:

skatos baigi krutais džeks sitajaa forumaa... Laikam pelni tuukstoshus ja taa runaa par aparatuuraam. ;) kruta 8)

leech laikam vel nav izaudzis...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jul-2007 12:59:04 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Quote:
Varbuut kaadu lietotu ampu no "vecaas skolas" ?
Price performance buutu jaabuut ljoti OK. Man zinaams cilveeks tirgo paariiti AB klases smagos verkus. Ja vajadziigs pa 1 gab., tad nav iistas starpiibas nest 10 vai 20 kg.

ddff
tu tak esi DAUNIS!!! :lol:
Nepateicība - pasaules alga. Ber nu cūkām zīles, ja tās pieradušas tikai pie sapuvušiem kartupeļiem.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jul-2007 18:57:04 
Nu ok skaidrs.

Tad iznaak taa, ka es ar saviem 500-600 LS neko nevaru iesaakt shajaa jomaa, jo te ir cilveeki, kas "iesaka" njemt tehniku, kas aciim redzot saakas no 1.5k LS runaajot taa tiiri prieks maajas balliiteem..

Johaidii - taa arii nebinja neviens kas kaut ko ieteica shajaa kategorijaa. Laikam jau atnaacu ne uz to forumu, jo te visi taadi ar ministru algaam, ja jau peerk sazin ko. 8)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited