Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 16-Apr-2024 16:08:02

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next
Author Message
 Post subject: Re: To leech
PostPosted: 16-Jul-2007 19:01:41 
Quote:
Njaa daunis jau driizaak tu esi Leech, ddff tev piedaavaa ieguut iipashumaa labaakus ampus pa tiem visiem suuda reloop, omnitronic, phonic un ej sazin kaadiem vel tur suudiem.
ffdd piedaavaaja, pareizot sakot - nepiedaavaaja man neko shajaa cenu kategorijaa/attieciigi to, kas vajadziigs bija man.

Un te laikam taa - "ja skaties PRO audio tehniku, te ar saviem piecsimt latiem nelien. Jo taa nav nauda un brendi arii ir galiigi dirsaa, kaut gan tas nav no pieredzes, bet tomeer..."


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Jul-2007 21:00:29 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 12-Apr-2005 16:12:06
Posts: 79
Nu ko tu cepies? Tev jau saka tieši pēc pieredzes, nevis savādāk.
Uz kā tu tagad spēlē? Varbūt tā arī turpini, nafig tev izgrūst pēdējo naudu tikai tāpēc, lai kaut kas savs būtu!? Noliec tos 600Ls kontā, lai stāv līdz nākošvasarai, ja joprojām būsi izlēmis nopietni pievērsties šai lietai, tad nopelnīsi vēl 600, un jau būs nopērkams kaut kas tāds, ko nebūs kauns citiem rādīt arī pēc 5 gadi, un varēsi arī pagalmā rībināt!
Ja jau tev vajag tikai dzīvokli apskaņot, tad jau pietiks arī ar 600Ls, bet tu jau grībi arī mazu pļaviņu pieducināt! Pareizi saka cilvēki - troksni panākt jau var arī ar megafonu (vai 10gab.), bet jāciena taču savu klientu - ballītes apmeklētāju. Tev patiktu braukt ceļojumā ar LIELU lētu Lazu, smirdošu pēc benzīna, tikai tāpēc, ka šoferim vairs nepatika kaimiņa buss un gribējās savu, un labs nesanāca, bet Lazā, jau salien tautas tik pat cik Neoplānā, kapēc pagaidām nepamocīt tautu?...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Jul-2007 8:17:02 
Iisteniibaa tochna ko tu cepies panjem divas DB teh. OPERA LIVE 205 aktiivaas tumbeles un buus ok, priekshkam tavaam vajadziibaam vajag atsevishkju ampu un skandas??? Veelaak kad piekraasi naudinju panjem vel DB subinju un maajas baliiteem buus pietiekams troksnis! Naudinjaas 205 laikam bija pie 250ls/gab ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Jul-2007 10:09:24 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Nu ok skaidrs.

Tad iznaak taa, ka es ar saviem 500-600 LS neko nevaru iesaakt shajaa jomaa, jo te ir cilveeki, kas "iesaka" njemt tehniku, kas aciim redzot saakas no 1.5k LS runaajot taa tiiri prieks maajas balliiteem..

Johaidii - taa arii nebinja neviens kas kaut ko ieteica shajaa kategorijaa. Laikam jau atnaacu ne uz to forumu, jo te visi taadi ar ministru algaam, ja jau peerk sazin ko. 8)
Zini, personīgi es nēesmu saskāries tik niansēti ar skaņas ''gala kastēm'', bet esmu iečekojis šeit daudzus, tiešām zinošus ļautiņus šajā sfērā, kam jau ''virtuāli'' esmu gatavs uzticēties!
Izrietot no Tava pirmatnējā jautājuma - gribi ieguldīt naudiņu lietderīgi un ilgtermiņā iegūstot vērtīgu aparatūru. Vai tad ne tā? ... to jau Tev arī cenšas ieteikt, un ... jā, tas acīmredzot sāk izmaksāt summās, salīdzināmās ar ministru algām. Neko darīt, tā ir, un šiem zinātājiem ticu!
Tātad, ja pamanīji, bija ieteikums pagaidīt, un iekrāt naudiņu, bet ... ja jūtues tik bagāts, kad gatavs vienkārši iztērēt 600 Ls, par kaut ko (?) ... uz priekšu, neviens Tev to neliedz!
PEACE.

G.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Jul-2007 11:56:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
OK, ieposteesh es ar kautko.
Man pasham arii taa specifika- maajas balliites. Riigaa viens dziivoklis ar 20 kvadratu istabu un lauki ar aara zonu ap 600kvm apskanjojamu.
Skatiijos veikalaa ko vareetu iepirkt, un sapratu ka negribu pirkt ne reloop ne jaytec tumbas, nopirku gan 2 stuuzhus Omnitronic P-1000 un P-1500, kas kopaa jauni maksaa ~450Ls . var jau teikt, ka zemee nosviesta nauda, bet nu..kas ir tas ir- tam meerkjim ko man vajag,kalpo labi. speeleets tiek no radio jeb arii veca sony cd, kas manaam vajadziibaam ir pilniigi pietiekami .
Par gala kasteem- kastes taisu pac . Ir 2 midi, buuveeti uz celestion truvox 1225 midiem un neodiima piikstuljiem 2xDT-28N, speelee no 100Hz-uz augshu( tiiraas izmaksas bez darba ~100Ls/gab ) . Ir 2 subi, buuveeti no auto subiem bandpasaa, speelee no 45-120Hz tiiri jeedziigi ( pa 100L kasteem) . (juutiiba diapazonaa 97-102dB kroplji normas robezhaas )( tiiraas izmaksas ap 120Ls/gab)
Veel ir aiz neko dariit iepirkts aktiivais cross un eq 2x15, taakaa filtreeshana ir aktiivaa. Kopaa ja taa paskaita, esmu izlicis ~1KLs. Ko esmu ieguvis...nju taa iipashi jau neko, kautkaada skanja jau ir, un bumsiit jau kautko var, bet tagad praatinjsh naacis maajaas un saaku skatiities uz jeedziigaakiem subiem, kautvai tiem pashiem RCF 18P300, kas maksaa 250Ls/gab, un tie jau ir 500ls tik vien par pashiem skaljrunjiem- un arii tas- 2 gab 18'' jau nav nekas vairaak kaa maajas balliishu variants ar garantiju par labu skanju un veelaak- pievienoto veertiibu. Diemzheel labas mantas maksaa naudas, neko nepadariisi... 600Ls ir skaisti, bet...bet...domaaju ka katram ir savs staasts, kaa vinjsh ir gaajis taalaak un taalaak, taisot un paartaisot savas sisteemas...
Ko var iepirkt par 600Ls...muuzhiigais jautaajums- viens ko iesaku- nenjemt leetas mantas....
AA- veelgribeeju piemetinaat. Dazhu savu pazinjuaciis esmu krutais skanju operators/ tumbu taisiitaajs. Tad nuviens dzeks man saka ka shim ir 200Ls, gribot iepirkt kautko maajaas ko klausiities uz 15kvm istabinju un kaadreiz izlikt aaraa, prasa vai es nevarot kautko uztaisiit,teicu, ka tas sanaaks daargaak, nekaa nopirkt leetaa gala tumbeles. Beigaas paardevu vinjam savu resiiveri kas stereo modee 2x80W izdod, raadzinsh arii naak komplketaa, un sarunaaju vinjam ietirgot omnitronica tumbas 2 gab sleegtaa kastee ar 12'' pa 55Ls gab- tagad gan vairs diskomaanijaa vinjas netirgojas, bet alternatiivs variants tam buutu tagad RELOOP
RSP-12 MKII tiakitaas bik daargaakas. Kad es taas omnitronik maajas klausiijos, likaas ka diezkas nav, bet nu tas dzeks palika baigi apmierinaats, jo no skanjas dizhi daudz jau nejeedz laikam...taakaa- katram savs. Visu var iepirkt, tikai jaaskataas, cik ilgam laikam tas ir- un kaa jau mineeju- variants- izliec 600Ls par kautko......un peectam kod pirkstos- taa vienmeer notiek - kautgan tikai taados gadiijumos, kad cilveeks saak saprast, koir nopircis. Diemzheel biezhi vien gadaas, ka klausaas visu muuzhu un neko citu labaaku arii nav dzirdeejis un liekas ka baigi ok......
Un sorry par psihologjisku offtopicu


Last edited by kevins on 17-Jul-2007 13:03:00, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Jul-2007 12:35:52 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Ir 2 subi, buuveeti no auto subiem bandpasaa, speelee no 45-120Hz tiiri jeedziigi ( pa 100L kasteem) . (juutiiba diapazonaa 97-102dB kroplji normas robezhaas )( tiiraas izmaksas ap 120Ls/gab)
Te tā garām skrienot, ja varu jautāt: Kas par skaļruņiem?
Nekas nopietns, tīri tehniski pakauša pakasīšanai man pašam ieinteresēja.
Priekš tās cenas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Jul-2007 12:53:47 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
necila buushana( no PRO viedoklja ), pirmie, kas pirms 3 gadiem interneta veikalaa ieskreeja aciis- 2 gab Magnat Xpress 1201 ( 12'') uz vienu kasti. Njeemu taapeec ka saliidzinoshi prieksh auto suba bija mazs Mms un paliels X-max (15mm). ( tagad taadus vairs nevar nopirkt, ir jaunas modifikaacijas )
Reaali saaku skatiities uz ko citu profesionaalajaa laucinjaa, jo jaudas pamaz ( 180W RMS vienam skaljrunim 360 peak) - par taam jaudaam gan jaasaka, ka stabili esmu vinjus katru dedzinaajis vismaz uz 250W 2-3h garumaa un ne vinji ir svilushi, ne kropljojushi....Par dB- laizhot frekvences un meerot uz max jaudaam, no 2 gabaliem saliktiem kopaa esmu dabuujis 130,7dB@90Hz 1m attaalumaa laukos- pljavaa... nju tas kautkur pie kopeejaas jaudas 500W vareeja buut. Bet taa reaali klausoties 127-128dB piikjos ir speeleets - bet kaa jau teicu- tas arii- laukos pljavaa, reaali taadaa half-space videe telpaas nemaz nav meegjinaats. Un varbuut taapec arii liekas, pa iisu, jo ja tu atej 20 metrus nost, tad jau tie 102dB itkaa nav galiigi nekas, bet nu - prieksh maajas balliiteem jau itkaa pietiek...
http://foto.inbox.lv/kevins1805/new2006
te paaris bildes. es jau saprotu-amatieru liimenis. lai aareejais izskats neliekas maaniigs, tur ir viltiigi veidots paraleelais sleegums, ar 1 subu iekshpusee novietotu pa 90 graadiem, un ar filtriem nobiidiitu veel pa 90 graadiem, taaka kopaa tika ieguuts efekts ka juutiibas joslaas summeejas taapeec jau arii taa juutiiba ir liidz 120Hz....
http://foto.inbox.lv/kevins1805/09-05-2007-2
te savukaart mans peedeejais darinaajums uz celestion baazes buuveetais mids....


Last edited by kevins on 17-Jul-2007 13:45:02, edited 2 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Jul-2007 13:12:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Skatos no auto viedokļa. Lielas jaudas manā gadījumā parasti spēlē baigi mazo lomu, ar desotājiem maz darīšana, būs jāpapēta kādā mirklī kas tur šiem tagad darās. Tikai 1 tačkai vajadzējis bāzt lēti+skaļi, pārsvarā jau jutība un dimensijas kaplē, pie lietojama gala rezultāta., tur auto barošanas sistēmu un telpu saudzējot ar respektu pret īpašnieku, viņa ērtību un maku tā teikt. Laiku pa laikam amatieriski paraustu vadus bagažniekos. Tas viss tā intereses pēc, papētīt kaut ko, ko nav sanācis rokā turēt vēl, šis brends vēl neapskatīts.

P.S. Tie projekti izskatās visnotaļ labi. Šitās lietas priecē aci.

Man pēdējais saliktais variants, vented tipa ap 60L uz Pioneer 306DVC caur Kenwood ampu, galu galā ar milenēm izspiests lai nevajadzētu guldīt lieku piķi barošanā tam visam. Pēc cilvēka vēlmēm "maigi papildināt auto skanējumu ar prātīgu basu", tagad vizinās pa Rīgu, ja neaizmirsīšu jānobildē laikam būs. Dzīvē tiek barots diezgan prātīgi.

Offtopiks gan, bet vismaz kafijpauze darbā interesantāka...


Last edited by NeckaSypash on 17-Jul-2007 13:43:02, edited 3 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Jul-2007 13:15:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
nju- no leetaa gala Magnat Xpress seerija sevi ir pilniibaa pieraadiijusi, to ir veerc njemt - jaudas tieshaam nav lielas, bet nu skan par 100%( varbuut arii taapeec, ka Mms prieksh auto subiem saliidzinoshi mazs)
PS- pioneeram 306taa serija arii bija tiiri OK un parastai klausiishanai auto salonaa vairaak par 5-10W toch nevajag:)
Quote:
Skatos no auto viedokļa. Lielas jaudas manā gadījumā parasti spēlē baigi mazo lomu, ar desotājiem maz darīšana, būs jāpapēta kādā mirklī kas tur šiem tagad darās. Tikai 1 tačkai vajadzējis bāzt lēti+skaļi, pārsvarā jau jutība un dimensijas kaplē, pie lietojama gala rezultāta., tur auto barošanas sistēmu un telpu saudzējot ar respektu pret īpašnieku, viņa ērtību un maku tā teikt. Laiku pa laikam amatieriski paraustu vadus bagažniekos. Tas viss tā intereses pēc, papētīt kaut ko, ko nav sanācis rokā turēt vēl, šis brends vēl neapskatīts.

Offtopiks gan, bet vismaz kafijpauze darbā interesantāka...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Jul-2007 18:43:52 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Quote:
Vēlētos dzirdēt kādas tad jums bija tās pirmās,
rupors vieteejaa radio bodee pirkts 6GD-1 ??? karoch 6 vati jaudaa toreiz tas bij nenormaali liels skaljrunis maksaaja laikam vai 9 rubulji .
kaste -> saanu sienas no kaartiiga eeveleeta delja , prieksha un aizmugure protams finieris vis tas ar kaartiigaam naglaam iznjemo skaljruni un tam visam pavirsu dekoraacijai viena daarga vilnas sega no maaminjas kraajumiem :P .
Amps - sheema no Radio zhurnaala uz 2 x 6P-14P lampas + 6P-1P gala pakaapes uzpumpeeshanai un priekspastiprinaataajam . Paareejaas detaljas tika ieguutas no TV kastes , taa bij mazaak svariigaa , taa domaaju es , maaminjai gan bij citas domas shajaa jautaajumaa :twisted:

Un tas viss bija 1976. gadaa :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jul-2007 2:09:35 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:
Vēlētos dzirdēt kādas tad jums bija tās pirmās,
rupors vieteejaa radio bodee pirkts 6GD-1 ??? karoch 6 vati jaudaa toreiz tas bij nenormaali liels skaljrunis maksaaja laikam vai 9 rubulji .
kaste -> saanu sienas no kaartiiga eeveleeta delja , prieksha un aizmugure protams finieris vis tas ar kaartiigaam naglaam iznjemo skaljruni un tam visam pavirsu dekoraacijai viena daarga vilnas sega no maaminjas kraajumiem :P .
Amps - sheema no Radio zhurnaala uz 2 x 6P-14P lampas + 6P-1P gala pakaapes uzpumpeeshanai un priekspastiprinaataajam . Paareejaas detaljas tika ieguutas no TV kastes , taa bij mazaak svariigaa , taa domaaju es , maaminjai gan bij citas domas shajaa jautaajumaa :twisted:

Un tas viss bija 1976. gadaa :wink:
Respect Igor!
P.S. Izveidojiet lūdzu jaunu topu attiecīgajā sadaļā, ja šī tēma ir interesanta apspriedei. Citādi sāk aiziet ne par tēmu!
Peace

G.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jul-2007 13:37:49 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Izlasot kevina epopeju, leech iespējams nošausies :) Tas tik tiešām ir risinājums mājas ballītēm. Vai par kevina izlikto naudu (darbu neskatām, jo fanātiķi ir un paliek bezmaksas) var nopirkt kaut ko labāku?
Visa šī diskusija sāk likties absurda, jo ar savu veco galvu domāju, ka mājas ballītei pietiek ar 2xRRR 90-niecēm un whatever markas pastiprinātāju.. Vai arī kādām aktīvām tumbelēm no kāda sakarīga ražotāja. ddff jau minēja visādas "advancētās" ballītes, arī kevins, es redzu, liek mušai dzemdēt ziloni, bet vai jūs nebrienat par dziļu auzās? Nodefinējam, kas tad ir mājas ballīte. Ja mūzika ir fons gaļas cepšanai un alus baudīšanai, tad stresot te nav par ko (viss kas skan -ir labs), bet ja "ballīte" ir nelielu pasākumu (kāzas, dzimenes utt) apskaņošana ar dažādām prasībām pret skaņas kvalitāti (plus, ja vēl tur komercija kaut vai "pateicību" līmenī), tad tas jau ir pro gals un šeit neko nevar iesākt ar tiem 0.0006 miljoniem latu.
Pēc mana (neprofesionālā) viedokļa par to naudu var tikai pieticīgi!! salikt vienu istabu mūzikas baudīšanai krēslā istabas vidū un viss.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jul-2007 14:27:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
Aizstaavot sevi mazliet teikshu taa, ka taadiem laukiem, un visi man piekritiis, ja sanaak 20-30 cilveeki un grib padejot, tad tos dB tomeer biku vajag, un S-90 tur der tikai taadaa gadiijumaa, ja vinjas liek pie ausiim, taakaa kautkas krutaaks jau arii ir vajadziigs( resp- ar 90dB/w/m un 75W jaudu var apskanjot labaakajaa gadiijumaa maajaas viesu istabu). veel pastaav variants- noname stuuzis 200Ls + 2 gab JRX seerijas JBL topi ar 15'' cik man zinaams, kautkaadus basus arii izdod, un maksaa ap 180Ls laikam.
Bet es tomeer gribu kautko savu, un par to arii maksaaju.
Manis peec Leech var arii shauties nost ja vinjam taa tiik:)

[quote="Fun Fan"]Izlasot kevina epopeju, leech iespējams nošausies :) Tas tik tiešām ir risinājums mājas ballītēm. Vai par kevina izlikto naudu (darbu neskatām, jo fanātiķi ir un paliek bezmaksas) var nopirkt kaut ko labāku?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jul-2007 18:05:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
nu var piemeeram iepirk Radiotehnika SM-1000 x 4 gab (8 OMi) Cena: 64.00 Ls x 4 . nebuus daargi . vai piemeeram Radiotehnika Stormix 1120 akustika , Cena: 115.00 Ls
Image
skanees gana normaali lai maajaas klausiitos . http://www.euroshop.lv/audio_video/155/ ... a_sm_1000/
To ampu pilniigi noteikti var piemekleet kaadu lietotu , iesleedz , skan , vizuaali neizskataas ar kaajaam spaardiits , ko tad veel vajag ?
Beigaas pat ljoti iespeejams ka no tiem 600-tiem kas paliek paari jauna maajas CD aparaata iegaadej :? .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Jul-2007 21:28:21 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
ooo, RRR nemirst. Shie gan nevareetu buut nebaudaami. Kaadreiz buus jaaziet pie vecajiem dinozauriem ciemos, lai paraada ko veel vinji savaa nodabaa razho. Kameer shie vien neizdomaa kerties pie aktiivajaam keedeem (pastiprinaataajiem, utml.) viss ir jauki.

ddff
Quote:
nu var piemeeram iepirk Radiotehnika SM-1000. vai Stormix 1120 akustika , Cena: 115.00 Ls


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited