Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 6:46:35

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
PostPosted: 26-Jul-2007 3:27:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Par cik viens mans vecais amps nu pat kā strauji novecoja, un labprāt to drīzumā jodelēdams iesperšu kādā atkritumu urnā (vai arī pārveidošu par ?), tad izveidojusies neliela pastiprinātāju pārkārtošanas nepieciešmība.

Derētu pielikt kaut ko sakarīgāku priekš "Dynaudio BM5P". Tad tagadējo monitoru ampu bāzīšu zemāk evolūcijas ķēdē. Monitori tiek klausīti no ~1m distances, novietoti telpai tālu no sienām, nu kā jau tuvā lauka monitori pieņemamā vidē, ja kādam interesē. Šīs saules piedāvājums ko man cilvēki pagaidām iesaka ir D sērijas Crown. Itkā jau smuki, nav dikti lēti, vai cena adekvāta?... Itkā gribētos nedaudz paekonomēt ja iespējams, galu galā nespiežu uz perfekciju, bet arī grabažu negribu, vajag +/- atbilstošu iekārtu esošajai ķēdei. + Neesmu tik neveikls un vadus negraužu, ieejas nepārslogoju, uz īso nelaižu, barošanas līnija svaiga un zemēta un vienvārdsakot minimāla iespēja ka kādreiz vajadzētu izmantot visas tās nezcikpakāpju aizsardzības sistēmas, ak jā, caur miķi cilpu te dabūt arī ir diezgan nereāli.

Te nu tad arī ir tā vieta, ko šķiet mūsu valstī man vairs aiziet un notestēt bodē nespīd, tādēļ arī tēma un paprovēšu ko sakarīgu no tā visa izlobīt lai liktu aiz auss. Maucam vaļā, kādu atziņu iz pieredzes ar šai kategorijai atbilstošu tehniku. Paldies jau iepriekš ja kādam ir kas sakāms.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Jul-2007 8:42:13 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 12-Apr-2005 16:12:06
Posts: 79
Alesis RA sērija?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Jul-2007 8:50:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
Smuki ,tač pašvaki tie D crowni.

Par to naudu var ko piemeklēt no Rotel Nad Parasound jaudas blokiem.

Pats lietoju Parasound HCA-1000A http://www.parasound.com/pdfs/vintage/h ... ochure.pdf


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Jul-2007 9:37:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Smuki ,tač pašvaki tie D crowni.

Par to naudu var ko piemeklēt no Rotel Nad Parasound jaudas blokiem.
Domā pašvaki jaudas ziņā? Ar jaudu man būtu tam 75ajam jāpietiek ar atliektiem galiem, minimāla man distance, koncertus jau netaisīšu pie galda.

Šie Rotel būs jāpazondē cītīgāk vakarā, mok kādu salīdzinājumu vēl izdodas uzrakt.

Alesis RA šķiet izskatās nedaudz mazāks budžets nekā šoreiz domāju. Patreizējā brīdī pieslēgti šie ir pie Samson, ko Dynaudio saita FAQ sadaļā viņu pašu darboņi ieteica kā budžeta kasti šiem monitoriem, Man šķiet samērā tuvi šie abi varianti. Itkā derētu pakāpties un Samsonu atdot priekš HiFi kinozālei.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Jul-2007 9:54:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
tak protams ,ka tam 75 nav nekādas vainas, un pietam ,ja Tu no pults viņu lietosi viņam ir XLR :idea:

Tač ideāli ir ja var paklausīties kā tie 45W skan ar tavām 86 dB tumbām,domāju ,ka gribēsies skaļāk :arrow:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited