Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 20-Apr-2024 5:12:20

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: Pastiprinaataaji
PostPosted: 09-Aug-2007 22:19:42 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 10-Feb-2006 12:19:10
Posts: 12
Nu taatad ir vajadziiba peec pastiprinaataaja. Veelos pavaicaat, kaadas firmas aparaatu jus ieteiktu/neieteiktu, kaa arii veeleetos dzirdeet nelielus paskaidrojumus kaapeec.
Skatiijos discomaanijaa - tur piedaavaa: OMNITRONIC, RELOOP, Crown, Jaytec, Mackie, QSC.

Pawdies! ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Aug-2007 23:21:33 
Jaytec nu galīgi neiesaku, pilnīgs lētais gals, ne kvalitāte, ne izturība. Nezinu pa ampiem, bet dj tehnika cik esmu lasījis viņiem galīgi garām. Skatoties uz ko tu skaties. Ja vēlies skaļu skaņu un netik daudz kvalitāti tad skaties kautvai to pašu RELOOP. Kvalitāte nēbūs laba bet būs skaļums. Ja vēlies kvalitatīvu skaņu tad izvēlies QSC vai Crown. Iesaku arī iekš http://proshop.lv. Tur arī šis tas ir.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Aug-2007 8:14:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Mar-2007 21:34:23
Posts: 212
ja runaa par dj tehnik jaytecam nav ne vainas. aprakstus parasti raksta izlutinaati pedinji kuri var speeleet tikai uz tehnikiem un taalaak par to arii nekaa nezin. maajaam dzheiteks ir ok ja grib iemaaciities. pie vella iremaaciities pat var ar aarijaam oor hvz ko veel. ja vajag profesionaaalaaku kautko t.i. ne maajaam tad taa jau i cita runa.
es par qsc.

_________________
http://myspace.com/milkmagic


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Aug-2007 10:48:00 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Sienaa caurumu var izsist arii ar galvu. Bet prieksh tam domaats aamurs, vai perforators. Abi no shiem buus labaaki par 1. variantu.

ddff

Quote:
pie vella iremaaciities pat var ar aarijaam oor hvz ko veel.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Aug-2007 11:49:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Mar-2007 21:34:23
Posts: 212
diezvai der shaadi saliidzinaajumi shajaa gadiijumaa

_________________
http://myspace.com/milkmagic


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Aug-2007 12:12:37 
Es gan viņu sapratu :) Sienā arī var izsist caurumu ar galvu - Mūziku arī var klausīties ar jaytec. Bet priekš tam ir domāts āmurs vai perfirators - Bet priekš tam ir domāts QSC vai Crown. :)



Mūziku var klausīties arī ar jaytec, bet priekš tam domāts ir crown vai QSC..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Aug-2007 17:46:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
ja ir nauda- netaupi. nezinu par jaytec- bet zinu par Omnitronic. Ir bijushi 2 gabali, un abi pirmajaa pusgadaa ir bijushi garantijaa ar dazhaadaam vainaam. Vienam nosvila ventilators, otram peec nevainiigas ( 200W )klausiishanaas peekshnji izejaa paraadiijaas klusums..:(( ( man jau domaat ka probleema kautkur ieejas kjeedees, jo gala pakaape vesela )
Es jau pac vinjus vairaak maajas vajadziibaam nekaa nopietniem noluukiem, bet jebkuraa gadiijumaa- nezinu kas buutu ja vinjiem buutu jaaspeelee teiksim 15h no vietas uz RMS...
Var veel pakomenteet. man ir Omnitronika Xo-23S cross. Viss jau baigi smuki, viss reguleejaas un notiekaas, 24db/okt, tikai baigaa mistika- tu dod no ekvalaizera crosaa signaalu, sadali- griez high jeb low uz maksimumu, nekaadu kroplju, savukaart nogriez tos high and low klusaak, bet griez kopeejo kanaala skaljumu( tikko kaa vairaak par 0 ), un saaakas TAAADI kroplji....kautkas taads mani paarsteidza...tagad vnk sapratu, ka crosotie liimenji jaacelj augshaa, bet kopeejais liimenis- jaagriezh nost. Tad var klausiities... Bet nu jebkuraa gadiijumaa- zinu krievu laikos bija OPAMP, kas reaalaas sheemaas deva bez kropljiem no 6-12V izejaas, a shiten.......truukst vaardu. Bet nepirksi jau maajaas dbx pa 200+ Ls....


Top
   
 Post subject: Re: Pastiprinaataaji
PostPosted: 12-Aug-2007 17:16:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Apr-2007 13:48:48
Posts: 284
cik saprotu tu gribi prieks majas pastiprinātāju. es tev ieteiktu crown xls 202 normāls naw baigi dargs bet kvalitate ir. :)


Top
   
 Post subject: Re: Pastiprinaataaji
PostPosted: 12-Aug-2007 22:43:14 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Ko sleegsi klaat? Izejas pusee, es domaaju.

ddff

Quote:
Nu taatad ir vajadziiba peec pastiprinaataaja. Veelos pavaicaat, kaadas firmas aparaatu jus ieteiktu/neieteiktu, kaa arii veeleetos dzirdeet nelielus paskaidrojumus kaapeec.
Skatiijos discomaanijaa - tur piedaavaa: OMNITRONIC, RELOOP, Crown, Jaytec, Mackie, QSC.

Pawdies! ;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited