Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 20-Apr-2024 5:01:56

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: USB pultis
PostPosted: 04-Sep-2007 12:05:10 
vai kāds/i, kas saskārušies, nevarētu pakomentēt USB pulšu +/-, kas būtu jāņem vērā pie izvēles?

skatos uz lietoto pusi - piem. kko taadu:

Edirol M100 FX, Behringer YENYX 1622 FX, YAMAHA MW 12...

tnx jau iepriekš ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Sep-2007 13:00:06 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 12-Apr-2005 16:12:06
Posts: 79
USB izejā parasti ir tikai 2 kanālu mixdowns, nekāda īpašā ekstra nesanāk, tas pats SoundBlasters vien ir.
Labāk skaties uz Fireware risinājumiem, kuros ir pieejams daudzkanālu ieraksts PC.


Top
   
 Post subject: Re: USB pultis
PostPosted: 04-Sep-2007 13:12:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Pie izvēles tev ir jāņem vērā tas cik tā pults maksā un kas to ražo. Jo kvalitatīvāk tā ir uztaisīta, jo mazāk trokšņu būs, jo labāks un ar mazākām aizturēm strādājošs audio interfeiss, sakarīgāki draiveri ar mazāk gļukiem utt. +Normālā variantā tai ir jābūt 24bit audio.
Pašam man ir Edirol M100 FX, šī te ir uzkonstruēta pienācīgi, līdz ar to arī darbojas pienācīgi un nav sūdzību. Par Yamahu nezinu, Berindžeru neiesaku (neko behringeram no šī veida produktiem) ja ir iespēja paņemt ko normālu.

Visādi citādi pēc specenes skaties lai tev ligzdas pietiek, ir phantom power miķiem, kanālu skaitus, utt visu kas tev interesē ekspluatācijā. Tehniskie parametri būs tādi kā specenē tikai tad ja ražotājs ir kaut cik respektējams.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Sep-2007 13:17:45 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
USB izejā parasti ir tikai 2 kanālu mixdowns, nekāda īpašā ekstra nesanāk, tas pats SoundBlasters vien ir.
Taisnība, ka vairāk par 1 stereo treku vienlaicīgi nevarēs rakstīt, ja tas ir nepieciešams tad FW, ja nav tad kam tas interesē, (izņemot tos kam viss interesē principa pēc pat bez iespējas to pielietot). Bet nu kanālu skaits nav vienīgā lieta ar ko atšķiras skaņas kartes, Soundblasters te šajā jomā ir nopietns apvainojums.


Top
   
 Post subject: Re: USB pultis
PostPosted: 04-Sep-2007 13:59:19 
Quote:
Pašam man ir Edirol M100 FX, šī te ir uzkonstruēta pienācīgi, līdz ar to arī darbojas pienācīgi un nav sūdzību. Par Yamahu nezinu, Berindžeru neiesaku (neko behringeram no šī veida produktiem) ja ir iespēja paņemt ko normālu.
Chomam ir Edirol, ļoti apmierināts - vnk šobrīd ebay'a šis modelis nav (choms pāris mēnešus gaidīja)...

par Firewire - īsti nezinu, vai man to tiešām vajag, tādēļ pagaidām vairāk skatos uz USB pusi...


Top
   
 Post subject: Re: USB pultis
PostPosted: 04-Sep-2007 14:28:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Šis Edirol modelis vispār izskatās ka nav no populārākajiem produktiem, izskatās te maz viņi tirgojas apkārt. Nez, ja uzpeld varūt paveicas tev. Lietotu ņemot apskati vizuāli, šī kaste normālā lietošanā vizuāli nečakarējas, man nu jau 3 gadus kalpo un ne skrambiņas, neviena nodeldēta uzraksta, neviena līka potenciometra utt, vizuāli neatšķirams no jauna. Uztaisīts no ok materiāliem. Vienīgi šim modelim nav putekļu aizsargi feideriem līdz ar to pastāv iespēja ka iekšā var būt sagājuši vairāk vai mazāk putekļi, bet nu to arī visu var iztīrīt pie vajadzības, ja īpašnieks nav bijis galēji tizls un bēris tur smiltis iekšā tajos potenciometros.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Sep-2007 8:39:44 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 12-Apr-2005 16:12:06
Posts: 79
Es gan tomēr ieteiktu kaut ko no Soundcraft COMPACT un + USB interfeisu (no tā paša Edirol) vai PC karti, izvēle ir plaša. Soundcraft Compakt ir tieši projektēta mājas studiju vajadzībām, un līdz ar to ērti izmantojama kopā ar PC, un domāju, ka preampi un EQ būs pārāki un mazāk trokšņaini par Edirol.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Sep-2007 15:34:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
un domāju, ka preampi un EQ būs pārāki un mazāk trokšņaini par Edirol.
Es gan par šādu lietu gribētu strīdēties, jo savukārt es domāju ka būs pagrūti saslēgt vairāku devaisu ķēdi šajā pašā cenā un dabūt zemākus trokšņus nekā tam Edirolam ir. Viņam starp citu trokšņu ziņā ir diezgan ok parametri, ne tikai uz papīra bet arī praksē apskatot.

Nu tas tā diskutējot.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Sep-2007 15:43:11 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
kaa tam edirolam ar latensijaam ... nu ja speleju vst kautkadus sintus tadus kaa vanguard piemeram .. un vajag live speleshanai.. un jaa vel cik tas zvers maksaa LV ??

p.s par hostu piemeram cubase

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Sep-2007 18:08:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
kaa tam edirolam ar latensijaam ... nu ja speleju vst kautkadus sintus tadus kaa vanguard piemeram .. un vajag live speleshanai..
Man pashreizeejaa sisteema turaas uz Input Latency 6,98 ms; Output 4,17 ms. Ar svaigaakajiem draiveriem. Straadaa stabili, ir iespeejams Output nodziit veel par apmeeram 1 ms zemaaku, bet tad jau saakas risks pazaudeet stabilitaati, shiis rakstiitaas veertiibas straadaa stabili, ir tikushas rendereetas DVD filmas, rakstiiti 24bit stereo audio stundaam, utt dazhaadi smagi darbi stundu garumaa un nekaadu gljuku klikshkju vai vienalga. Speeleet no MIDI klavas ir pa pirmo. Vieniigais tik zemas rij vairaak procesoru, ja pacelj par 3 ms., tad tureeja arii 2,6 GHz Celerons noutbuks ar 768 Mb RAMu stabili, noutbukam vienkaarshi taa zarninja neskatoties uz MHz un Mb bija paleena taa vai taa, Celerons ir Celerons.

Shitam gan vieniigi ir vajadziiga baroshana pasham sava, kas portativitaatee ir miinuss, bet performancee man ir aizdoma, ka liels pluss, bet pagaidaam tikai aizdoma. Labi, nevermind.

Vieniigi tiem kam patiik lielie cipari vareetu nepatikt atkal AD/DA konvertera 44,1 kHz sample rate.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited