Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 22:55:52

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 06-Jul-2004 12:56:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
speeleejot eventaa labas DJ ausis ir vajadziigas taadeelj lielajaa troksni kas valda tev apkaart skaidri vareetu sadzirdeet cik aatri skan treks ko tu gribi mikseet klaat jau skanoshajam.

muuzika visaa taas skaistumaa un spektraa ir jaaklausaas maajaas, kad esi boothaa - tev jau panjemot rokaa plati ir jaajuut cik jauki vinja ies klaat skanoshajai. taapeec man iisti nav saprotama fraaze - sony melo.

manupraat par MDR-V700J var ievaakt labas atsauksmes no vieteejiem dj kas regulaari kaut kur speelee, bez tam iisteniibaa cik ir sanaacis redzeet t.s. pasaules klases djus meedijos - ljot daudzi lieto tieshi SONY.

nu kaut ka taa =)
nu pag - ausis ir domaatas monitoringam arii, so nau vajadziigas tikai aatruma feelingam. bet var jau buut, ka es kljuudos :P~

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jul-2004 13:43:58 
aaa nu pag... tas jau atkariigs no taa ko tu tai eventaa dari! ja esi sound inzhenieries tad tev vajag savaadaakas ausis. ja esi dj. tad galvenais ir tai lielajaa trobelee visu skaidri dzirdeet, klubos parasti ir daudz maz ok, bet kad jaaspeelee lielaa telpaa ar 20 kW skanju, tad gan reizeem pasvaki dzirdeet kas vispaar ausisi notiek =)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jul-2004 15:52:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
aaa nu pag... tas jau atkariigs no taa ko tu tai eventaa dari! ja esi sound inzhenieries tad tev vajag savaadaakas ausis. ja esi dj. tad galvenais ir tai lielajaa trobelee visu skaidri dzirdeet, klubos parasti ir daudz maz ok, bet kad jaaspeelee lielaa telpaa ar 20 kW skanju, tad gan reizeem pasvaki dzirdeet kas vispaar ausisi notiek =)
nu bet te jau ir skaidrs par ko ir runa - par DJ ausiim, bet neveelos piekrist, ka tikai skanju inzh ir svariiga kvalitaate. es piederu pie dj, kuriem arii monitoringam eventaa ir patiikama skanja vajadziiga, ja taadas nau - tad es neizveelos taadas ausis, kuraam man skanja nepatiik. so es palieku pie Technics ausiim speeleeshanai, jo paareejaas liidz shim testeetaas ausis manaam prasiibaam nau atbildushas ;)

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jul-2004 18:38:04 
Un kas tad tavupraat ir monitoings?:lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jul-2004 21:02:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
monitorings - izpeete, noveeroshana utt (un tas nav manupraat, bet gan jeedziena tulkojums)

shajaa gadiijumaa var paarfraazeet taa - skanjas kontrole un te neattiecas shii fraaze tikai uz sound inzh, to pashu dara arii dj. vai patiesi tas ko dara dj set`a laikaa saucas nenormaali paarkrutaa name un to nevar nosaukt par monitoringu? nu ja tu apgalvo preteejo - visu cienju Tev, bet eniivei palieku pie sava :)

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject: Sony...
PostPosted: 06-Jul-2004 23:14:23 
Janchik klausies. Negribu neko tev gruziit. Bet ja tev ir proporcionaali pareizi noreguleeta skanja zaalee. Tu nekad ar ausiim ar kuraam tu speelee 3gadus nenokjuudiisies jau arii no taa viedoklja ka tu pie vinjaam esi pieradis un un zini kas tev skan ausiis un kaa tas izklausaas zaalee. I'm I Right? Var jau speeleet ar studijas ausiim - SKANJA SUPER, bet eertums, izsturiiba... Esu laimiigs ar savaam SONY ausiim un pagaidaam man sho paarlieciibu neviens neatnjems.
By the way... Ja Technics ausis buutu tik pat miikstas un eertas kaa sony es varbuut njemtu taas. Bet savaadaak manas aristokraatiskaas ausis tiek vienkaarshi samiiciitas. :wink:


Top
   
 Post subject: Re: Sony...
PostPosted: 07-Jul-2004 14:34:16 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
Janchik klausies. Negribu neko tev gruziit. Bet ja tev ir proporcionaali pareizi noreguleeta skanja zaalee. Tu nekad ar ausiim ar kuraam tu speelee 3gadus nenokjuudiisies jau arii no taa viedoklja ka tu pie vinjaam esi pieradis un un zini kas tev skan ausiis un kaa tas izklausaas zaalee. I'm I Right? Var jau speeleet ar studijas ausiim - SKANJA SUPER, bet eertums, izsturiiba... Esu laimiigs ar savaam SONY ausiim un pagaidaam man sho paarlieciibu neviens neatnjems.
By the way... Ja Technics ausis buutu tik pat miikstas un eertas kaa sony es varbuut njemtu taas. Bet savaadaak manas aristokraatiskaas ausis tiek vienkaarshi samiiciitas. :wink:
:) ir jau ok ;) par izturiibu - lai man piedod visi sony izmantotaaji, tomeer ilgu muuzhu lielai daljai arii pro gala produktu neesmu redzeejis. iespeejams, ka paaris exemplaaru tieshaam iztur to slodzi, kura ir nepiecieshama. par miixtumu naakas nedaudz piekrist - Techn nau taas miixtaakaas, tomeer kalpo ilgi un labi (gan no sound viedoklja, gan no tehniskaa viedoklja). es tik uzteicu savu viedokli par ausiim un palikshu pie taa, vai tas kaadam patiik vai nee ;)

[ Ratz - tas nau uz tevi nekaadaa veidaa teemeets ;) ]

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Jul-2004 16:50:17 
nu man sony nokalpoja 5 gadus (paaraak esktremaali neizmantojot) shogad paarshkeelaas uz puseem savienojuma vietas, bet darbinaat var (spiezhot aus pie pleca) :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Jul-2004 17:00:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
nu man sony nokalpoja 5 gadus (paaraak esktremaali neizmantojot) shogad paarshkeelaas uz puseem savienojuma vietas, bet darbinaat var (spiezhot aus pie pleca) :roll:
Paprovee izmantot dien`dienaa ;) redzeesi CIK aatri atteix savienojuma vietas ;) apm peec gada jau atteicaas ;)

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Jul-2004 17:17:25 
ddff: ko tu ieteiktu produceeshanai ? Tiiri vai gribaas just reaali kaa skan etc. Gribaas ausis kuras nesaak ljurxteet pie frequ veetras.. izturiigas un kas kalpo godam. Any tips ?

P. S. es mochiju uz Reason un kaa zinaams, tur frequ weetras ik uz solja =)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Jul-2004 21:17:33 
produceeshanai es ieteiktu studijas monitorus (vienalga vai nearfield vai mid-field- atkariibaa no studijas izmeera). Iesaku luukoties Genelec, Dynaudio, JBL, Roland vai Alesis (leetaakaa versija) virzienaa. Pats esmu totaalaa sajuusmaa par Dynaudio BM6 vai JBL LSR6328P. Ja ir maz naudinjas tad tieshaam Roland/Alesis. Labaakais variants ir aiziet uz veikalu "Digitaalaa Skanja" Dzirnavu 113 (Upiisha pasaazha) un paklausiites gan monitorus, gan arii ausis, kas tur ir normaalaa izveelee- Sony, Beyerdiynamic, Roland, Sennheiser. Panjem kaadu CD liidz, kuru ljoti labi zini un paklausies vai dzirdi visu faktuuru. Ja neiet nekaadaa jeegaa ar cenas runaashanu meegini uzrakstiit man uz einars@3s.lv

ddff

Quote:
ddff: ko tu ieteiktu produceeshanai ? Tiiri vai gribaas just reaali kaa skan etc. Gribaas ausis kuras nesaak ljurxteet pie frequ veetras.. izturiigas un kas kalpo godam. Any tips ?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jul-2004 15:01:49 
Mnjaa.. monitorus vajag.. neesmu taadaa lokaacijaa lai vareetu atljauties sist pa sienaam.. klausiities kko - veel.. bet taisiit.. `all-arounds` nebuus diezko laimiix. Anyways, skandinu pashlaik uz Sony FH-7 MK2.. [5 joslu EQ amps + 2x pa 38W NOM] iisti jau netur slodziiti =) bet nu ir ok. Meigjinu piebeigt Sony MDR`us 280`os.. Taateikt.. all I got is my laptop and a lil bit of `sound`. Gribaas optimaalas ausis, lai var netrauceet tos kuri negrib buut trauceeti `n etc..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Jul-2004 3:42:13 
kaads var pateikt kur riigaa var iegaadaaties:

beyerdynamic DT770PRO
sony MDR-V6
sony MDR7506
audio-tehnica ATH-M40fs
?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Sep-2004 12:51:47 
visas, atskaitot AT, ir dzirdamas "Digitaalaa Skanja" Upiisha pasaazhaa.

ddff


Quote:
kaads var pateikt kur riigaa var iegaadaaties:

beyerdynamic DT770PRO
sony MDR-V6
sony MDR7506
audio-tehnica ATH-M40fs
?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Dec-2004 12:13:01 
imho ir jau arii atkariigs kaadu muuziku speelee, prieksh dnb technics man likaas nedaudz pa vaaju saliidzinaajumaa ar pioneer1000, bet atkal pashu austinju izturiigums ir labaaks technics ausiim, pioneer ljoti viegli luuzt (tieshi iekshpusee,parasti atiet vadinji valjaa) man vispaar vinjas divos gabalos saluuza, it kaa neviens nelauza, speeleejaam b2b, paldiesdievam ka garantijas viirs bija viegli pielauzhams uz jaunu paariiti.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited