Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 23-Apr-2024 8:44:17

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 30-Oct-2003 7:02:00 
Kaadus headphones ieteiktu ap 100Ls?

papeetiiju iespeejamos variantus no riigaa pieejamiem & no naacu pie secinaajuma, ka vieniigais daudz maz sakariigais ir:
Sony MDR 7506 (100Ls)

Manas prasiibas austinjaam ir laba skanjas izolaacija, tiira skanja, erganomiskums, ne paaraak liela pretestiiba, lai buutu iespeejams izmantot ar paarneesaajamo tehniku(pleijeriiti)

Veel viens variants Pioneer HDJ1000 (105Ls), kuras veel neesmu ieveerteejis, vaarbuut kaadam ir atsauksmes?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Oct-2003 14:14:25 
Sennheiser HD25, pacheko infu netaa vienas no lapaakajaam profesionaalam monitoringam, DJ ar labi noder, jo labi izolee skanju. Pretestiiba gan 70ohm.
Elkors ir Sennheiser paarstaavnieciiba LV, vareetu buut tur. Par cenu gan nezinu kaada LV buus, bet no UK dabuuju pa 95 ls.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-Oct-2003 8:57:39 
Jaaskataas ko tieshi grib dariit...Ja gribas "tiiri" mikseet albumu, tad veel var skatiities uz Beyerdynamic DT770 Pro (cena ja perk netaa aptuveni 160 eiro ar piegaadi).Veel var pamekleet AKG K240DF.Ja gribas nedaudz pa leeto, tad Beyerdynamic DT100.

o.


Top
   
PostPosted: 03-Nov-2003 15:51:36 
paldies par ieteikumiem :)
AKG, protams, labas jau ir netaa arii lielaakoties pozitiivas atsauksmes( interesanti, ka Radio Naba DJ pults apriikota ar AKG, bet Radio SWH ar Sony MDR 7506), bet ir iespeejams Riiga kaadaa veikalaa ieveerteet(paklausiities) shiis AKG, neesmu veel nekur redzeejis, ja kaads zin pasakiet luudzu :? & tad jau vareetu panjemt TEST CD :twisted: & ieveerteet shamaas

ieprieksh paldies


Top
   
 Post subject: Austinjas
PostPosted: 02-Jul-2004 15:57:34 
Ja ir svariiga skanjas izolaacija, tad neko labaaku par Beyer Dynamics DT770PRO neatrast, arii skanjas zinjaa skan lineaari, nevis kaa citu firmu razhotaas ar uzpuustiem basiem un siicoshaam augshaam. Manupraat labaakaas, ar taam tad arii straadaaju...


Top
   
PostPosted: 02-Jul-2004 16:39:13 
gaumes jautaajums- katram ir mazliet savaadaaka frekvenchu-amplituudu raksturliikne galvai :) Es izveeleejos Sennheiser HD280 (ap Ls 80), ja jaastraadaa elles troksnii tad DT-770 no beyer, ja studijaa, kur jaadzird arii fons ne tikai PFL, tad DT990. Es koncertos esmu pieradis pie sava Sennheiser- nav paaraak bliivas, var dzirdeet arii apkaartni. Labs raadiitaajs- ja pie konstanta PFL liimenja nevar saklausiit konkreeto kanalu, taaatad nupat viss koncerts iet pa skalju :))

ddff

Quote:
Kaadus headphones ieteiktu ap 100Ls?

papeetiiju iespeejamos variantus no riigaa pieejamiem & no naacu pie secinaajuma, ka vieniigais daudz maz sakariigais ir:
Sony MDR 7506 (100Ls)

Manas prasiibas austinjaam ir laba skanjas izolaacija, tiira skanja, erganomiskums, ne paaraak liela pretestiiba, lai buutu iespeejams izmantot ar paarneesaajamo tehniku(pleijeriiti)

Veel viens variants Pioneer HDJ1000 (105Ls), kuras veel neesmu ieveerteejis, vaarbuut kaadam ir atsauksmes?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Jul-2004 21:11:51 
Pioneeri rulle, vienozimigi. Tik labas austinas vel neesmu redzejis. Loti izturigas, kartigi uztaisitas, tira skana. IMHO da best.

PS patika tads bonus ka Stereo / Mono parsledzis, dazreiz loti palidz.


Top
   
 Post subject: ausis
PostPosted: 02-Jul-2004 22:40:40 
austiņas ja ir iespēja jāpērk tikai pionierīts , bet jāskatās vai pūlts labi velk atiecīgās austiņas !


Top
   
PostPosted: 03-Jul-2004 23:56:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
Kaadus headphones ieteiktu ap 100Ls?

papeetiiju iespeejamos variantus no riigaa pieejamiem & no naacu pie secinaajuma, ka vieniigais daudz maz sakariigais ir:
Sony MDR 7506 (100Ls)

Manas prasiibas austinjaam ir laba skanjas izolaacija, tiira skanja, erganomiskums, ne paaraak liela pretestiiba, lai buutu iespeejams izmantot ar paarneesaajamo tehniku(pleijeriiti)

Veel viens variants Pioneer HDJ1000 (105Ls), kuras veel neesmu ieveerteejis, vaarbuut kaadam ir atsauksmes?


nu nez, es staavu un kriitu par Technics RPDJ - 1200 :) iespeejams, ka PIONEER arii naf sliktas, tomeer man taas TECHN kaut kaa vairaak pie sirc iet :) Ergonomija rullee, izturiiba arii, skanja dzidra un preciiza - ko gan vairaak var veeleeties ;) Tiesa gan, jamaas sha ir uz izkjershanu, bet nu var iedot kontaktus un pa 70 Ls ausis tavas ;)

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Jul-2004 14:57:54 
taa ir- cik cilveeku, tik viedoklju. Redzu ka paarsvaraa cilveeki komentee DJ seerijas ausis, tas ir normaali, jo vairums klaatesosho tieshi ar sho lietu ir nodarbinaati. Laikam jau labaak buutu bijis jautaataajam piemineet kaadiem meerkjiem shiis ausis tiks lietotas un kuras no to iipashiibaam ir uzskataamas par primaaraam. Dj gadiijumaa taa ir mehaaniskaa izturiiba, kompaktums saliktaa veidaa, pietiekoshi stingrs satveeriens, lai tureetos uz galvas dahzaados uzlikshanas veidos un liela jauda (100 mW minimums), taapat arii mazliet piepaceltas augshas, lai uz skatuves buutu balanss pret backstagee labi dzirdamo/juutamo basu liiniju un hi-hats 16-daljaam. Studijaa shiis lietas ir pavisam citas un citaa seciibaa, Live koncertos savaadaak, TV/Radio broadcast veel savaadaak. Es pachuksteeshu kaadu nosleepumu- ja cilveeks zin kas vinjam ir vajadziigs, bet nav skaidrs kuru no 100 variantiem izveeleeties, tad ir 2 iespeejas- paskaties TV, palasi atbilstoshaas nozares zhurnaalus vai forumus un paskaties ko cilveeki lieto. Piemeeram- man ir vajadziigi mikrofoni koncertam (vokaalam), iesleedzam MTV/dajebko un skataamies. Redzam, ka 90% ir Shure, kaadi 5% Sennheiser, varbuut kaadi 2% AKG, paareejie ir visi citi. Nav gruuti izdariit izveeli taa, lai maksimaali daudz maakslinieku paziitu konkreeto mic. Vajag studijai? Paskatamies "Installation Europe" vai "Pro Audio World" un redzam liidziigu ainu- dominee Schoeps, Neumann, DPA, peec tam naak paareejie. Mekleejamais loks sahaurinaas.
Otrs variants- mazliet nereaalaaks- panjemt visus shos te testeejamos aparaatus un pasham veikt visus iespeejamos testus un izveeleeties. Darbietilpiigi un neefektiivi, nereti arii daargi.

ddff
Quote:
Pioneeri rulle, vienozimigi. Tik labas austinas vel neesmu redzejis. Loti izturigas, kartigi uztaisitas, tira skana. IMHO da best.

PS patika tads bonus ka Stereo / Mono parsledzis, dazreiz loti palidz.


Top
   
 Post subject: pioneer...
PostPosted: 05-Jul-2004 10:24:18 
pioneen austinaam skanja laba, bet man taa aada nepatiik (cieta) - peec 5 stundu speeleeshanas ausis, nospiestas, zilas. Es ieteiktu Sony, tas no eertuma viedoklja - skanja arii nesuudzos.


Top
   
 Post subject: Re: pioneer...
PostPosted: 06-Jul-2004 8:05:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
Es ieteiktu Sony, tas no eertuma viedoklja - skanja arii nesuudzos.
Par skanju iisti neatljaushos nepiekrist, jo apspriezhoties ar vairaakiem dj, kaa arii praxee paarliecinoties - SONY meedz "melot". Skanja it kaa ir laba, bet tajaa pashaa laikaa pietruuxt dziljuma un precizitaates, kas mixeejot ir nepiecieshama. Vismaz taads ir mans subj noveerojums ;)

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jul-2004 10:37:48 
ir sanaacis lietot gan Technics, gan Seinheiser (kaadreiz HD280 vareeja nopirkt tai audeeju ielas hi end veikalaa pa 60 latiem), tomeer 2-3 gadus atpakalj iegaadajos SONY 700 seeriju un lietotju joprojaam. manupraat DDFF ljoti labi uzrakstiija par ausiim, webaa var samekleet gan forumu diskusijas, gan arii apskatiities kaadas ausis valkaa viiri kas speelee lielos eventos 10 reizes meenesii. dj ausiim nav preciizi jaaatskanjo visa skanju amplituuda, bet gan jaapiemiiet visaam taam iipashiibaam ko mineeja DDFF.

Tiem kas suudzas par to ka SONY melo, atljaushos atgaadinaat svariigu lietu,kas nepiecieshama labam DJ. tas ir - KNOW YOUR RECORDS! ir jaazin ko tu speelee un kaa konkreetais gabals skan, kuraa vietaa vinjam ir breikdauni un tukshaas vietas. veel jaunajiem censonjiem varu ieteikt patrenneeties maajaas mikseet bez austinjaam - peec tam buus vieglaak speeeleet.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jul-2004 12:33:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Tiem kas suudzas par to ka SONY melo, atljaushos atgaadinaat svariigu lietu,kas nepiecieshama labam DJ. tas ir - KNOW YOUR RECORDS! ir jaazin ko tu speelee un kaa konkreetais gabals skan, kuraa vietaa vinjam ir breikdauni un tukshaas vietas. veel jaunajiem censonjiem varu ieteikt patrenneeties maajaas mikseet bez austinjaam - peec tam buus vieglaak speeeleet.[/quote]

to saku ne es viens ;)) bet liela dalja to, ar kuriem esmu ticies - un nez vai te nu buus vaina REC, jo katram ir citi avoti un resursi ;)

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Jul-2004 12:51:39 
speeleejot eventaa labas DJ ausis ir vajadziigas taadeelj lielajaa troksni kas valda tev apkaart skaidri vareetu sadzirdeet cik aatri skan treks ko tu gribi mikseet klaat jau skanoshajam.

muuzika visaa taas skaistumaa un spektraa ir jaaklausaas maajaas, kad esi boothaa - tev jau panjemot rokaa plati ir jaajuut cik jauki vinja ies klaat skanoshajai. taapeec man iisti nav saprotama fraaze - sony melo.

manupraat par MDR-V700J var ievaakt labas atsauksmes no vieteejiem dj kas regulaari kaut kur speelee, bez tam iisteniibaa cik ir sanaacis redzeet t.s. pasaules klases djus meedijos - ljot daudzi lieto tieshi SONY.

nu kaut ka taa =)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited