Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 20:48:41

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Akustikas odere.
PostPosted: 14-Nov-2007 0:56:19 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 19-Feb-2007 23:49:25
Posts: 73
Sveiciens visiem.
Varbūt ka esmu slikti meklējis, bet forumā neko tādu neatradu, tātad:

ir pāris ar šādiem topiem. Viss jau būtu skaisti, bet ir vēlme korpusu no iekšpuses nopakot ar materiālu, lai skanētu kaut mazliet optimālāk. Tas kas ir ielikts jau no rūpnīcas iekšā... hmm... no zeķēm es vairāk varētu izpakot, praktiski nekā tur nav... Un ja to visu apvieno ar to, ka korpuss ir parasta 1cm skaidene, tad komentāri šeit lieki :D

Jautājums tāds: Ar kādu materiālu izklāt iekšpusi? Vai ir jāapdarina visas malas, vai tikai aizmugure (kā citām akustikām kas ir redzētas)? Ja ir kādi konkrēti priekšlikumi, tad varbūt varētu sakost zobus un pastāstīt sīkāk, kur materiālus iegādāties utt. Tas viss protams ir priekš sevis un izglītības nolūkos.

Zinu, omnitronic, kur nu vēl DX sērija ir zemas kvalitātes, bet kā skan esmu apmierināts pagaidām un arī pielietojums ir tīri savam priekam, tapēc šoreiz komentēsim pa tēmu, ok? ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Nov-2007 8:16:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
nju- shii laikam bija sleegtaa kaste. 2cm porolons pa visu perimetru- gan uz aimugureejaa panelja, gan saanu sienaam. Vairaak ( un daargaak ) tur toch neko nevajag....


Top
   
 Post subject: Re: Akustikas odere.
PostPosted: 14-Nov-2007 9:40:58 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Uztaisi jaunu korpusu un neko nevajadzees pakot. Pastiprinaataaju jaudu nav lietderiigi izmantot, lai bezjeedziigi paarvietotu pa tumbas iekshpusi sveshkermenus.

ddff
Quote:
Sveiciens visiem.
Varbūt ka esmu slikti meklējis, bet forumā neko tādu neatradu, tātad:

ir pāris ar šādiem topiem. Viss jau būtu skaisti, bet ir vēlme korpusu no iekšpuses nopakot ar materiālu, lai skanētu kaut mazliet optimālāk. Tas kas ir ielikts jau no rūpnīcas iekšā... hmm... no zeķēm es vairāk varētu izpakot, praktiski nekā tur nav... Un ja to visu apvieno ar to, ka korpuss ir parasta 1cm skaidene, tad komentāri šeit lieki :D

Jautājums tāds: Ar kādu materiālu izklāt iekšpusi? Vai ir jāapdarina visas malas, vai tikai aizmugure (kā citām akustikām kas ir redzētas)? Ja ir kādi konkrēti priekšlikumi, tad varbūt varētu sakost zobus un pastāstīt sīkāk, kur materiālus iegādāties utt. Tas viss protams ir priekš sevis un izglītības nolūkos.

Zinu, omnitronic, kur nu vēl DX sērija ir zemas kvalitātes, bet kā skan esmu apmierināts pagaidām un arī pielietojums ir tīri savam priekam, tapēc šoreiz komentēsim pa tēmu, ok? ;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited